Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored za każdym przejściem "nieco inne". Będzie kontynuacja?

12 postów w tym temacie

Do niedawna nie wiedziałem nic o tej grze, ale po obejrzeniu i wysłuchaniu materiałów czekam z niecierpliwością. Ludzie od Thiefa, Deus Exa i Arx Fatalis? Shut up and take my money!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 23:55, Marekku napisał:

O Mass Effect też mówili piękne rzeczy na początku ;ppp


Zabawne jak cała seria została przekreślona przez wielu, mimo, że często poświęcali dziesiątki godzin na każdą część. Dishonored zapowiada się naprawdę świetnie, oby nie było dane nam czekać długich lat na ten tytuł. A tak swoją drogą, aż tak ciężko jest nowej marce wybić się ponad wielotytułowe serie? Z jednej strony ogromna maszyna Call of Duty traci na osiągach i gracze psioczą na growe tasiemce, podobne do niektórych seriali, ale jednak z drugiej producenci często podkreślają, że całkowicie nowy tytuł jest czymś co nie spotyka się ze stu procentową aprobatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też o tym pomyślałem na początku, żeby trochę sobie ostudzić emocje. Nie jest tak, że nie wierzę temu panu w to co mówi... tylko trochę jest mi trudno uwierzyć. Nowa marka to nowa marka- może być nawet idealna, a może zostać nie przyjęta. Dlatego trochę źle będzie jeżeli taka sytuacja wyniknie, gorzej jak po wszystkich zapowiedziach i trailerach wyjdzie że gra jest tylko średniakiem.

Dlatego jak zwykle: nie chwalmy dnia... chcę czegoś bardziej soczystego z tej gry. Tak samo jak miałem z Maxem czy DmC- na początku stonowany, teraz wręcz nie mogę się doczekać premiery i jednej i drugiej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ten tytuł zupełnie mi umknął. Ale po przeczytaniu i obejrzeniu tej garści informacji, które są dostępne dochodzę do wniosku, że to może być bardzo fajna gra.
Skoro premiera przewidziana jest na ten rok, to zakładam, że będzie to raczej 4 kwartał. Bardzo chętnie wtedy wyłożę kaskę na coś nowego i interesującego.
Czekam na więcej konkretów i datę premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam tylko jednego - że rzeczywistość nie sprosta założeniom. Projekt jest tak ambitny - i to widać gołym okiem - że strach się bać, co będzie, jeśli ten potencjał nie zostanie wykorzystany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z premierowych gier, które mają wyjść w tym roku Dishonored umieszczam na szczycie stawki:
1. Dishonored
2. Assassin''s Creed III
3. Bioshock: Infinite
4. Max Payne 3
5. Darksiders II
6. Gra o Tron
7. Borderlands 2
8. Far Cry 3
9. GTA V
10. Hitman Rozgrzeszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Ostatnimi czasy im projekt ambitniejszy tym gorzej wychodzi w praniu. Co nie zmienia faktu, że będę bacznie śledził losy "Dishonored"

@KrisN1
O GTA V w tym roku raczej zapomnij. Dwie gry Rockstar jednego roku? Zbyt piękne, by mogło być prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 23:10, omega_red napisał:

Do niedawna nie wiedziałem nic o tej grze, ale po obejrzeniu i wysłuchaniu materiałów
czekam z niecierpliwością. Ludzie od Thiefa, Deus Exa i Arx Fatalis? Shut up and take
my money!


Jakiego Thiefa i Deus Exa? Arcane Studios znani są za Arx Fatalis i Dark Messiah of Might and Magic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 10:02, Prophett napisał:

Jakiego Thiefa i Deus Exa? Arcane Studios znani są za Arx Fatalis i Dark Messiah of Might
and Magic.


Harvey Smith pracował nad Deus Ex i Deus Ex: Invisible War. A także nad System Shockiem.

Thief nigdzie u żadnego z czołowych postaci Arkane się nie przewija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować