Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z UEFA Euro 2012 - Historia gier piłkarskich, część druga

5 postów w tym temacie

gram.pl

W naszej podróży w przeszłość gier piłkarskich dotarliśmy do momentu, gdy ukazała się pierwsza poświęcona Mistrzostwom Europy. Wydała ją dziś już raczej zapomniana firma Gremlin, a nie EA jak mogłoby się wydawać młodszym graczom. Cóż, przynajmniej jest szansa, że od teraz będziecie o nich pamiętać.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z UEFA Euro 2012 - Historia gier piłkarskich, część druga" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy klimat miały FIFA 98: WC i to była jedna z pierwszych gier, w które dość dużo grałem na PC. Głównie u kumpla, bo komputera nie miałem jeszcze wtedy :<

Drugą jest FIFA 06. Tu nie wypisaliście za dużo o niej, ale wg mnie to jest chyba najlepsza część. Świetna muzyka, dość dobra grafika jak na tamte czasy, łatwe sterowanie, no i wciągała strasznie. Teraz jakoś tracą wszystkie nowe klimat. Niby coś nowego, ale to nie to samo :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że pominęliście fifę 2003 która była przełomową i chyba najlepszą częścią z lat 2000-2005. Pamiętam jak poważne zmiany zaszły w niej względem fify 2002 i jak przez wiele lat żadna odsłona nie była już tak dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek to jakis zart. Brak polskich strojow, brak polskich twarzy.
Komentarz zwiazany z EURO konczy sie po pierwszym zdaniu "Witamy ze stadionu narodowego w Warszawie", potem slychac juz tylko komentarz jak w kazdym meczu towarzyskim w FIFA 12.

- brak atmosfery
- brak strojow i polskich zawodnikow (twarzy)
- kiepski komentarz
- kiepski gameplay
- brak ciekawego trybu online

Wedlug mnie to kandydat do najgorszej gry z serii FIFA w ciagu ostatnich kilku lat.

Szczerze odradzam, jakbym mogl to bym zażądał zwrotu pieniedzy :|
Radze trzymac sie z daleka inaczej zaplacicie 80 PLN za zagranie 3 meczy grupowych cwiercfinalu, polfinalu i finalu.... a potem juz nigdy nie wrocicie do tego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować