Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard pracuje nad jeszcze kilkoma grami!

114 postów w tym temacie

mogliby by zrobic takie gry jak wolrd of stacraft ; D tworzymy jakiegos marina albo zelota i wbijamy sie to tanka i walczymy w duelu z jakims hydraliskiem albo mutem ^^ a jezeli chodzi o diablo 3 to z jednej strony ciesze sie a z drugiej nie... jezeli diablo 3 ma byc platne to malo kto bedzie w to grac bo wszyscy wola wowa no chyba ze multiplayer bedzie nawywal sie world of diablo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie !! Ja bede bardzo egoistyczny i zapatrzony w WoW''a !!! :D Wiecej WoW''a panie Blizzard :P Wiecej patchow !! Jakas nowa klase ;D [ Cos czymby mozna szybko zalatwic shamana ;P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadanie... Tworzysz sobie zerga. I co dalej? Dobra level to mu podniesiesz, ale broni nie zmienisz. Uważam, że Ghost byłby świetnym podsumowaniem tego co było nam zaserwowane w pierwszym StarCrafcie. To uniwersum, aż prosi się o coś innego niż WoW lub Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przedstawiciel Blizzarda potwierdził, że firma nie myśli aktualnie jedynie o dalszym rozwoju
> World of Warcraft. Ba, według niego twórcy Diablo pracują jednocześnie nad kilkoma innymi projektami!

Oby jednym z nich była kontynuacja Starcraft II, a drugim Warcraft IV.
Kontynuacja gry Starcraft byłaby ogromnym wyzwaniem dla Blizzarda, gdyż pierwowzór jest bliski ideału - mimo tego że gra ma już ładnych parę lat, gra w nią do dziś, głównie przez internet dziesiątki tysięcy graczy na całym świecie. Ja na półce z grami mam do dziś 2 premierowe wydania: gry i dodatku - przywiezione z USA oraz 2 książki Primy (guides). Wierzę, że Blizzard jest w stanie zrobić godnego następcę - Starcraft II.

> Paul Sams z Blizzarda stwierdził w rozmowie z dziennikarzami serwisu Gamespot, że firma jest
> zdecydowana robić znacznie więcej, niż tylko rozwijać WoW-a.

I bardzo dobrze - to świadczy o klasie firmy Blizzard. Mając kurę znoszącą złote jajka nie osiadają na laurach chełpiąc swoimi osiągnięciami - wręcz przeciwnie podwijają rękawy i zabierają się do dalszej pracy. Ambitni jak zwykle!

> "Mamy w produkcji kilka gier, które nie zostały jeszcze zapowiedziane". Mało tego, okazuje się,
> że Blizzard nie tylko tworzy kilka nowych gier, ale też rozważa dla nich różne platformy. Firma
> zastanawia się nad wejściem na PlayStation 3 lub Xboksa 360. Ostateczna decyzja nie została
> jeszcze podjęta.

Szczerze mówiąc mnie interesuje wyłącznie platforma PC i mam nadzieję, że ambicje nie przerosną możliwości - bo nie zniósłbym klęski tak poważnego producenta gier na PC. Blizzard miałby wypuścić coś niedopracowanego? - NIEMOŻLIWE!

> Sams potwierdził też, że wysiłki programistów na pewno nie będą koncentrowały się wyłącznie na
> świecie Warcrafta. Warcraft nie jest jedynym uniwersum, w jakim zamierzamy operować. Mamy
> jeszcze dwa inne, bardzo kluczowe dla naszej przeszłości i przyszłości. Diablo i Starcraft są dla nas
> równie istotne jak Warcraft. Nie zdziwiłbym się też, gdybyśmy zdecydowali się na wprowadzenie jakiegoś
> zupełnie nowego uniwersum. Z pewnością jest w Blizzardzie wielu ludzi, którzy by tego chcieli".

Pozostaje tylko życzyć powodzenia - to znaczy - połamania klawiatur i oby nakłady pracy poniesione na tworzenie gier nie zostały rozdrobnione na zbyt wiele projektów. Wiemy przecież dobrze, że już dziś na gry od Blizzarda czekamy latami - w rekompensacie otrzymując jednak produkty z najwyższej półki. Oby ta jakość nie uległa zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Mamy w produkcji kilka gier, które nie zostały jeszcze zapowiedziane". Mało tego, okazuje się,
> że Blizzard nie tylko tworzy kilka nowych gier, ale też rozważa dla nich różne platformy. Firma
> zastanawia się nad wejściem na PlayStation 3 lub Xboksa 360. Ostateczna decyzja nie została
> jeszcze podjęta.

Lepiej, aby to był WoW360, albo port do DiabloIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze slyszec, ze nie skupiaja sie glownie na WoW''ie, bo juz czasem nie chce mi sie czytac o kolejnych artach z serie Warcraft. Mam nadzieje, ze nie dlugo bedzie slyszec coraz wiecej o tych nowych grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam sie Wow robi sie nudny a przydalyby sie nowe gry ze stajni Blizzard np Starcraft czy nowy diablo ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz jest kapitalny :D:D:D fajnie zeby wyszedl nowy diabelek, starcraft a moze i nawet warcraft IV choc w to juz malo watpie przy rozwijaniu wowa...ale mimo to jest to super wiadomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauwazam pewne cos co mnie intryguje - dlaczego wszyscy chca jakies diablo lub starcraft? no wiem ze fajne swiaty i cos jeszcze ale dlaczego Blizzard nie moze sie wysilic i zaskoczyc nas czyms nowym? nowy swiat? nowy silniczek, cos co sprawi naprawde duze boom - bo taki starcraft i diablo... to juz bylo a przydalo by sie cos nowego a mysle ze panow z Blizzarda naprawde stac na cos nowego i to na dodatek calkiem dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko Fallout III (Interplay) :) Każda część była naprawdę dobra i lepsza od wszystkich części Diablo razem wziętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft IV: BARDZO TAK. Diablo III: BARDZO TAK. Starcraft 2: BARDZO TAK. Reszta bez komentarzy
Bylbym zapomnial. WoW: WOOOOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:20, YahooPL napisał:

Obojętnie nad jaką grą pracuje i tak wiadomo że bedzie wybitna


Miejmy nadzieję. Jakoś Warcraft Adventures nie był wybitny ;) Ale i tak bym w niego pograł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się chwalić, ale jeśli chodzi o dalszą fabułę w Starcrafcie 2, to może się okazać, że przewidziałem w pewnym zakresie dalsze wydarzenia. Jakiś czas temu w wątku "pisarskim" poddałem pod krytykę swoje (nieukończone jeszcze) mini-opowiadanie osadzone właśnie w świecie SC i wymysliłem sobie, że Zergom udało się skrzyżować ich rasę z Protossami, co stworzyło zupełnie nową, dużo potężniejszą, istotę. I zupełnie przypadkiem gdzieś przeczytałem (teraz już nie pamietam gdzie), że może się okazać, że to własnie zrobią Terranie (tu się jedynie pomyliłem :)
Co sądzicie na temat takiego przebiegu wydarzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z gier Blizzardu jedyną, która zasługuje według mnie na kontynuację to Warcraft 3 : Frozen Throne + Regin of Chaos. Diablo i Starcraft raczej średnio mi się podobają, a WoW jest cały czas rozwijany (+ dodatek za jakiś czas) więc tu o kontynuacji nie ma mowy.

Ja stawiałbym jednak na to że Blizzard zaskoczy nas całkowicie nową/nowymi grą/grami, ale na to potrzeba czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować