Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: The Secret World - już graliśmy!

12 postów w tym temacie

Gdyby gra wyszła z rok temu na pewno miała by bardzo duże szanse na przyciągnięcie wielu graczy. Niestety pojawił się SWTOR (który powoli podupada btw), zaraz premiera D3, następnie GW2... Nie wróżę szczęśliwego życia Secret World (tym bardziej że będzie objęty abonamentem i mikropłatnościami) choć rzeczywiście zapowiada się konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta tak imponujaco nie wyglada, ciekawe czy ten skrawek gry w ktory udostepnili do grania zostal specjalnie dopracowany czy naprawde cala gra juz tak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję że muszą konkurować z GW2 i D3. Zapowiada się ciekawie... jeżeli chodzi o PVE. Ja dopiero podepnę jakiś pochlebny komentarz pod tę grę jak dowiemy się więcej o PVP, craftingu, tzw endgame (bolączce każdego themeparka) itp.
SWTOR pokazał że sam PVE nie wystarczy choćby nie wiem jak był zrobiony a silny podział na instancje tylko morduje MMO.

Więc obawiam się że The Secred World może źle skończyć. Chyba że pozostałe aspekty gry będą świetnie rozbudowane tak żeby mogli konkurować z GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chciałem napisać to co Tobi, tyle że ja się bym nie martwił że nie będzie mia ł w to kto grać bo jak i Tera, GW2 czy Dialbo każda z tych gier ma swoje wierne grono fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 22:11, dariuszp napisał:

Współczuję że muszą konkurować z GW2 i D3. Zapowiada się ciekawie... jeżeli chodzi o
PVE. Ja dopiero podepnę jakiś pochlebny komentarz pod tę grę jak dowiemy się więcej o
PVP, craftingu, tzw endgame (bolączce każdego themeparka) itp.
SWTOR pokazał że sam PVE nie wystarczy choćby nie wiem jak był zrobiony a silny podział
na instancje tylko morduje MMO.

Więc obawiam się że The Secred World może źle skończyć. Chyba że pozostałe aspekty gry
będą świetnie rozbudowane tak żeby mogli konkurować z GW2.

Konkurencją dla TSW może być (jeśli będzie) WoD online; GW2 czy TERA są skierowane do innej grupy graczy. GW2 ma kilka podobnych elementów (dynamiczna walka, storydriven, 3faction PvP), ale jest też bez subów, więc pewnie część ludzi kupi dwa tytuły. TERA, mówiąc szczerze, nie za bardzo jest w stanie konkurować z nadchodzącymi tytułami, a wyroki sądowe na pewno nie polepszą jej sytuacji.
Rynek MMORPG jest na tyle duży by zmieściło się kilka AAA tytułów, wszystko zależy od wykonania.
Ja mam nadzieję że skończy się wreszcie zła passa wydawania MMObox - miliony sprzedanych pudełek i po miesiącu gwałtowny odpływ graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karghoul ma dużo racji. Tera, GW2 i TSW mają całkiem inną grupę docelową. Oryginalny klimat i kilka ciekawych rozwiązań na pewno przyciągnie grupkę graczy - jak dużą teraz ciężko powiedzieć.

Btw ktoś wposminał o becie, też grałem i gra wygląda całkiem nieżle, a ilość bugów (zwłaszcza poważnych) jest nie wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może mi to umknęło, ale mam pytanie odnośnie opisywanej lokacji. To była instancja czy otwarty świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 21:29, ashar napisał:

Być może mi to umknęło, ale mam pytanie odnośnie opisywanej lokacji. To była instancja
czy otwarty świat?


Obszar wyspy (na to wskazywała mapa) jest jedną instancją. Wesołe miasteczko, to jego integralna część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować