Zaloguj się, aby obserwować  
balduran2

Czy czytacie komiksy i\lub książki Star Wars? I co o nich sądzicie?

50 postów w tym temacie

Ja przeczytałem wszystkie książki z wojen klonów, całą Nową Erę i Mroczne gniazdo cz. 1 i 2. Z niecierpliwością, czekam na premierę trzeciej części, apropo, wi ktoś może kiedy ona wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 18:28, kamceg napisał:

Ja przeczytałem wszystkie książki z wojen klonów, całą Nową Erę i Mroczne gniazdo cz. 1 i 2.
Z niecierpliwością, czekam na premierę trzeciej części, apropo, wi ktoś może kiedy ona wychodzi?


Książka pojawi się w księgarniach 24 października, a jej cena wyniesie 29,80 zł, przy długości 296 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam na razie książki, których akcja toczy siępomiędzy Powrotem Jedi a Nową Erą Jedi.
To chyba mój ulubiony okres, ale nie czytałem jeszcze NEJ.
A ulubiony autor> Timothy Zahn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że lubię czytać komiksy, ale te bardziej dla dorosłych :) Co do "Star Wars''a" to go nie lubię. Jakoś nie przypadł mi do gustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 22:18, Vidmol napisał:

> Ja przeczytałem wszystkie książki z wojen klonów, całą Nową Erę i Mroczne gniazdo cz.
1 i 2.
> Z niecierpliwością, czekam na premierę trzeciej części, apropo, wi ktoś może kiedy ona
wychodzi?

Książka pojawi się w księgarniach 24 października, a jej cena wyniesie 29,80 zł, przy długości
296 stron.


wielkie dzięki. A apropo mój ulubiony autor to James Luceno, napisał labirynt zła i Darth Vader. Narodziny mrocznego lorda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość jest w porządku (Trylogia Tharwna, Zemsta Sithów, Yoda mroczne spotkanie), ale zdarzają się beznadzieje (Kryształowa gwiazda, planeta życia, miecze świetlne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam Książki z serii Star Wars. Najbardziej lubię czytac jakieś zbiory opowiadań np. Opowieści łowców nagród a, najlepszym według mnie pisarzem jest Thimothy Zahn.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi sie szczególnie nie podobają komiksy Star Wars . . .
Gdzieś mi sie wala w domu któryś z serii "Wojny Klonów"
Co do książek to niewiem bo żadnej nie czytałem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam tylko książki Star Wars. Najwięcej tych z okresu Nowej Republiki (czyli po "Powrocie Jedi" aż do Nowej Ery Jedi). Najlepsze to: Trylogia Thrawna, X-wingi, Rozbitkowie z Nirauan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować