Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Max Payne 3! Trzy nowe screeny z wersji pecetowej w naszej galerii

130 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2012 o 19:09, Muradin_07 napisał:

Ale walnę ze śmiechu jak będzie to jakieś
do 10h XD

Ile czasu zajęły ci poprzednie Maxy? Masz odpowiedź. To nie jest sandbox jak GTA czy RDR w które można grać po 60h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 19:09, Muradin_07 napisał:

A jeszcze raz napiszę :)

Ciekawy jestem jednego: tyle instalacji, takie wymagania... ciekawe ile panowie z Rockstar
zafundują nam w tym samej gry nie licząc multi. Ale walnę ze śmiechu jak będzie to jakieś
do 10h XD

No i jeszcze jedno: czy jest na tej sali ktoś, kto ma 16GB RAM w kompie? :)



Ja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać po wymaganiach, że dalej się nie nauczyli jak pisać gry na pc [zwłaszcza w sekcji "optymalizacja"]
Ale pożyjemy zobaczymy [w sumie LA NOIR działał względnie znośnie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krócej... poczekaj... jakieś 5 godzin. Powiedzmy, że nowy Max będzie miał multi i się to wydłuży rozgrywka plus inne tryby rozgrywki, podobne do tych z wcześniejszych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 23.04.2012 o 19:16, KrzysztofT napisał:

> No i jeszcze jedno: czy jest na tej sali ktoś, kto ma 16GB RAM w kompie? :)


Ja! :)


A ja myślałem, że moje 8GB to będzie " wypas " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane przerażające, rzeczywiście. W gruncie rzeczy nie jest to powód do narzekań, pod warunkiem wszakże, że gra za taką cenę rzeczywiście będzie miała graficznie do zaoferowania coś, czego zobaczyć nie da się - przy znacznie mniejszych wymaganiach - w żadnej innej grze. Powątpiewam trochę, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wymagania rekomendowane absurdalne tu się zgadzam.
Tu tez jest odpowiedź czemu nie wydali takiego RDR na PC [bo pewnie optymalizacja tez by wołała o pomstę do nieba]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 19:24, Aquma napisał:

Rekomendowane przerażające, rzeczywiście. W gruncie rzeczy nie jest to powód do narzekań,
pod warunkiem wszakże, że gra za taką cenę rzeczywiście będzie miała graficznie do zaoferowania
coś, czego zobaczyć nie da się - przy znacznie mniejszych wymaganiach - w żadnej innej
grze. Powątpiewam trochę, ale zobaczymy.


Jeżeli byłby to skok jakościowy ala Crysis to też nie miałbym nic przeciwko - ale mocno w to wątpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powod zeby odpuscic sobie ta gre. Im wiecej o niej informacji tym mniej mam ochote w to zagrac. A szkoda, bo mam wielki szacunek do dwoch poprzednich czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że grubo bawią się twórcy, CryEngine 3 wygląda lepiej i buja się na słabszym sprzęcie, poszli na ugodę z producentami sprzętu i wyskoczyli z kosmosem dla przeciętnego gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam TYLKO 12GB ramu... Tak sobie czasami myślałem "po cholerę mi tyle, spokojnie na najbliższe lata wystarczyłoby mi 8GB", a tu masz - niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się piękny niezoptymalizowany port :) Dobrze, że moja frytkownica (bo przy takich wymaganiach trudno mojego kompa nazwać piecem) jest już tak słaba że nie pociągnie tego - zaoszczędzę nerwów.
GTA V? Pewnie lekką ręką jakieś 2x35GB na dysku będzie potrzebować a do tego rżnąć się będzie zawsze i wszędzie :) Nawet na konsolach. Ehhh...i po co GTA było to całe 3D? GTAII to była giera :D

Po GTA IV wiem, że Rockstar robi gry dobre, ale totalnie w dupie ma to, że nawet na konsolach się tną, klatkują i zwieszają. A szkoda. Jedynie RDR był jako tako ogarnięty, ale nie wyszedł na pecety.

Co gorsze, graficznie wcale nie będzie och i ach, a jakość rozgrywki i tak wymagania zabijają...i wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować