Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half-Life 3? Portal 3? Left 4 Dead 3? Na pewno nie na... E3

38 postów w tym temacie

Tak pierwszego Portala przeszedłem 3 razy tak jak każdą grę valve ponieważ jestem mniej więcej ich fanem, a portala 2 nie dałem rady dokończyć do końca gra jest po prostu nudna i jest to najgorsza gra valve przynajmniej moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 16:48, Sad_Statue napisał:

Epizodu 3 nie będzie i z tym należy się pogodzić. Strzeliliby sobie w stopę, wydając
teraz taki dajmy na to 6 godzinny "dodatek", bez jakichś większych nowości. Będzie Half
Life 3. A że Valve ma wysokie standardy jakości, no i oczekiwania względem kolejnej odsłony
Half Life''a są ogromne, jeszcze sobie niestety poczekamy :( Ale mogliby chociaż jakimś
screenem, albo informacjami zarzucić, czymkolwiek.

Swoją drogą - epizody miały bodaj co miesiąc wychodzić. Pierwszy wyszedł po trzech miesiącach,
drugi po roku. ;)

zawsze moga zrobic to juz np. na nowym silniku (na ktorym mialby hulac HL3), zeby zarazem byl prologiem do kolejnej czesci. i sam zauwazasz - mialy wychodzic bardzo szybko (choc chyba nie co miesiac, bodaj co pol roku), a EP 2 wyszedl po 3 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal 2 beznadziejny? GENIALNY TROLLING. Sam jesteś chłopie beznadziejny!
Portal 2 to jedna z najlepszych gier ever i najlepsza gra ubiegłego roku (na wszystkich 3 platformach łącznie zebrała wyższe oceny od Batmana czy Skyrima), swojego poprzednika (portal 1) pokonuje pod każdym względem.
Fabularnie i gameplayowo ta gra jest po prostu arcydziełem! Wiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale akurat co do Portala 2.. ehh to trzeba po prostu nie lubić gier logicznych innego wytłumaczenia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Portal 2...boże,chyba jedna z bardzo niewielu gier robionych z serca,z genialnymi dialogami i żartami,i co najważniejsze zagadkami. Niewiele jest takich gier na świecie. Chyba najbliższy będzie Bioshock Infinite,ale chyba nawet on nie dorówna geniuszowi Valve związanego z tamtą produkcją. Tera czuje się troche głupio,bo tak zachwalam tę grę,a dostałem ją praktycznie za darmo (nie myślcie sobie,to było legalnie). Na pewno w przyszłości kupie edycję na PS3,żeby chociaż twórcy mieli jakiś zysk.

A Half Life? Gila mnie to,jeżeli wiedzą,czego gracze najbardziej chcą,to powinni starać się to zrobić. Tylko proszę,już na nowym silniku Source,bo stary to przeżytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gabe Newell z Valve przyznał się publicznie, że jego Valve ma zamiar zapowiedzieć swoją nową grę w czerwcu na targach E3 w Los Angeles."

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,11597214,Valve_zapowie_cos_na_targach_E3__Half_Life_3_.html

I komu tu wierzyć :F

Bardzo lubię Valve ale powiem że staje się to coraz bardziej żałosne... jak tak dalej pójdzie to skończą jako twórcy małych indi game...

PS. Jak już to pewnie zapowiedzą Ricochet 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło by było gdyby w końcu zapowiedzieli to HL3 ale obawiam się jednak, że nic z tego nie będzie.
Valve za bardzo obrosło w tłuszczyk zbijając kokosy na Steamie i nie czują już presji jak inne studia tworzące gry. Mogliby już nic nie robić a i tak kasy im nie zabraknie.
Ale mam nadzieję, że jednak coś nowego zapowiedzą. Tym bardziej, że Gabe sam myli się w zeznaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojejku, a na Diablo 3 trzeba było czekać 12 lat. A że obie firmy zasadniczo nie spieszą się gdy chodzi o wydawanie gier, to jeszcze sobie na HL3 poczekamy...Chociaż L4D3? Gimme~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się jakieś źródło, Pepsi. Zwłaszcza po newsie sprzecznym z Twoim, do którego link dał Fang.
Valve robi dobre gry, więc szkoda by było gdyby nic nie zapowiedzieli w najbliższym czasie. Oczywiście, że lepiej milczeć niż obiecywać złoty góry, których nie uda się zrealizować. Ale swoją drogą obecnie jest nieco za cicho, przynajmniej jak dla mnie.
Jeśli chodzi o prawdopodobieństwo, co zapowiedzą (jeśli w ogóle) to pewnie HL3. Choć oczywiście nie obraziłbym się za Portala 3, ale nawet drugiego DLC jeszcze nie ukończyli, więc na trzecią część nie ma co narazie liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie najpierw musi powstać Portal 3. Half-Life 3 nie wydadzą, ponieważ wątki z Portala 2 lub 3 będą się przeplatać z nowym Half-Lifem. Dowód, że tak jest? Nie dawno strona black-aperture.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo beznadziejnym Portal 2 już nie chce widzieć żadnej gry z tej serii.
> A wydanie L4D3 na tym samym silniku co dwie pierwszej części było by bez sensu.
Portal 2 jest świetną grą, a ja piszę ten komentarz 2 lata do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować