Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Megazapowiedź Gothic III

107 postów w tym temacie

>Jakoś dziwnie nie czekam specjalnie na Ghotic3. Sam nie wiem czemu, ale mnie średnio interesuje.

A ja wiem, czemu. BO 8.06.06 PREMIERA HEROES V!!!!!!!!!!! YEEEAAAH!!!!!!!!!!!!!!! JUMPDAF**KUP[tytuł utworu Soulfly''a]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! F**K THE SYSTEM[tytuł utworu System of a Down''u]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym ma polegać ta "rewolucja" w przyszłości? Na staniu się serwisem w rodzaju GOLa, Gamespota itp, czyli recenzje, zapowiedzi, newsy z całej branży gier?
I czy na dzień dzisiejszy ograniczycie się tylko do własnych zapowiedzi i "recenzji" gier czy też może od czasu do czasu będziecie opisywać gry innych dystrybutorów?
Na razie to tyle odnośnie mojej ciekawości o przyszłość gram.pl :)
Co do publikacji przez jakiegokolwiek dystrybutora na własnym portalu zapowiedzi i recenzji własnych gier na dzień dzisiejszy jestem nastawiony negatywnie od tego mam inne serwisy czy to krajowe czy zagraniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2006 o 23:42, Raffiti napisał:

niema co Gothic żądzi!


żądzić to może TES, a Gothic rządzi ;)

co do tej mega zapowiedzi to fajnie została napisana, aczkolwiek spodziewałem się trochę więcej konkretów odnośnie Gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....można się przyłączyć do orków powiadacie ?? Zobaczymy, może się skuszę jeśli NWN 2 się opóźni, bo też na wrzesień planowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ....a co to ja chciałem napisać ..acha zeby w tekście było cos nowego to nie powiem..prawdziwym fanom Gothica fakty przedstawione w mega recenzji;) znane są od dawna..ale dobre i to widać chłopaki sie starają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani Gothic''a czekają z niecierpliwpścią(wielgachną) ja jedynie z ciekawością.Grafika jest świetna, dźwięk też pewnie tak ale fabuła musi być fajna(Baldurs'' Gate,KOTOR,Morrowind no i poprzednie Gothicki bo na to jest przecież kładziony nacisk w grach RPG).Chociaż moim zdaniem jeśli nawet nie będzie tak dobra jak poprzedniczki to i tak fani cyklu i gatunku rzucą sie do sklepów po zakup.Ale miejmy nadzieję, że pobije poprzedniczki bo po screenach widać że będzie to gra niecodzienna i obowiązkowa dla graczy.Czekajmy zatem i miejmy nadzieję że chłopaki się postarają zrobią fajną grę z dobrą fabuła, dużym światem i grafiką i dźwiękiem na najwyższym światowym poziomie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Istotną zmianą jest prostsze wyprowadzanie ciosów - po prostu kliknięcie myszką zamiast kombinacji klawiszy rodem z konsoli. Druga miła opcja to wprowadzenie "zalockowania" na przeciwniku, czyli możliwość automatycznego obracania się w stronę aktualnego adwersarza."
Nie wiem jak wam ale to mi się wcale nie podoba. Za bardzo przyzwyczaiłem sie do wcześniejszego systemu walki, polegającym na WSADzie i klikaniu myszką. Bez tego urozmaicenia rozgrywki świat gothica stał się, nie tak piekny jak sobie go wyobrażałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 09:30, MrowekWielki napisał:

"Istotną zmianą jest prostsze wyprowadzanie ciosów - po prostu kliknięcie myszką zamiast kombinacji
klawiszy rodem z konsoli. Druga miła opcja to wprowadzenie "zalockowania" na przeciwniku, czyli
możliwość automatycznego obracania się w stronę aktualnego adwersarza."
Nie wiem jak wam ale to mi się wcale nie podoba. Za bardzo przyzwyczaiłem sie do wcześniejszego
systemu walki, polegającym na WSADzie i klikaniu myszką. Bez tego urozmaicenia rozgrywki świat
gothica stał się, nie tak piekny jak sobie go wyobrażałem.


ale przeciez mozna zmienic styl walki na ten z g1 czy g2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Znów na ekranie monitora pojawi się owa znajoma z poprzednich części twarz"

Coooooo? Gdzie, w ktorym miejscu???? Przeciez toto wyglada na jakiegos mongola!!! (gdzie jego kita?!?!?!) OMG co oni zorbili z naszym alter ego...

Co nie zmienia faktu, ze i tak kupie ;) Dla G III zrezygnowalem z HEROESA V, nie stac mnie na zakup dwoch gier,a HoMM V wydaje mnie sie mocno przereklamowany i kompletnoie bez klimatu (kwestia gustu, nie klocic sie:P ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra grą... a co z tą zapowiedzią...

Tak po prawdzie to ona nic nowego nie wnosi, za to wprowadza zamieszanie... Po pierwsze, twórcy gry na oficjalnym forum pisali, że statek się nie rozbije... jak to w końcu jest?

Szkoda, że teraz wszystko polega na tym, żeby zachęcić kiepskich graczy do kupowania gier... postać automatycznie obraca się w kierunku zaznaczonego przeciwnika... śmiech na sali :/
"Miła opcja" - oby sarkastycznie
Oby to było opcjonalne.

"Radiant AI" jako pojęcie idol to też chyba efekt pewnej niewiedzy :)
Idol w sarkastycznych wypowiedziach... Radiant AI jest jak polska reprezentacja piłkarska. Wszyscy znają i się interesują, głównie dlatego, że śmieszna.

Jest troszkę nieścisłości... jak to w końcu będzie?
"W kwestiach związanych z głównym wątkiem gry mamy znów coś charakterystycznego dla serii Gothic: będziemy mogli przyłączyć się do jednej z kilku frakcji, czyli głównych "macherów" w królestwie Myrtany."
Według oficjalnego forum, będzie można dołączyć do wszystkich frakcji.

Czy informacje pochodzą bezpośrednio z prezentacji twórców, czy może autor połowę sobie wymyślił?

Do tego znajomi się co chwilę pytają czy to ja to napisałem... Przypadkowa zbieżność użytej ksywki z moją osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować