Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Marka S.T.A.L.K.E.R. w rękach Bethesdy?

32 postów w tym temacie

Najgorsza wiadomość ostatnich kilku lat w branży gier..... Stalker był praktycznie jedną z niewielu gier która łamała aktualne schematy i lała na wszystko ciekłym moczem........ Wraz z jego końcem kończy się pewien etap "trudnych" i "rozbudowanych" gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to co? Stalker 2 na silniku Creation Engine?
I used to be a Stalker like you. But then I took an arrow in the knee.

Edit: Tak poza tym to widać, że Beth lubi klimaty post-apo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 09:48, Juri_gag napisał:

Najgorsza wiadomość ostatnich kilku lat w branży gier..... Stalker był praktycznie jedną
z niewielu gier która łamała aktualne schematy i lała na wszystko ciekłym moczem........
Wraz z jego końcem kończy się pewien etap "trudnych" i "rozbudowanych" gier



Po 1 moglo byc gorzej:P EA i BIoware:P Pozatym stalker byl trudny? no prosze cie... Ale swoja droga az dziwne ze im sie nie oplaca skoro wszystkie czesci stalkera sprzedaly sie super(o ile dobrze pamietam)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juri_gag Stalker był trudny i rozbudowany? Chyba graliśmy w dwie różne gry. Rozbudowany to on może miał być za nim producent co róż zaczynał wycinać fragmenty gry przed jej wydaniem. Trudny? Chyba "dwójka" i to jeszcze sztucznie utrudniona - walisz z dubeltówy w głowę z odległości 5 metrów a gościu dalej żyje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam deja vu... kilka miesięcy też zawisili projekt z tych samych powodów... Po co cała ta szopka? Mądre przysłowie mówi "jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 09:48, Juri_gag napisał:

(...) i lała na wszystko ciekłym moczem(...)

Ciekłym moczem? A jakim niby innym da się lać? Takim będącym w stanie stałym? Czy lotnym? ;)

cyt. TobiAlex -> "(...) miał być za nim producent co róż zaczynał wycinać"
Zjadłeś "e" w słowie "róże" (chyba że chodziło ci o taki róż co się na twarz nakłada, ale jak to wyciąć?) i nie określiłeś za kim miał być ten producent, co te róże wycinał. No i interpunkcja, po słowie producent. Teraz będzie w miarę czytelnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak plotka zsotała zdementowana to mogę powiedzieć "uffffff...". Jeszcze mi tego brakowało żeby zachód mi Stalkera na CoD''a zamienił... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odetchnąłem z ulgą. Już chyba wolę żeby STALKER umarł "na śmierć" niż żeby Bethesda dostała go w swoje szponiaste łapy. Wyszedłby kolejny crap pokroju Fallouta, a i pewnie zniknąłby specyficzny klimat wschodniej Europy. Lepiej by było gdyby marka poszła w ręce twórców Metro 2033.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bogu dzięki, że Bethesda nie ma do tego praw. Powstał by kolejny Fallout z kiczowatą mechaniką a''la Fallout 3 i New Vegas i okropną grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ze jak .... Nie wyobrażam sobie stalkera w klimatach jakiś zachodnich klimatyczny rosyjski z polskim lektorem zamieniony na angielską kupę z napisami łe .S.T.A.L.K.E.R 2 jest jedną z niewielu gier na jaką czeka a tu tak groźba wisi nad tym tytułem ale dobrze że to nie ubi sof bo byśmy mieli kolejnego grę z Single playerem która wymaga stałego połączenia z netem . Bethesda i BIoware nie są złe ale do Stalka nie pasują to jednak inna kultura inne klimaty a jakby miel wykorzystać swoje doś z Falloutów to by popsuli stalka . BIoware faktycznie zaczyna się obniżać bo to co słyszę o ME3( którego już ma ale nie miałem czasu zainstalować ) nie jest za ciekawe może to efekt współpracy Z Eletronicznymy Artystami (EA ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo może ja w inną wersję grałem, jakieś mass effect, cody i inne badziewia na najwyższych poziomach przechodziłem bez problemu, a tutaj odpaliłem najwyższy poziom i padałem co chiwla :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować