Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay trailer Crysis 3 - zobacz ujęcia z właściwej rozgrywki

40 postów w tym temacie

Adam Berlik

W ubiegłym tygodniu EA opublikowało krótki teaser Crysis 3, będący jedynie przystawką do dania głównego, jakim jest gameplay trailer, który właśnie trafił do sieci. Materiał trwa ponad dwie minuty i zawiera polskie napisy.

Przeczytaj cały tekst "Pierwszy gameplay trailer Crysis 3 - zobacz fragmenty właściwej rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda, pewnie mi nie pójdzie... ale trochę mi przypomina to Predatora tylko że teraz to człowiek poluje na obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh nie wiem, jak dla mnie to nic specjalnego. Raczej takie to wszystko odgrzewane i kotletowe. Właściwie po co im łuk? Normalna broń palna im się skończyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałem wejść na zbeszczeszczoną stronę ea.com, aby nie oglądać tej okropnej polskiej wersji trailera. Do czego to doszło, ludzi zmuszają do takich poświęceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię tym razem Crysisa. Nie lubię, jak akcja gry toczy się ponownie w tym samym mieście, nawet jeśli w innych lokacjach. Mam jakieś takie wewnętrzne fuj. Dlatego nie podobał mi się BioShock 2. Wygląda jak jakiś dodatek do Crysisa 2, a nie pełnoprawna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to mogliby zmienić widok przy celowaniu z łuku (taki detal, ale mi nie do końca odpowiada to, co było na tym filmiku). Jeszcze mam takie pytanie. Głównym bohaterem będzie czarnoskóry prorok, czy Alcatraz? Bo w jednej gazecie (chyba to był PlayBox) pisali, że to czarnoskóry Prorok... A on popełnił samobójstwo w dwójce. Więc to będzie Alcatraz, a w gazecie był błąd, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurva,jest moc.

Grafika,przepiękna,ale...

...na PC będzie pięknie,a na ps3/xbox360 znając życie biednie

Ale co tu się dziwić,PS3 i 360 są stare,a ich podzespoly archaiczne. Ale preorder złożony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alcatraz jest praktycznie trupem, tylko kombinezon trzyma go przy życiu. "Dead man Walking"?
Prorok się jakby zakodował w tym kombinezonie, nie jestem pewien czy to jest jego osobowość czy jakieś priorytety, które mial w czasie życia, ale to nie zmienia faktu, że nie żyje.
Tak więc mamy chodzącego trupa z osobowością innego trupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować