Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard pracuje nad jeszcze kilkoma grami!

114 postów w tym temacie

wieta co nie jestem fanem blizarda
ale mam do nich szacun choc uwazam ze powinni zrobic nowo gre w nowym swiecie bo uwazam ze zniszczyliby takie legendy jakSTARCRAFT i WARCRAFT oraz DIABLO

WORLD OF STARCRAFT RULEZ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na StarCrafta 2. Oj, bardzo czekam i mam nadzieję, że to właśnie przy tej grze dłubią. Miłe by było wprowadzenie nowej rasy, ale wolałbym, żeby nie była to żadna hybryda. Terran z zergami już mieszano, ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić hybrydy protosa z inną rasą (no może z zergami ale to by było trochę wtórne;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. zgadzam sie z jedna z wczesniejszych wypowiedzi, ze starcraft jest bliksi idealowi i bardzo ciezko bedzie im stworzyc 2 czesc tej gry, ktora przypadnie do gustu fanom tego tytulu. Sam jestem fanem tej gry i gram w nia do dzisiaj od momentu wydania. Oczywiscie nie moge sie doczekac kontynuacji starcrafta. Niech ja w koncu zrobia. Starcraft2 jest chyba jedna z najbardziej oczekiwanych gier wsrod graczy. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak zrobili WoD ? World of Diablo ?? Napewno nie byli by do tyłu na takim projekcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 15:50, DSX napisał:

A może by tak zrobili WoD ? World of Diablo ?? Napewno nie byli by do tyłu na takim projekcie...


Sądze, że napewno byli by stratni. A WoW? Jeżeli WoD miałby być MMORPG to zrobilyby sobie niezłą konkurencję dla WoWa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Diablo to już się z deka niecierpliwie ponieważ obiły mi sięjakiś czas temu zapowiedź na ten temat...
W sumie to nic się nie da zrobić trzeba czekać ;] Ale mam nadzieje że będzie równie grywalne jak D2 bo z nawet cienką grafą gra była przednia.

PS: osobiście jakoś nie przepadam za SC wydaje mi się taka troch eprzesadzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi Diablo 3 to były tylko czyste spekulacje. Ponoć miał być z tego MMORPG bazujący na systemie Niebo vs Piekło :P Jeśli nic nie było pokazane, to znaczy, że tego nie było. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol ktos wczesniej zarzuca ze Blizz opiera sie na samych sequelach i mowi "czyzby brak pomyslów". A grales ty chociaz w pierwszego Warcraft? i potem w kolejne jego odslony? Przypomne ze Warcraft II wprowadzal (dzisiaj juz smieszna) innowacje ataku za pomoca przycisku myszki. Do tamtej pory bylo trzeba najezdzac na odpowiednie okieno wciskac i potem na wroga zeby mozna bylo zaatakowac. Fakt kolejna odslona jest kotynuacja poprzedniej ale jak mozna zarzucac brak nowych pomyslow?? W2 a W3 toz to prawie dwie rozne gry o W1 nie wspomne. Fakt moze z Diablo za bardzo nie zaszaleli i wielkich innowacji nie bylo :) ale imho lepiej bazowac na legedzie i ja dopracowaywac (dodajac NOWE pomysly) niz towrzyc cos zupelnie nowego o czym czesto nie ma sie pojecia :( przykladem sa rozne wytwornie ktore lapia sie za kazdy gatunek gry robiac z nich kaszany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze: RTS''y to jeden z moich ulubionych gatunkow gier i nie gralem w gre tak klimatyczna i wciagajaca jak StarCraft...WC3 tez poswiecilem sporo czasu jednak uwazam, ze tej grze daleko do SC i dlatego sie dziwie, ze SC nie doczekal sie niczego wiecej poza jednym dodatkiem:( Mam nadzieje niedlugo zobaczyc kolejna czesc SC....czekam na nia od lat!! Warhammer 40k tez calkiem, calkiem....ale to jednak tez nie SC:) Story w SC bylo dla mnie mistrzowskie a ksiazki na jej podstawie polykalo sie w oka mgnieniu...Boze daj nam SC2...i to szybko!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard nigdy nie tworzył tak naprawdę gier rewolucyjnych. Szczyci się jednak tym, że potrafią z istniejących już elementów stworzyć arcydzieło, kwintesencję tego, jak powinna wyglądać gra z tego gatunku, jaki tworzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mażyłem aby Blizzard zaczoł prace nad dalszą częścią Starcrafta. Mam pewność, że Blizzard nie pokpi sprawy i zrobi gre wszech czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować