Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wersje PS3 - takie same, a jednak różne

53 postów w tym temacie

zanim między wisłą a odrą telewizor z hdmi zobaczysz pewnie jak już następca playa wyjdzie (niezapominaj żę u nas wszystko jest później, a dodaktowo przez pierwsze pare lat taką cene przywalą że całkiem niezły samochód byś kupił). a czytnik kart pamieci oraz sieć bezprzewodowa wydają mi sie zbędne (zwłaszcza wi-fi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w takim razie po co Next-gen skoro nie ma się telewizora HD.

Ostatnio grałem dość dużo na X360 i różnica jest ogromna, bez HD gry wyglądają jak na zwykłym X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak narzekaja, ze tansza wersja nie ma HDMI a jestem ciekaw ilu z was ma TV z HDMI, ktoru wyswietli obraz w rozdezielczosci 1080p???? musiala by to byc plazma z najwyzszej polki( a to znaczy , ze bardzo droga tak min 30 000zl) i prosze nie mowcie, ze bedziecie grac na monitorach, bo na 17'''' czy 19'''' grac na konsoli to smiech na sali:))))
Osobiscie uwazam ze brak HDMI w tanszej wersji to zaden problem, po prostu podlaczy sie po komponentach i na duzym TV tez bedzie super nie mowiac juz o plazmie 42" :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nadal to śmieszne. HDMI jest prawdopodobnie standardowym wyjściem układu grafiki (zresztą HDMI jest kompatybilne z DVI-D). Kwestia 0.5$ na gniazdo. Dalej, czytnik kart: 10$ sztuka. Pewnie i tak zawyżona kwota. Twardziel większy o 40GB. Nawet dla 2.5" dysków różnica w cenie to będzie jakieś 30$. To gdzie to pozostałe 60$? Bo jakoś nie wierzę, żeby specjalnie inną płytę do tańszej wersji ładowali. No, fakt że 499 i 599 wyglada lepiej niz np. 499 i 539. Doimy klienta, doimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: jest coś takiego jak analogowe HDTV (YUV, albo Y, Pb, Pr jak kto woli). Starsze plazmy nie mają i tak HDMI (mają YUV albo VGA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


"zanim między wisłą a odrą telewizor z hdmi zobaczysz pewnie jak już następca playa wyjdzie (niezapominaj żę u nas wszystko jest później, a dodaktowo przez pierwsze pare lat taką cene przywalą że całkiem niezły samochód byś kupił). a czytnik kart pamieci oraz sieć bezprzewodowa wydają mi sie zbędne (zwłaszcza wi-fi)"

sig.
o czym ty mówisz, takie telewizory w pierwszym lepszym sklepie elektronicznym są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coraz lepiej :)


a tak btw. Microsoft przeszedł już do ataku :

http://www.gamespot.com/e3/e3story.html?sid=6150771&pid=928202
Dla tych co nie znają angielskiego - powstaje gra FPS + PRG on-line, w której gracze posiadający X-2 i PC będą mogli grać razem na tych samych serverach - chyba nie muszę mówić co to oznacza :)

a to jest najlepsze:
"What''s really cool is that PC and Xbox 360 players will be able to interact on the same servers, though it also sounds like the Xbox 360 players will have separate battle zones--otherwise, PC players might eat them for lunch, given their superior mouse and keyboard controls." - zjeść na śniadanie :) I like that

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewie mczy dobrze zrozumialem to co czyatlem ale czy battlegroundy beda miescic po 200 graczy naraz? XD
Ciekawe jakie duze musialy by byc jak juz przy grze w 64 osoby na niektorych mapach w FPP -kach jest strasznie tloczno.

A co do tematu, w konicu jak ma ta drozsza wersja PS3 kosztowac o $100 wiecej to musieli z niej wyciac sporo, bo w koncu stowa to gruba kasa (przynajmniej dla przecietnego gracza w jakim kolwiek kraju).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku kocham Playa i zawsze kochalem i mam zamiar kupic PS3 zaraz po premierze Ale...
A ja mysle ze sony oglaszajac cene PS3 oddalo rok 2007 walkowerem :) Nie wiem kogo oni zatrudniaja tam w marketingu ale pewnie im daja za duzo sake. Z wszystkich zapowiedzi wynika ze wsrod tytulow startowych nie bedzie prawdziwego system selera popatrzmy na plotki dotyczace tytulow startowych exclusiwow to pewnie bedzie Warhawk , Ridge Racer 7 , Full Auto 2 no i to wszysto do tego pewnie standardowo Tony Hawk , cala seria gier z Ea Sport , N4S , Smackdown Vs Raw 2007 , gry sportowe z 2kSprots ale to wszystko w tym samym czasie a nawet wczesniej ukaze sie na X360. Ah no i nalezy wspomniec ze jedynie Warhawk nie pokazal sie na X360 zarowno RR jak i Full Auto juz sa dostepne ale nie zrobily na konsoli wiekszego wrazenia.

No dobra skoro nie gry to moze slawne Blue Ray. Ale to w nastepnym poscie :P

Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra skoro nie gry to moze slawne Blue Ray.

Popatrzmy na to okiem zwyklego Johna SMitha. Pan Smith nie lubi gier ale za to jest wielkim fanem filmow tyle sie naczytal w internecie o Blue Ray ze postanowil kupic ale ze zwykle odtwarzacze sa cholerie drogie wiec postanowil oszczedzic i kupic PS3. Sprzedawca w sklepie powiedzial mu ze sa 2 wersje ktore roznia sie tylko dyskiem i roznica w cenie to 100 $ Oczywiscie wybral te tansza. Po powrocie do domu pan smith podlaczyl do swojego zwyklego tv kablem pewnie 3 czincz. I tutaj duzy zawod , bo obraz nie rozni sie od zwyklego dvd. No ale pan smith poczytal w internecie dalej i wyczytal ze musi miec mega wypasiony lcd a ze akurat zmarla mu ciocia to kupil tv obslugujacy tryb 1080p. Podlaczyl do niego Ps3 dalej tym samym kablem no ale roznicy ciagle nie ma. Wic wyczytal ze musi podlaczyc kablem hdmi poszedl do sklepu kupil kabel a tutaj ZONK.

Pewnie takich historii bedzie zadziwiajaco duzo :) No ale starczy bajek na dzis :)

ps. aha i zeby nie bylo to naped hd-dvd do 360 tez nie bardzo ma wyjscie hdmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ci wyjście w samym napędzie HD DVD przecież podłanczasz go do konsoli a ona ma wyjście HDMI , musisz poprostu dokupić odpowiedni kabelek bo Microsoft go nie dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tą pierwszą konsolę i uważam, że się jednak mylisz. x360 jest bardzo dobrą platformą, ale nie ma tak mocno wyrobionej marki jak SONY z swoją PlayStation. Japoński gigant musiałby naprawdę mocno starać się aby zostać w tyle za Microsoft''em. Obecny rozkład sił jest bardzo dobry: Gigant z Redmond dość twardo stoi na gruncie z 360, Sony czuje jego oddech na karku i zapewne stara się jeszcze dopakować swoje cacuszko i oczywiście Nitendo które może stać się czarnym koniem nadchodzącej generacji. Szykują nam się bardzo ciekawe czasy ( oczywiście w znaczeniu europejskim a nie starochińskim:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 19:57, sig. napisał:

zanim między wisłą a odrą telewizor z hdmi zobaczysz pewnie jak już następca playa wyjdzie
(niezapominaj żę u nas wszystko jest później, a dodaktowo przez pierwsze pare lat taką cene
przywalą że całkiem niezły samochód byś kupił). a czytnik kart pamieci oraz sieć bezprzewodowa
wydają mi sie zbędne (zwłaszcza wi-fi)


Wszystkie produkowane przez ostatni rok-dwa telewizory HD mają wejście HDMI... bez problemu można takowe kupić w Polsce w każdym większym markecie, w bardzo rozsądnych - jak na telewizor HD - cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuje bardzo za PS3.... Raczej na 80% kupie Wii.. a jak będę mial przypływ gotówki to kupie xboxa... :D
Co jak co ale Microsoft robi świetne gry i konsole... :D Jeśli chodzi o systemy... :/
Nie miałem jeszcze nigdy doczynienia z żadnym Nitedro... Alke idea wydaje sie byś sluszna... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 2 wersje konsoli to ogólny debilizm. XboX a teraz PS3 x(. Tossz w konsolach najlepsze było to, że nie byo gorszych czy lepszych. A teraz niestety będzie można powiedzieć nie tylko "a ja mam xboxa lepszego", ale też "a moje PS3 to jest lepsze" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm konsole jak bede kupował to napewno tą drosza by unkinac puzniej jakis nie potrzebnych problemow narazie kupiłem PSP i jestem zadowolony i ztego co pisze bedzie PSP wspułpracowac z PS3 wiec przyda sie zakup tego cacuszka ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować