Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay trailer Crysis 3 - zobacz ujęcia z właściwej rozgrywki

40 postów w tym temacie

Znowu katastrofalnie niskie pole widzenia i gigantyczne bronie przesłaniające pół ekranu... Oby twórca "C Mod" do Crysis 2 zechciał zainteresować się poprawianiem C3, inaczej będziemy mieć do czynienia z kolejnym produktem Cryteka, w który po prostu nie da się komfortowo grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupię? Przed obejrzeniem zwiastunu, myślałem "raczej tak". Teraz - "raczej nie". Mimo sugestii twórców, to nadal bardziej przypomina mi pod względem rozgrywki (podchody zamiast swobody eksploracji) oraz grafiki część 2. niż 1. (przesyt bajerów świetlnych części drugiej zamiast swoistego hołdu ulotkom biur podróży części pierwszej). Nic to, czekam na dalsze materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wygląda zupełnie jak 2! Ta gra powinna wyjść na takich samych prawach jak Warhead - jako samodzielny dodatek do 2. (za niższą cenę niż podstawka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 16:42, Ozi_GT napisał:

Jeżeli walka będzie wyłącznie z obcymi, to ja raczej to ominę, najbardziej jak się da.

Nie rozumiem czemu ludzie wolą "walczyć" z ludźmi. Cudzysłów, bo z nimi praktycznie nie ma walki, jest rzeź. Nie wiedzą co się dzieje dookoła, są wolni, śmiesznie łatwi do zabicia - mięso armatnie, dobry przeciwnik na tutorial, zanim opanujesz poruszanie się i korzystanie z kombinezonu. Dobitnie to widać, kiedy w C2 ponownie walczysz z ludzkimi przeciwnikami po dłuższej przeprawie z Ceph - śmiech na sali. Ceph z kolei - wytrzymali jak cholera, szybcy, zwinni, bardziej świadomi otoczenia, lepiej uzbrojeni i mają mechy w zanadrzu.
Toteż kompletnie nie rozumiem, czemu miałbym woleć walczyć z ludzikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 17:31, Szczena42 napisał:

Przecież to wygląda zupełnie jak 2! Ta gra powinna wyjść na takich samych prawach jak
Warhead - jako samodzielny dodatek do 2. (za niższą cenę niż podstawka).

Tak samo jak Fallout 2... a nie, czekaj... To wg. obiegowej opinii jeden z najlepszych sequeli w historii branży, czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 15:15, Mr_Spike napisał:

Właściwie po co im łuk? Normalna broń palna im się skończyła?

Osobiście wychodzę z założenia, że jeśli taki koleś w kombinezonie jest pod dome przez np. 2 tygodnie, polując na Ceph, to znacznie skuteczniej jest mu korzystać z łuku - cicha, skuteczna broń dystansowa, z której bez problemu można odzyskać amunicję do ponownego wykorzystania. Ma sens.
Oczywiście w samej grze łuk będzie pewnie jako dodatek/gimmick,a broni palnej będzie pod dostatkiem, ale takie wytłumaczenie mi się podoba i będę się go trzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jedynke nie gralem, a po dwojce kolejnej czesci nie kupie. Poza grafika gra jest slaba. Przychodzi mi na mysl BF3 w ktorym tworcy skupili sie na silniku i na pokazaniu go graczom niz nad sama rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miazga :) no to się szykuje jak na razie to chyba jedna z najbardziej efektownych gier w historii FPS :) nie dość, że jakość jest bardzo dobra, zostawiając konkurencję daleko w tyle, to gra także jest na swój sposób nietypowa :) FPS na miarę XXIw. :D takie powinny być strzelanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Crysis''a i Warhead''a z zamiłowaniem, kupiłem Crysis''a 2 i leży na półce... Zagrałem może ze 2 godziny i poprostu uznałem ją za średni konsolowy port, który ma tylko jedną wspólną rzecz z pierwszą częścią, oczywiście grafikę, ale sterowanie i konsolowy "feel" mnie całkowicie odrzucił. Trójkę kupie w jakiejś promocji wiele miesięcy po premierze, no i oczywiście jak zmusze się do przejścia "dwójki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 15:28, czaki222 napisał:

Musiałem wejść na zbeszczeszczoną stronę ea.com, aby nie oglądać tej okropnej polskiej
wersji trailera. Do czego to doszło, ludzi zmuszają do takich poświęceń.

A co było takiego okropnego w tej polskiej wersji? Dwa wypowiedziane słowa "Pegi osiemnaście", czy czcionka napisów się nie spodobała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He? Gameplay pozostał niezmieniony od 2, nowa broń dodana chyba tylko z powodu pomysłów na killcamy (czyt. Sniper Elite V2). Czego tu się dziwić , EA chce wycisnąć jak najwięcej przed nową generacją konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:44, zadymek napisał:

Znowu walka o przetrwanie gatunku? To się w jakieś Halo zmiania:/

widzisz ostatnio panuje trend "humanity is all f@#!!!!" spójrz na resistance, ME, gears of war, rage itp. itd. a sam zobaczysz że to ździebko zaczyna pod paranoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować