Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Max Payne 3! Trzy nowe screeny z wersji pecetowej w naszej galerii

130 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2012 o 20:12, KhazarOne napisał:

Po GTA IV wiem, że Rockstar robi gry dobre, ale totalnie w dupie ma to, że nawet na konsolach
się tną, klatkują i zwieszają. A szkoda. Jedynie RDR był jako tako ogarnięty, ale nie
wyszedł na pecety.


GTA IV ma o tyle zrypany kod na konsolach, ze gierka dziala "tak jak powinna" na rozdzialkach z proporcja 4:3(oczywiscie warto tez ustawic taka sama proprocje w samym TV). Fakt ze pojawia sie "czarne pasy" po bokach, zobaczysz doczytywanie sie obiektow w tle, ale za to obraz jest plynny.

Dobrze ze wkoncu wyjdzie jakis killer graficzny na pc i dodatek na poziomie, a nie jakies bu(r)gerfieldy czy inne "krajzisy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 19:24, Aquma napisał:

Rekomendowane przerażające, rzeczywiście. W gruncie rzeczy nie jest to powód do narzekań,
pod warunkiem wszakże, że gra za taką cenę rzeczywiście będzie miała graficznie do zaoferowania
coś, czego zobaczyć nie da się - przy znacznie mniejszych wymaganiach - w żadnej innej
grze. Powątpiewam trochę, ale zobaczymy.


Ja w to bardzo wątpie, żeby gra miała tak szokująco dobrą grafikę, że aż będę musiał zbierać szczenę z podłogi.
A co do gry jak by nie patrzeć, naprawdę ma spore wymagania.Nom spróbujemy na 2-rdzeniowcu, gtx460se i 3gb ramu.pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie uwierzę, że ta gra rzeczywiście potrzebuje takiego sprzętu do odpalenia na max ustawieniach. Na trailerach i gameplayach wygląda ładnie, ale daleko jej do chociażby BF''a 3. Logiczne jest więc, że R* znowu olał całkowicie optymalizację no, ale oni z tego słyną. L.A. Noire też miało rekomendowane wzięte z dupy chyba, bo widniała tam GTX 580/ Radeon 6850 (WTF?). I z tego co słyszałem to też szczególnie płynnie nie chodziła. Krótko mówiąc panowie, mamy kolejny skopany port od R*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 18:30, michalz78 napisał:

no jak na minimum i max to duża rozbierzność... na dodatek na wszystkie wodotryski trzeba
będzie mieć sprzet za jakies 5-6 koła... mam dziwne uczucie... jak z premierą GTA4, że

Sam procek 3930, płyta na lga2011+ gtx 680 to już ponad 5k. A gdzie reszta xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 20:43, Kajmal napisał:

A to nie wiesz, że można mieć Blu-Raye do pc?;O

A ile osob je ma? Ja przykladowo nie znam zadnego takiego pctowca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 19:56, KrzysztofT napisał:

A może MP3 PC będzie działał na Unreal Engine 4 (na tym, na którym było pokazane demo
"Samarytanin")? Bo jeżeli tak, to wszystko jasne :)


Samarytanin to unreal engine 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 21:28, Zgreed66 napisał:

> A to nie wiesz, że można mieć Blu-Raye do pc?;O
A ile osob je ma? Ja przykladowo nie znam zadnego takiego pctowca ;)


Ja znam, siebie ;)
ale nie tylko, mój kumpel ma nagrywarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie martiwe mam PC i PS3, ale ze moj komputer da rade to wole poczekac miecha dluzej i miec ladniejsza grafike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 19:07, sirufok napisał:

Do dziś słychać zdziwienie zalecanym 8 GB RAM (lub więcej) w Metro 2033, a tu Rockstar
stawia jasno na 16 GB. Nieźle. Jeśli nie skopią optymalizacji to przynajmniej na low
się zagra.


Dziwne ja tam w Metro 2033 gralem na maxa z 4 gb ramu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff tak się spytam do czego potrzeba takiego sprzętu? Do teselacji? Patrząc na screeny dochodzę do wniosku, że oni nie mają pojęcia co to jest. Jedynie modele postaci dają radę, a otoczenie to jest rozmazane jak w grze z 2000 r. Taki AvP z 2010 wygląda o niebo lepiej, a na moim Phenomie X4 z GTX 460 i 4 GB RAMu chodzi płynnie z teselacją itd.
To mają być tekstury w wysokiej rozdzielczości? Do tych rozmazanych tekstur rekomendują 16 GB RAMu? Rockstar jak zwykle spartolił optymalizację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem gry na konsolach, grałem wiele razy - nic specjalnego technicznie... lolololo.

Te wymagania to pewnie kolejny krok, by zwrócić uwagę ludzi na grę... 8 rdzeni od AMD? (FX, lol), GTX 680, pamięć 16GB... Jasne, bo uwierzę. Nie ma nic o SLI? ;/ Mogli też od razu wpisać Windows 8. Widocznie zapomnieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować