Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half-Life 3? Portal 3? Left 4 Dead 3? Na pewno nie na... E3

38 postów w tym temacie

mogliby w koncu zrobic cos w kwestii obiecanego BARDZO DAWNO juz episode 3. ja rozumiem, ze moga nie chciec wydawac l4d3, czy portala 3, ale ta gre obiecali graczom juz dawno, a sadzac po rozmiarach poprzednich epizodow - nie powinno byc duzym wyzwaniem dla nich stworzenie jej. szczegolnie, ze pewnie scenariusz lezy u gabe''a na dnie szuflady od 8 lat, a technologia jest tez tak dlugo gotowa. WHAT TAKES YOU SO LONG?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo beznadziejnym Portal 2 już nie chce widzieć żadnej gry z tej serii.
A wydanie L4D3 na tym samym silniku co dwie pierwszej części było by bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 16:41, kjubus napisał:

mogliby w koncu zrobic cos w kwestii obiecanego BARDZO DAWNO juz episode 3. ja rozumiem,
ze moga nie chciec wydawac l4d3, czy portala 3, ale ta gre obiecali graczom juz dawno,
a sadzac po rozmiarach poprzednich epizodow - nie powinno byc duzym wyzwaniem dla nich
stworzenie jej. szczegolnie, ze pewnie scenariusz lezy u gabe''a na dnie szuflady od
8 lat, a technologia jest tez tak dlugo gotowa. WHAT TAKES YOU SO LONG?!


Epizodu 3 nie będzie i z tym należy się pogodzić. Strzeliliby sobie w stopę, wydając teraz taki dajmy na to 6 godzinny "dodatek", bez jakichś większych nowości. Będzie Half Life 3. A że Valve ma wysokie standardy jakości, no i oczekiwania względem kolejnej odsłony Half Life''a są ogromne, jeszcze sobie niestety poczekamy :( Ale mogliby chociaż jakimś screenem, albo informacjami zarzucić, czymkolwiek.

Swoją drogą - epizody miały bodaj co miesiąc wychodzić. Pierwszy wyszedł po trzech miesiącach, drugi po roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 16:46, Magok napisał:

Bo beznadziejnym Portal 2 już nie chce widzieć żadnej gry z tej serii.
A wydanie L4D3 na tym samym silniku co dwie pierwszej części było by bez sensu.


Mi tam by specjalnie nie przeszkadzało. Grywlaność ;] Byle było dużo dobych, ciekawych kampanii. No i pierwszy w kolejce teraz powinien być Half Life. A Portal 2 beznadziejny, czemu? Dla mnie nie było to jakaś specjalnie genialna produkcja, lecz nazwanie jej "beznadziejną" to chyba drobna przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Portal 3 jest o dużo za wcześnie. Przecież nie dawno była premiera dwójeczki. Co do HL3 to rzeczywiście, mogli by dać trochę informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to wydaje mi się, że marzenia o HL3 można odłożyć na półeczkę tak samo jak wcześniej robiło się z Duke Nukem Forever. Po prostu zapomnieć że to powinno wyjść i tyle... a potem być wielce zaskoczonym, że to będzie miało czelność wyjść w najmniej oczekiwanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat człowiek czeka na Half-Life 3, że staje się to coraz bardziej irytujące! Całe szczęście, że na horyzoncie pojawił się bardzo ciekawy tytuł, także kierowany dla wymagających graczy - "Dishonored", którego premiera ma nastąpić w tym roku. Jeśli Valve nie chce pieniędzy od graczy za nowe produkcje to niech dostaną je inni, ja "Dishonored" biorę w ciemno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 16:46, Magok napisał:

Bo beznadziejnym Portal 2 już nie chce widzieć żadnej gry z tej serii.

Beznadziejnym Portalu 2?! Jesteś absolutnie pewien, że gra którą masz na myśli to Portal 2 albo, że rozumiesz znaczenie słowa beznadziejny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować