Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wersje PS3 - takie same, a jednak różne

53 postów w tym temacie

Wystarczy trochę więcej poczytać i można dowiedzieć się ,że tak zwane Addonsy bedą dostępne a więc będzie można dokupić specjalną przejściówke z wyjściem HDMI ,dodatkowe sloty itp na jakiej zasadzie ma to działać to nie wiem ale przynajmniej będzie taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armagedon111: No tak ale po co placic za cos co powinienem miec w standardzie. Znajac sony to cena takiej przystawki nagle bedzie wynosila 100 $.

Ogolnie podejscie M$ do wydania 2 wersji konsoli o wiele bardziej mi sie podoba. Teoretycznie Kupujac wersje Core cale bebechy sprzetu sa takie same jak w przypadku wersji premium. Jedyna zauwazalna roznica to chromowana obudowa tacki na napedu dvd. konsola spokojnie moze dzialac sobie bez hd , pada bezprzewodowego , head seta itd. A jak cos potrzeba to spokojnie kazda z tych rzeczy mozna sobie dokupic albo oryginalna albo jakis innych producentow (z wyjatkiem dysku ktory jest tylko by M$). Jesli sony chce odbic sie od dna to powinno zrobic tak samo zostawiajac wejscie hdmi , czytnik kart pamieci , wifi a wywalajac calkiem twardy dysk i dajac zwykly kontroler na kabel. Ale pewnie by musieli wrocvic do deski kreslarskiej bo nigdzie do tej pory nie jest powiedziane ze PS3 dziala bez HD. no coz zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destro: No teoretycznie tak ale Blue Ray zeby pokazac cala swoja moc potrzebuje tv pracujacego w trypie 1080p czyli 1920x1080. Takich telewizorow w tej chwili jest tylko kilka z czego w polsce widzialem chyba tylko jeden i kosztowal bagatela 15 tys PLN i o dziwo nie jest on produktem firmy Sony. A zeby bylo smieszniej sony w ogole nie ma w swojej ofercie takich tv nawet ich najwieksze potwory rowniez za 15k wyciagaja jedynie rozdzielczosc1366 x 768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shinian: marka marka ale cena cena. Po co mam kupic konsole za 600$ jesli moge w te sama gre zagrac na konsoli za 399$. Bardzo duzo gier wyjdzie w tym samym czasie na 360 i na PS3. W przypadku kiedy pomiedzy obiema platformami nie ma jakiejs wielkiej roznicy ludzie beda woleli kupic tansza konsole i za zaoszczedzone pieniadze kilka gier wiecej. Mysle ze utrata 6 miesiecznego exclusiva bardzo zaboli sony jesli chodzi o finanse bo to mogla byc pierwsza gra dla ktorej miliony amerykanow i europejczykow uderzyly by do sklepow. A tak nalezy czekac na pewnie na MGS4 ktora znajac zycie w japoni pojawi sie po wakacjach 2007 a w stanach pewnie przed swietam itego samego roku. Jesli chodzi o FF to 13 bedzie cos w 2008 lub 2009 dopiero. W tym samym czasie xbox bedzie mial Forze 2 , Fable 2 , Hallo 3 i kilka innych fajnych gierek. Oczywiscie to sytuacja w europie i usa bo jesli chodzi o japonie i wiekszosc azji to tam tylko beda sie sprzedawaly ps3. Zeby wyrobic sie z zapasem konsoli sony musi rozpoczac produkcje w lipcu. teoretycznie do tego czasu moga w sprzecie robic mase zmian i mam nadzieje ze zrobia takie dzieki ktorym cena premium spadnie do 499 a podstawowej do 399.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 04:32, Ferkowsky napisał:

shinian: marka marka ale cena cena. Po co mam kupic konsole za 600$ jesli moge w te sama gre
zagrac na konsoli za 399$. (...)


Właściwie to za odpowiedź wystarczy jedno słowo: fanboizm. Spotkałem na forach kilkudziesięciu takich osobników i naprawdę taki styl życia jest mocno zakorzeniony. Dla nich GranTursimo 4 to gra legenda o niezapomnianym i niepowtarzalnym klimacie. ForzaMotosport uważają natomiast jedynie za ścigałkę (choć rękę mogę dać sobie uciąć, że 90% z nich w życiu nie grała w ten drugi tytuł- poprostu wychodzą z takiego założenia.) Podobały mi się również reakcje przy okazji premiery Splinter Cell na PS2 (ucięto trochę z gry światła). Komentarze najcześciej pochwalały ten krok: ''Przecież te wszystkie cienie tylko rozpraszały gracza, nie pozwalając się skupić na fabule''. Identycznie wygląda ich stosunek do Nitendo. Crash Bandicoot, Jak&Daxter, Rachet&Clanck są prześmiesznymi, wciągającymi platformówkami a cała seria Mario to jedynie gry dla niedorozwiniętych nastolatków. (btw: prosiłbym o używanie przycisku odpowiedz, tylko przez przypadek natknąłem się na Twojego posta)

Majin_uQuad ->'' marek wez nie siej zamety bo karty pamieci odeszly w cholere z wejsciem HDD...'' Chyba tutaj to ty siejesz zamęt:P W czasach PS1 na polskim rynku były już dostępne PC a mimo to karty nie zostały wyparte z rynku. Z PS2 było identycznie. Ba nawet konsole obecnej generacji mają karty pamięci -x360. I czasami się one naprawde przydają. Naprzykład po wypuszczeniu Dead or Alive 4 pojawił się pewien glitch kasujący achievments. Wtedy ludzie na zachodzie kombinowali z przenoszeniem achivments''ów z HDD na kartę pamięci (mnie ten problem nie dotyczył, bo zawsze po zabawie z konsolą wyjmuję z niej płytkę:P). Nie wiem jak wygląda ta kwestia w PS3. Skoro ma być ona wstecznie kompatybilna to oznacza, że wszystkie gry będzie trzeba przechodzić na nowo i save''y do nich zapisywać na HDD, czy może będzie jakiś sposób zlinkowania dysku od PS2 z tym od PS3? Najwygodniejszym wyjściem byłoby właśnie jeszcze zostawienie slotu na kartę pamięci w nowym produkcie Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wsumie wolę XBOX, ma dyś wogóle możesz sobie filmy oglądać nawet RMVB, dla mnie najlepsze są XBOX i XBOX 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od maja to ja szukam pracy...jak już ją znajde to na pewno kupie PS 3 - będę sobie odkładał co miesiąc na tą droższą wersję :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować