Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda rozgrywka w Sniper: Ghost Warrior 2

11 postów w tym temacie

Ta, gra o snajperach a on gra padem...mniejsza z tym. I po raz kolejny widać jak CI robi gry - kupuje engine, który lepiej sprawdza się na otwartych przestrzeniach (ChromEngine 4) więc robi snipera w dżungli. Kupuje kolejny engine, który na dzień dobry daje narzędzia pozwalające tworzyć miasta (CryENGINE 3) więc robi snajpera w mieści. Jak powstanie nowy engine, który głownie będzie radził sobie pod wodą, dostaniemy snajpera w klimatach podwodnych (haha)... Zero innowacji, modyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czegos tu nie rozumiem, gra miala wygladac zachwycajaco, powalajaco graficznie, a wyglada tragicznie. Ja wiem ze do premiery jeszcze sporo czasu i mnie tam takie rzeczy nie interesuja jak grafika, znam rowniez proces tworzenia gier wiec wiem, ze za pewne bedzie wygladac 100 razy lepiej, jednak nei rozumiem kto z dzialu PR pozwolil im to pokazac. To jest jak strzal w kolano, wiedzac ze grafika liczy sie na rynku, a spory % graczy bierze to pod uwage. Po to sa takie pokazy by pokazac cos niesamowitego, nawet lepszego niz jest na prawde, a nie po to by wyciagnac byle jaki fragment ktory jest ukonczony dajmy na to w 20% i pokazac go calej widowni.. porazka firmy. Mam nadzieje ze gra bedzie cudowna i choc w 1 nie gralem to o 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 10:36, Vejx napisał:

czegos tu nie rozumiem, gra miala wygladac zachwycajaco, powalajaco graficznie, a wyglada
tragicznie. Ja wiem ze do premiery jeszcze sporo czasu i mnie tam takie rzeczy nie interesuja
jak grafika, znam rowniez proces tworzenia gier wiec wiem, ze za pewne bedzie wygladac
100 razy lepiej, jednak nei rozumiem kto z dzialu PR pozwolil im to pokazac. To jest
jak strzal w kolano, wiedzac ze grafika liczy sie na rynku, a spory % graczy bierze to
pod uwage. Po to sa takie pokazy by pokazac cos niesamowitego, nawet lepszego niz jest
na prawde, a nie po to by wyciagnac byle jaki fragment ktory jest ukonczony dajmy na
to w 20% i pokazac go calej widowni.. porazka firmy. Mam nadzieje ze gra bedzie cudowna
i choc w 1 nie gralem to o 2


Ano :) Tym bardziej, że GW oprócz grafiki nie miał nic więcej do zaoferowania :P Prawdopodobnie jest to pokaz z konsoli, bo jeżeli był to pokaz z PC to jest to podwójny strzał w stopę (albo w dwie stop) - raz, że gra padem, dwa ze względu na grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, pewnie na PC lepiej wygląda. Choć nie oznazca to, że graficznie gra nie wygląda dla mnie super już teraz. Bardzo mi się podoba i jak w jedynkę się powstrzymałem zagrać (o dziwo... nie wiem dlaczego...) to w dwójkę na pewno zagram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 10:54, TobiAlex napisał:

> czegos tu nie rozumiem, gra miala wygladac zachwycajaco, powalajaco graficznie,
a wyglada
> tragicznie. Ja wiem ze do premiery jeszcze sporo czasu i mnie tam takie rzeczy nie
interesuja
> jak grafika, znam rowniez proces tworzenia gier wiec wiem, ze za pewne bedzie wygladac

> 100 razy lepiej, jednak nei rozumiem kto z dzialu PR pozwolil im to pokazac. To
jest
> jak strzal w kolano, wiedzac ze grafika liczy sie na rynku, a spory % graczy bierze
to
> pod uwage. Po to sa takie pokazy by pokazac cos niesamowitego, nawet lepszego niz
jest
> na prawde, a nie po to by wyciagnac byle jaki fragment ktory jest ukonczony dajmy
na
> to w 20% i pokazac go calej widowni.. porazka firmy. Mam nadzieje ze gra bedzie
cudowna
> i choc w 1 nie gralem to o 2

Ano :) Tym bardziej, że GW oprócz grafiki nie miał nic więcej do zaoferowania :P Prawdopodobnie
jest to pokaz z konsoli, bo jeżeli był to pokaz z PC to jest to podwójny strzał w stopę
(albo w dwie stop) - raz, że gra padem, dwa ze względu na grafikę.


Jak dla mnie to SGW nawet pod względem grafiki nie miał nic do zaoferowania nie wspominając o innych rzeczach.I jeszcze pokaz na konsoli gdzie grafika napewno jeszcze bardziej razi i przy okazji grając na padzie.Ogółem czuje kaszankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować