Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blisko połowa drużyn w UEFA Euro 2012 bez licencji! Polacy bez orła

67 postów w tym temacie

Żenada i tyle... A zastanawiałem się nad kupnem. Jak może "licencjonowana" gra Euro 2012 nie mieć połowy licencji? WTF? Strzał w i tak już mocno sponiewieraną stopę EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to przez ten brak licencji Fifa 12 taka tania była ostatnio... Przedmówcy mają rację - skandal, strzał w stopę EA i oszustwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez to jak potraktowali nas graczy to jest smieszne i bolesne ze cos toak fajnie zapowiadajacego czym sie chwalilo EA jest takim scierwem i oni chca za to 90 zł to chyba Fifa 13 slab sie sprzeda bo gracze oleja ta produkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie ma co patrzeć na następną Fifę póki co. Przez te licencje mniej osób to kupi, a więcej zapewne kupiło teraz Fifę bo można było ją mieć za 35 złotych i zapewne i tak wyszli na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 10:37, mati285 napisał:

Żenada i tyle... A zastanawiałem się nad kupnem. Jak może "licencjonowana" gra Euro 2012
nie mieć połowy licencji? WTF? Strzał w i tak już mocno sponiewieraną stopę EA.

I tyle w temacie. Zresztą czego można było się spodziewać po EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, żenująca sprawa. Nie dość, że brak licencji (Ukraińcy nie mogą nawet zagrać własną drużyną) to jeszcze powrót do PRL. Forma artystycznie przetworzona, o czym wspominał Tomasz Jarzębowski z EA, nowego godła Polski, kompletnie mi nie odpowiada. Szkoda, że mu skrzydeł nie poobcinali. Uhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 12:06, modliszka77 napisał:

Ale nie rozumiem - gra bez licencji, ale Błaszczykowski jako "ambasador polskiej edycji
gry UEFA Euro 2012" (wg http://grysole.com.pl/xbox/juz-od-26-kwietnia-przezywaj-najwieksze-pilkarskie-emocje-prowadzac-polske-do-zwyciestwa-w-jedynej-oficjalnej-grze-uefa-euro-2012/)?

słyszałeś o słowie marketing??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 11:33, enerkom napisał:

No to pięknie, oficjalna gra mistrzostw europy a tu taki numer. Kto kupił tą grę może
i powinien czuć się wydymany przez EA.

Dokładnie tak się czuję - wydymany bez mydła.
Wczoraj jak tylko ten dodatek pojawił się na Xbox Marketplace to go od razu pobrałem a mogłem głupi poczekać i poczytać opinie :/ ale tu i teraz obiecuję Wam wszystkim, którzy czytają tego posta (być może ktoś z EA też go czyta) na jesieni przeznaczę swoje ciężko zarobione pieniądze na PES 2013!
Miarka się przebrała.
Najpierw cyrki z brakiem licencji na Ekstraklasę a teraz to!

NA POHYBEL OSZUSTOM Z EA SPORTS!

Dziękuję dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to że nie ma licencji chłopaki to jeszcze pół biedy , żeby było mało tego nie ma kwalifkikacji do Euro , skoro nie maja licencjonawanych to mogli chociaż dać stwórz turniej żeby każdy mógł sobie takie nie oficjalne Euro kwalifikacje zagrać , dodali jakiś z***** trub podróże gdzie tworzysz swoją drużynę z nienzanych graczy i jeżdzisz po europie i grasz z jakimiś leszczami , a najbardziej już dobiło mnie to że w EURo nie da się w turnioeju wybrać kilka drużyn , np jakbyście chcieli zagrać euro z dwoma lub 3 kumplami przy konsoli , co w Fife 12 było by nie do pomyślenia !!! jedynym sposobem do zagrania z kumplem na konsoli jest tryb towarzyski !!! żal!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować