Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Max Payne 3! Trzy nowe screeny z wersji pecetowej w naszej galerii

130 postów w tym temacie

Adam Berlik

Rockstar Games ujawniło minimalne i zalecane wymagania sprzętowe Max Payne 3 oraz zaprezentowało trzy nowe obrazki z wersji na komputery osobiste. Rekomendowana konfiguracja jest bardzo wygórowana.

Przeczytaj cały tekst "Znamy wymagania sprzętowe Max Payne 3! Trzy nowe screeny z wersji pecetowej w naszej galerii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

35 GB wolnego miejsca na dysku... Wow... A ja narzekałem przy instalacji GTA IV, że zajmuje 18. Ale pójść pójdzie, teraz tylko czekać na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 18:17, marko79 napisał:

rzarty jakieś... prawda ???

Takie żarty, że Rockstar obiecywał wersję obsługującą w pełni to, co oferuje PC. Dostaliście to, co chcieliście - tekstury w wysokiej rozdzielczości (i stąd te 35GB) i karty graficzne, które staną się normą za parę lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie...Co prawda nie mam GTX 680 tylko GTX 590 ale to też w zupełnośći myślę, że wystarczy do płynnej rozgrywki.
Ciekawi mnie procesor, czy jak mam i7-990X Extreme Edition to jest on gorszy od tego zalecanego bo nie jest "second generation"? To by było dziwne bo różnią się tylko przepustowościa pamięci. Niewiem..ktoś sie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo co z LA Noire. Wymagania z kosmosu, a optymalizacja skopana. Czytając to już wiadomo, że Rockstar znowu skopal optymalizację "maxymalnie do bólu". Od czasu GTA 4 na PC nie kupuje gier R. Szkoda, że tej gry nie zrobiło Remedy. Nawet jeśli ktoś ma taki sprzęt jak w opisie to i tak gra będzie przycinała (w najlepszym wypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak na minimum i max to duża rozbierzność... na dodatek na wszystkie wodotryski trzeba będzie mieć sprzet za jakies 5-6 koła... mam dziwne uczucie... jak z premierą GTA4, że bedzie to nędzny port z konsoli... a do gry na normalnym PC będzie potrzeba silnej maszyny nawet jak na dzisiejsze standarty... czyli pogram sobie w to za jakieś 2 lata jak uda się wymienić sprzęt albo pogra w okrojonej w wodotryski wersji na PS3 w dniu premiery... żałosne... gdzie te czasy, że producenci gier wyciągali maxy ze sprzętu który ma większość populacji na rynku w danym roku... pójście na łatwiznę ostatnio jest w modzie... albo masz sprzęt od rodziców za 5 koła albo nie pograsz... szkoda gadać a raczej pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, chyba producenci sprzętu sypnęli kaską i stąd te wymagania. Myślą, że nieświadomi gracze zaraz polecą do sklepu po nowe części :D

Nie bójcie się - dam głowę, że płynna rozgrywka będzie możliwa na wyraźnie słabszym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 18:24, Henrar napisał:

> rzarty jakieś... prawda ???
Takie żarty, że Rockstar obiecywał wersję obsługującą w pełni to, co oferuje PC.
Dostaliście to, co chcieliście - tekstury w wysokiej rozdzielczości (i stąd te 35GB)
i karty graficzne, które staną się normą za parę lat.


PC oferuje coś takiego co się zwie Blu Ray. A tu pewnie dostaniemy zajebiste 3 DVD. Karwasz twasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 18:36, KrzysztofT napisał:

PC oferuje coś takiego co się zwie Blu Ray. A tu pewnie dostaniemy zajebiste 3 DVD. Karwasz
twasz....

Gdzie niby PCty oferują Blu-Raye? PCtowi gracze już od dawna pokazali, gdzie mają ten nośnik (w głębokim poważaniu) - zwrócili się ku dystrybucji cyfrowej a nośniki DVD wystarczają do wszystkiego.

Sami są sobie winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo ... to jak to mi pójdzie? ...
mam I5 - 2500K, GTX 570 i " tylko " 8GB RAM DDR3 1600 MHz
może lepiej zrezygnować z zakupu gry? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować