Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Megazapowiedź Gothic III

107 postów w tym temacie

może cała grfa w gothicu nie jest bedzie obniżać sprzętu ale najgroźniejsza w kwesti wymagań będzie trawa i dzewa chodz te już mniej widac na trailerze jak trafa się kołysze na wietrze i jak dokłąndie jest zrobiona.

Sam się ich obawiam bo mam nadzieje że na P4 2.4ghz 1gbram i Asusem 6600GT gra mi pujdzie na high/medium w rozdizałce 1024x768 a dokłanideto bez AA i wył cienie a reszta na maxa no moze jeszcze troszke distans na 220%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są 3 Opcje

Opcja 1) Serwis Gram.pl pozostaje serwisem jedynie informacyjnym CDP. Beda tutaj sie pojawiac JEDYNIE najnowsze informacje, filmy z wydawnictwa CDP oraz bedzie sklep (Forma obecna)

Opcja 2) Serwis Pozostaje rowniez bez zmina. Od czasu do czasu pojawi sie jakas recenzja/zapowiedz gry ktora wkrotce zamierza wydac CDP.

Opcja 3) Gram.pl staje sie Poteznym servisem (cos na styl :gamespot) w polsce i niszczy pozostala konkurencje. Zatrudnia profesjonalnych redaktorow i recenzentow i tworzy zupelnie nowy portal o wszystkich grach PC jak i konsolowych. Potrzebne do tego sa jednak spore inwestycje i czas (nowy layout, zebranie ekipy), ale mysle ze warto. Poniewaz Gram.pl wyrobil sobie juz marke i moze konkurowac z najlepszymi.

Ja opowiadam sie za opcja 3. Jak bedzie przekonamy sie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten artykół po prostu chce sie aby premiera Gothic''a była jak najprędzej.
Osobiście nie mogę się już doczekać :)
Te wszystkie zmiany w fabule, grafice i muzyce to jednym słowem majstersztyk :)
Grafika jest zachwycając, że nie wspomnę tu o muzyce która od razu znacząco rzuca się w "uszy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na tą jakże wspaniale zapowiadającą się gierkę;) No i oczywiście najwyższych lotów spolszczenie w wykonaniu oczywiscie CDP:) A sama zapowiedź bardzo fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 17:32, stealth1947 napisał:

Są 3 Opcje

Obecną jest opcja druga, jeżeli założyć że "codziennie" jest równoważnikiem "od czasu do czasu" :D

Redakcja jest sformowana i złożona z autorów niezależnych, nie zatrudnionych w CD-P. Część z nich to starzy wyjadacze, mamy też kilka obiecujących talentów w procesie obróbki. Dokładamy wszelkich starań, by wykorzystując nasze doświadczenie dostarczać Wam tekstów wysokiej próby.

Cieszy nas pozytywny feedback i postaramy się jak najlepiej dostosować do Waszych oczekiwań. Jak już mówiłem - zabierajcie głos, zapraszajcie znajomych, pozwólcie nam odczuć, że jesteśmy komuś potrzebni ( i odczuć to tym, od których jest uzależnione nasze być albo nie być ;) ).

Wystartowaliśmy, rozpędzamy się, czas pokaże w którą stronę pomkniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 16:25, Lucas the Great napisał:

A czy ktoś byłby tym zainteresowany? Czy tego oczekujecie od gram.pl?


Oczywiście! Myślę, że każdy, kto korzysta z gram.pl z przyjemnością poczytałby takie recenzje częście niz tylko okazjonalnie. Ja i tak korzystam jedynie z gram.pl jako jedynego źródła info o grach, ale innych, którzy na gram.pl nie bywali do tej pory, może przyciągnąć ta mała zmiana profilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 16:51, flavee napisał:

gothic3? dziękuję. już jedynka mnie nudziła a trójka to zapewne będzie jakaś telenowela brazylijska
czy coś w tym rodzaju. kwestia gustu

A grałeś w dwójkę? Jeśli nie to zagraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować