Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Street Fighter x Tekken na PC - minimalne i zalecane

15 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

Jeśli czekacie na pecetową wersję Street Fighter x Tekken i chcecie mieć pewność, że w dniu premiery będziecie dysponować odpowiednio mocnym sprzętem, to już teraz sprawdźcie oficjalne wymagania sprzętowe gry.

Przeczytaj cały tekst "Wymagania sprzętowe Street Fighter x Tekken na PC - minimalne i zalecane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Gra wygląda tak samo jak SF IV i rewelacji nie robi. Ciekawe jak z tymi DLC, pewnie PC-towcy też będą musieli kupić te "odblokowania" do postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rzepik masz u mnie piwo ;] Tez ubolewam, że CAPCOM wyrzucił w zasadzie ''moc nieskończonej zajebistości'' tej ''nowej'' serii Street Fighter (od czwórki). Poza tym reeaktywacja starych postaci, w tym własnie Dana, udała się na tyle dobrze, że kompletnie nie rozumiem decyzji o pozbyciu się go z rostera. CACPOM FAIL... ale i tak kupię~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:11, ACFan napisał:

@Rzepik masz u mnie piwo ;] Tez ubolewam, że CAPCOM wyrzucił w zasadzie ''moc nieskończonej
zajebistości'' tej ''nowej'' serii Street Fighter (od czwórki). Poza tym reeaktywacja
starych postaci, w tym własnie Dana, udała się na tyle dobrze, że kompletnie nie rozumiem
decyzji o pozbyciu się go z rostera. CACPOM FAIL... ale i tak kupię~


Pewnie Dan jest na płycie jako DLC do odblokowania za kasę. W końcu wojownicy, którzy są w grze to nie wszyscy jacy będą dostępni do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 22:28, serbitar75 napisał:

Ktoś wie jaki będzie multiplayer? Będzie wymagało na PC gównianego konta na LIVE czy
jak się tam ten badziew M$ zwie?


Tak jak w poprzednich częściach tak i w tej, gra będzie wykorzystywała "Game for Windows Live".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejną różnicą pomiędzy konsolową a PC-tową wersją jest to, że DLC nie będzie na płycie.

Teraz już wiadomo, dlaczego ta wersja wyjdzie później - musieli wyciąć zawartość, bo inaczej to by społeczność nie poczekała na łaskę Capcomu i by sama wszystko odblokowała.

Się skośni wycwanili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 23:07, Cygi napisał:

Się skośni wycwanili...


Nie mów tak o innych... Mogłeś napisać Azjaci albo Japończycy. Nie obrażaj innych bo wyglądają inaczej niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I uwagę mi zwrócił mi ktoś, kto jedzie po wszystkich pracownikach EA, bez wyjątku.
Nie wszyscy pracujący w EA są tak samo pazerni, jak ich krawaciarze. Nie obrażaj ich wszystkich, bo pracują w EA.

Żałuję, że nie użyłem pierwszej wersji zdania ("Się samuraje wycwanili"), może byś nie wystrzelił z krucjatą.

Naprawdę, vegost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ludzi bardziej obeznanych z tematem LIVE.
Czy jeśli wywalę na te gre 40-50 euro na steamie, to dalej będę musiał korzystać z life, czy ten aspekt gry zostanie wycięty/zastąpiony. Jeśli zastąpiony formułą steam ( wycięty oznaczałby normalny matchmaking, który od SFIV odbywa się w grze ), to czy nie zabraknie mi przeciwników/będę mógł grać w turniejach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 08:49, czapol napisał:

Mam pytanie do ludzi bardziej obeznanych z tematem LIVE.
Czy jeśli wywalę na te gre 40-50 euro na steamie, to dalej będę musiał korzystać z life,
czy ten aspekt gry zostanie wycięty/zastąpiony. Jeśli zastąpiony formułą steam ( wycięty
oznaczałby normalny matchmaking, który od SFIV odbywa się w grze ), to czy nie zabraknie
mi przeciwników/będę mógł grać w turniejach ?

ta dokładnie GFWL nadal będzie wymagany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować