Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

May TopGear Car Pack to nowe DLC do Forza Motorsport 4 – zobacz screeny i trailer

10 postów w tym temacie

Adam Berlik

Turn 10 i Microsoft zapowiedziały kolejny dodatek do Forza Motorsport 4. May TopGear Car Pack, bo tak nazywa się nowy zestaw aut, pojawi się na Xbox Live Marketplace już w przyszłym tygodniu.

Przeczytaj cały tekst "May TopGear Car Pack to nowe DLC do Forza Motorsport 4 – zobacz screeny i trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 15:52, qba1993 napisał:

Kurde, po pierwszym spojrzeniu to wyglądało na "James May Top Gear Car Pack".


ty, dopiero po twoim poście zobaczyłem, że to nie jest "James May Top Gear Car Pack" :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 17:05, Demonix napisał:

Do Autovisty dodadzą nowego Dodga Vipera ale to latem dopiero (daty jeszcze nie ujawnili)

Ciekawe ile za niego sobie zażyczą :P W sumie DLC do Forza 4 nie są takie drogie, w porównaniu z innymi produkcjami (800 MSP za ''From Ashes'' do ME3, czy 1200 MSP <co jest chore> za 4 mapy do CoD x/ ). Dla mnie jedynymi sensownymi (i akceptowalnymi) DLC są takie zestawy aut do gier, jak Forza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo ile sobie zażyczą.Ja tam mam nadzieje że będzie za darmo tak jak to było w przypadku Hyundaia Velostera.Mogliby od czasy do czasu zrobić graczom miły prezent a nie wszysto za kasę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować