Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard pracuje nad jeszcze kilkoma grami!

114 postów w tym temacie

Fajnie! Może zrobią jakąś ciekawą grę w którymś z tych uniwersów. (RTS Diablo? Starcraft RPG?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem tego: "Firma zastanawia się nad wejściem na PlayStation 3 lub Xboksa 360."
Nad czym sie zastanawia skoro SC:G wchodzi na ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 11:22, Selv napisał:

Nad czym sie zastanawia skoro SC:G wchodzi na ps3?


A zostało to gdzieś przez kogoś *oficjalnie* ogłoszone? Ja sobie nie przypominam...
Co do SC: G to w ogóle nie miałbym najlepszych zapatrywań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo2 zakancza fabule o ile pamietam. Trojka musiala by jakos na sile ja wskrzesic albo byloby sie "tym zlym" Starcraft podobnie. Dawno gralem ale bodajze zergow wybito? Nie pamietam cotam z protosami i ludzmi ale nalezaloby i tu fabule "reanimowac" choc to akurat byloby latwiejsze chyba "Naukowiec xxx przetrzymal dna zergo i przywrocil ich do zycia" bla bla bla ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ble ble ble... nie lubię strategii, ale gdzieś czytałem, że Diablo 3 ma być MMORPG czy coś takiego, weź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano tak sobie czytam i faktycznie, nie jest to oficialna informacja, skad ona sie wzieła wiec w mojej głowie? :|
Myśle, że SC:G to godny rówieśnik DNF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się kolejne cześci Diablo lub Warcrafta, Starcraft jest mi obojętny nie trawię tej gierki. Ciekawe ile jest prawdy w tych plotkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 11:30, Lailonn napisał:

Diablo2 zakancza fabule o ile pamietam. Trojka musiala by jakos na sile ja wskrzesic albo byloby
sie "tym zlym"


Diablo III nie musi być następcą części II - równie dobrze fabuła może rozwijać tę z części I lub II o wątek w nich nie poruszony lub poruszony szczątkowo.

Dnia 12.05.2006 o 11:30, Lailonn napisał:

Starcraft podobnie. Dawno gralem ale bodajze zergow wybito? Nie pamietam cotam
z protosami i ludzmi ale nalezaloby i tu fabule "reanimowac" choc to akurat byloby latwiejsze
chyba "Naukowiec xxx przetrzymal dna zergo i przywrocil ich do zycia" bla bla bla ;p


Najłatwiej byłoby chyba powiedzieć, że "grupa zerglingów po wielu latach udawania nieżywych, wstała z ziemi i otrzepała swoje odnóża" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

---Diablo2 zakancza fabule o ile pamietam

a mnie sie zdaje ze jest zakonczenie otwarte , nie wiadomo co sie stalo po zniszczeniu tego krysztalu przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz... W przypadku Blizzarda takie nowosci za jasne, fajne, ale nie ma co sie cieszyc na zapas, bo mnie wpienia czekanie na gier kilka lat... Wiec jak zapowiedza - OK. Ale i tak zaczekam do jakiegos konkretnego pokazu/zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować