Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard pracuje nad jeszcze kilkoma grami!

114 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2006 o 18:00, Modest-Vermin napisał:

Weź na przykład firmę CDPR i robionego Witchera, czy Oni coś chowają przed fanami, dzielą się
tym wszystkim co jest na bierząco robione, zasięgają naszych porad i sugestii dzięki temu gra
wyjdzie taka jaką sobie wyobrażamy.


I nic nas nie zaskoczy.. Bo już wiemy bądź będziemy wiedzieć jeszcze przed premierą o niej wszystko.. A Blizz stopniowo ujawnia informacje i to w szczątkowych ilościach.. Działa to na wyobraźnię bo ludziska tworzą tyle plotek na temat ich gierek przed powstaniem że hoho;) A potem się okazuje że i tak sama gra nas zaskakuje.. Pozytywnie oczywiście i przyciąga miliony:) No ale Obojętnie jakby nie robić ważne by była to świetna gierka:) Nie ważne czy będiemy wiedzieć wszystko o niej czy nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP Red z swoim The Witcher napewno nie ma takiego grona zniecierpliwionych fanów czekających tak niecierpliwie na każdy strzępek informacji jak ma to miejsce w przypadku gier Blizzard''a. Mimo wszystko na zachodnich forach dyskusyjnych tytuł The Witcher jest rozpoznawalny. Jeżeli developer nie skonci sprawy lub nie będzie przeciągał wypuszczenia produktu jak nasi sąsiedzi robią to z S.T.A.L.K.E.R''em to myślę, że Polskę czeka sukces na miarę czeskiej Mafia:City of Lost Heaven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie ze Blizzard to zla firma czy cos, bo robia wielkie hity na caly swiat. Ale zauwazcie ze Blizzard zyje tylko z wielu kontynuacji itd! Warcraft, potem dwojka, potem trojka, potem World Of Warcraft, teraz dodatek do WoW''a...Diablo, potem Diablo II, teraz robia Diablo III...Jedynie ze Starcraft''em im cos chyba nie wyszlo z tymi sequel''ami ;D.
Oni tylko z tego zyja...ZADNYCH NOWOSCI. (brak pomyslow?;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(brak pomyslow?;>)
Może tamte pomysły sa AŻ tak dobre, że nie potrzeba następnych :D.
Szkoda tylko tej ich przygodówki, a póki co niech robia WarCraft IV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(brak pomyslow?;>)
Może to pomysły są AŻ tak dobre, że nowych nie potrzeba :D
Szkoda tylko tej przygodówki, ale wszystkiego nie mozna miec. Oby teraz pracowali nad WarCraft IV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 20:38, Gofer31 napisał:

Ja nie mowie ze Blizzard to zla firma czy cos, bo robia wielkie hity na caly swiat. Ale zauwazcie
ze Blizzard zyje tylko z wielu kontynuacji itd! Warcraft, potem dwojka, potem trojka, potem
World Of Warcraft, teraz dodatek do WoW''a...Diablo, potem Diablo II, teraz robia Diablo III...Jedynie
ze Starcraft''em im cos chyba nie wyszlo z tymi sequel''ami ;D.
Oni tylko z tego zyja...ZADNYCH NOWOSCI. (brak pomyslow?;>)

(brak pomyslow?;>)
Może to pomysły są AŻ tak dobre, że nowych nie potrzeba :D
Szkoda tylko tej przygodówki, ale wszystkiego nie mozna miec. Oby teraz pracowali nad WarCraft IV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pzeprasza za 3 te same posty ale pisało wystapił bład nie mozna blabla... :D
Patrzałem nie dodało a tu nagle 3 naraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

world of starcraft? kek
pomysł fajny ale jak dla mnie nie wypali.
chyba ze bez podzialu na klasy..
tak czy inaczej gra zergiem bylaby zbyt monotonna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że porzucili SC Ghost. Projekt zapowiadał się fajnie. I tak bym go kupi (w każdym razie na PS2). Przydałaby się jakaś platformówka. Albo przygodówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chce Warcrafta 4 i nie uwierzycie dlaczego. Ja nie chce żeby była nowa grafa, jednostki, system itp., ja chce wiedzieć co dzieje się dalej w world of warcraft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, Diablo i Starcraft są dla nich równie istotne? Ja w to wątpię. Starcraft do dzisiaj nie miał żadnej kontynuacje. Ewidentnie postawili na Warcrafta i niech nie robią z ludzi idiotów. Ta wypowiedź to tylko marketingowy bełkot. Być może postawią na Starcrafta: Ghost na PS3 (który został wycofany z konsol starej generacji). W Blizzardzie w większości są teraz zupełnie inni ludzie, więc nie wiadomo jak potoczą się losy tych serii (większości twórców Diablo i Warcrafta w Blizzie przecież nie ma od dawna), chociaż może nowi ludzie nie okażą się źli. Najlepiej by było jakby powstał Warcraft 4 z conajmniej sześcioma lub siedmioma armiami (tak jak w Dawn of War ;)), ale z WoW''a zamierzają pewnie żyć jeszcze przez kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować