Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Megazapowiedź Gothic III

107 postów w tym temacie

Gierka zapowiada się super wręcz powiedział bym zaje..... !!! :D
Teraz tylko pozostaje wydać pare banknotów na modernizacje PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że wyjdzie już na pewno we wrześniu (chociaż zobaczymy kiedy w Polsce). Podoba mi się,że pozostawiono ten sam - ogólny - system gry. Chociaż można by wprowadzić np. limit ekwipunku i poruszanie się po mapie takie jak w Oblivion. Ale z tego co widzę,to warto czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomarudze jak zawsze, system lockowania na przeciwniku był już w drugiej odsłonie Gothica :)
Autor tekstu raktuje to jako zupełna nowośc ktora ma się pojawić dopero teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, coraz więcej screenów, coraz więcej informacji, filmików. Gothic 3 nadciąga wielkimi krokami.
A artykuł zwiększył mój zapał. Jedyne co mnie martwi to mój biedny procek i skromna karta graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz "tylko" poczekać. Pogram sobie na minimalnych z kilkoma bajerami, ale może uda mi się zmodernizować kompa do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 16:25, Lucas the Great napisał:

A czy ktoś byłby tym zainteresowany? Czy tego oczekujecie od gram.pl?


NIE. Absolutnie NIE.
Jest dobrze, macie swój styl, niepowtarzalny. Dlaczego wszystko ma wygladać jak coś zachodniego, coś co już jest?
To moze poubierajmy się też jednakowo, pijmy jednakowe napoje, jedzmy fastfood..... NIE.

Po co to zmieniać? Niech zostanie tak jak jest, bo jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole tak jak jest plus czasami recenzja ;P. Jest tu tak domowo i niezależnie - za to gram.pl ma moje odwiedziny kilka razy dziennie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ( i być może dziewczyny), zajeb...fajna robota, gram.pl to jedna z fajniejszych stron w necie. A o stołki się nie martwcie, jak was wykopią to zbojkotujemy CDP i pójda z torbami ;))) :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom tak jak jest moze pozostac :) tylko fajnie by było abyscie zrobili TYLKO jeden dział dla recenzji czy tam dla zapowiedzi obojetnie ;) ale gothic to bedzie super gira ... szkoda ze az do wrzesnia trzeba czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic III zaczyna mnie coraz bardziej interesować. Muszę powiedzieć , że przynajmniej komentarz wywołał u mnie zwątpienie w serię TES i pragnienie sięgnięcia po konkurencyjny produkt. Jednakże nie starczył on aby moje obawy zlikwidować. Po pierwsze nie podoba mi się prezentowana tutaj grafika - wydaje mi się kanciata, a co tu dużo mówic - nie każdy ma najlepszy sprzęt i nie każdy pozwoli sobie na "wszystkie bajery" wiec obawiam się o wygląd niemieckiego produktu. Mówią wszakże , że wygląd to nie wszystko , zwłaszcza, iż Oblivion mimo swojego zachwycajacego wyglądu ma niewielką wartość merytoryczną, jest potraktowany po macoszemu. Czyżby autorom Gothica III chciało sie zaglębić w błędy produkcji Bethesdy i wyciagnąć z ich wnioski ? Trzymam za nich naprawdę mocno kciuki , może ktoś w końcu naprawdę pokaże nam na czym "miało polegac" Radiant AI a na czym nie polega niestety w czwartej części serii TES. Po drugie fabuła, ech fabuła - cieżko coś powiedzieć. Mi szczerze mówiąc znudziło sieratowanie świata. mam nadzieje , że przynajmniej autorzy postarają sie żeby nie było zbyt patetycznie i plastikowo , żeby realizm wkroczył też w fabularną część tej produkcji. Liczę bardzo na to , że Bethesda zostanie przymusowo przez niemieckie studio na tyle zmobilizowana , iz wyda porządny dodatek niedość , że likwidujący błędy to jeszcze wynagradzajacy przynajmniej troche zawiedzionych fanów ( zdarza mi się to pisać nie pierwszy już raz ) . Szkoda , iz tworzenie własnego alter ego zostało tu potraktowane tak jak w poprzednich częściach z przymruzeniem oka , nie wszyscy lubia dostać "siebie " gotowego z patelni . W sumie przecież ową postać prowadzić będziemy przez całą przygodę ze światem G3. Podoba mi się za to bardzo możliwość zmieniania Gildii i ta ogólna elastyczność, którą autorzy zapowiadają. To coś co kusi - w sumie nie będę musiał tworzyc kilkunastu postaci , żeby sprawdzic każdy typ gry. To zacheca.
Trzymam kciuki za obietnice twórców i za samego G3 . jeśli ma zostać pogromcą serii Elder Scrolls to niech zrobi to z pełną gracja. Bo jeśli tylko będzie do tej funkcji pretendował to nie chcę go na oczy widzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

upiordliwy ale ci się pisać zachciało :P
Co do G3 będe bardzo pocieszony jeżeli będe mógł go kupić za 69 PLN po wykorzystaniu 30 WPLN :)
Dziękuje za uwagę i życzę wszystkim dojedzeina ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 20:23, Kajetan Chrumps napisał:

NIE. Absolutnie NIE.
Jest dobrze, macie swój styl, niepowtarzalny. Dlaczego wszystko ma wygladać jak coś zachodniego,
coś co już jest?

Hej, przejrzystego i klarownego stylu strony nie zamierza nikt krzywdzić, nasza teorytyczna dysputa z Wami dotyczy zawartości: artykułów, informacji, tematyki.

Dnia 12.05.2006 o 20:23, Kajetan Chrumps napisał:

Po co to zmieniać? Niech zostanie tak jak jest, bo jest dobrze.

Hmm... czyli uważasz, że nasza "rewolucja" - ściągnięcie dobrych autorów i redaktorów dbających na karzdym etapie o poziom jakości to ślepa ścieżka? Że artykuły, które zamieszczamy od czterech dni to niepotrzebna zmiana? Szkoda, mysleliśmy, że mamy dobry pomysł (pomysły - nie wszystko na raz pokazujemy), że tego czytelnicy gram.pl oczekują od portalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 21:45, Lucas the Great napisał:

karzdym; mysleliśmy,

I to by było tyle jeśli idzie o kontrolę jakości :D
Wybaczcie, robię się zmęczony, powinienem chyba zakończyć szychtę na dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za Ghoticem nie przepadam za malo sie dzieje... I za duzo biegania a w 2 to juz wogle z tym amuletem szczegolnie potem z magami NuuuuDA... I tak patrzac na ghotica 3 to grafa jak dla mnie jest taka jakas dziwna nie podoba mi sie.... Czekam na HommV i Wiedzmina (Licze na to ze Wiedzmin zniszczy Ghotica 3) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm większość informacji już wiedziałem i duża cześć tych czterech stron stanowią screeny, więc nie jestem tak bardzo zadowolony ale zawsze to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować