Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Megazapowiedź Gothic III

107 postów w tym temacie

Lucas the Great

Tyle informacji w jednym miejscu jeszcze nie było! Gothic 3 obnażony i wystawiony na ogląd publiczny! Nasz wysłannik, Niedźwiedź, tropił wszelkie plotki i pogłoski, połączył to z naszą wiedzą tajemną i oto efekt: cztery bite strony o tym, co czeka graczy w trzeciej odsłonie sagi. Czy może być lepsza lektura na piątkowe popołudnie?

Przeczytaj cały tekst "Megazapowiedź Gothic 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to opić co najmniej kilkoma butelkami dobrej ryżówki! (albo lepiej piwa) No i spalić zew nocy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby jednak troche dłużej bo wolę zeby ta giera nie była spolszczona na odwal ale co najmniej na tym samym poziomie co część1 i 2 (oby polonizowal ten sam zespół i ci sami aktorzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zarąbiście!!! zabieram się za czytanie!!!;)
pozdrawiam fanów boskiego Gothic''a i CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :) Tyle na to czekaliśmy, i proszę :) Wreszcie jest. Przynajmniej powiedziane już konkrety. Mam tylko nadzieję, że dowiemy się jeszcze więcej. Może to też być wada. Bo po co zdradzać wszystko za wcześnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW, Gram.pl zabralo sie za pisanie textow do gier? Nie tak danwo moglismy przezczytac recenzje, teraz zapowiedz. Czy to znaczy ze zamierzacie z czasem przeksztalcic sie w obszerny servis o grach (jak np: ign.com albo gamespot.com)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 16:23, stealth1947 napisał:

WoW, Gram.pl zabralo sie za pisanie textow do gier? Nie tak danwo moglismy przezczytac recenzje,
teraz zapowiedz. Czy to znaczy ze zamierzacie z czasem przeksztalcic sie w obszerny servis
o grach (jak np: ign.com albo gamespot.com)?

A czy ktoś byłby tym zainteresowany? Czy tego oczekujecie od gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś byłby tym zainteresowany? Czy tego oczekujecie od gram.pl? -> Ciezko powiedziec. Na pewno przydalby sie jakis servis growy z prawdziwego zdarzenia (np:gamespot). Bo jak jedynie w polsce liczy sie tylko servis Gry-Online.pl.. Wasza strona moze mu dorownac jedynie pod wzgledem jakosci dostarczanych wiadomosci. Ale wydaje mi sie ze Gram.pl ma byc z zalozenia servisem informacyjnym CDP, a nie multi platformowym servisem o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie,ale że należę do "wybrednego gatunku" Ponarzekam. Boje sie o system walki. Co to znaczy" po prostu klikamy"? Co to jest gothic, czy diablo? Mi się tam bardzo podobało że oprocz myszą wymierzało się ciosy także kursorami. A tu co, tylko mysz, zwykłe kliknięcia? Oj nie podoba mi sie to za bardzo.

No i dołączenie do gildii... z tekstu winika że będzie można ja zmienić wraz z rozwojem fabuły,a nie jak mowiono,kiedy sie tylko ze chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej nie gdy isę tylko zechce zauważ że w innych recenzjach było napisane też że jeżeli przystępujemy do jednej gildi i robimy dla niej zadania to inne nas prestaną lubic i peweni zniknie u nich opacja przyłaczenia się jeżeli będzie sięmiało u nich za mało reputacji więc spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 16:25, Lucas the Great napisał:

A czy ktoś byłby tym zainteresowany? Czy tego oczekujecie od gram.pl?


Nie zaszkodziło by, gdyby strona gram.pl stała się potengą w tym kierunku. Sam adres przecierz mówi: gram. Co prawda jest to strona CD Projekt, ale grać w gry tylko jednego dystrybutora jest chyba niemożliwe (przynajmniej ja nikogo takiego nie spotkałem). Nie widze przeszkód, by strożyć osobny dział, w którym znajdowały by się recenzje różnych gier.
Wielu będzie za, wielu będzie przeciw, ale ja popieram tą inicjatywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chyba się nie odczekam premiery . ja sobie zamówie gre nwet jak będzie kosztowała 200zł !!!! ale boje się żeby nie przesadzili z nowymi pomyslami a stare wyrzucili bo fajny byl gothic2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no...gram.pl robi się coraz bardziej wszechstronny. Ciekawe, czy powstanie specjalny dział, na wzór innych serwisów o grach, gdzie umieszczane będą takie teksty. Oby - bo poziom publikacji jest naprawdę wysoki.

A co do Gothica 3 - czekam na tą grę i już się nie mogę doczekać. PRAWIE jak na S.T.A.L.K.E.R.''a (prawie robi wielką różnicę). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowych informacji bardzo malo, ale tekst i tak ciekawy - gratulacje. Troche nie rozumiem wzmianki o lockowaniu sie na przeciwnikach, przeciez to juz w bylo w G2 i chyba naturalne jest, ze bedzie w G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothic3? dziękuję. już jedynka mnie nudziła a trójka to zapewne będzie jakaś telenowela brazylijska czy coś w tym rodzaju. kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na gram.pl nie ale jak by powstała strona sygnowana znakiem CD Projekt obszerna jak gry-online dobrze by było.
Screen jest ciekawy poczekamy co reprezentowac bedzie sobą gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować