Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mapa Donya Fortress do Battlefilda 3 na nowym trailerze i screenach

15 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2012 o 10:34, Moonstorm napisał:

"Battlefilda"?

Nie macie czasem wakatu dla korektora? ;)


Najlepszym korektorem są Czytelnicy :) Dzięki za poprawkę, wstyd, że przytrafiła się w tak newralgicznym miejscu, jak tytuł newsa i tytuł gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jaki cel ma upodabnianie tej gry do CoDa poprzez wprowadzanie małych map, bez pojazdów... Przecież to jest właśnie to, po czym BFa się rozpoznaje czyli walka w pojazdach lub z pojazdami na olbrzymich mapach... W ostatnim MW sieczka jest tak masakryczna, że odradzasz się i giniesz, jeden na drugim i właśnie dlatego dość szybko tę grę odstawiłem, żeby kontunuować grę w BFa.

Cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale mam złe przeczucia :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze przed Close Quarters upaczują grę na tyle, by po 10 minutach nie wyłączała się gra większości graczy z komunikatem, że program przestał działać ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 12:21, PLEXIUS1 napisał:

Nie bardzo wiem jaki cel ma upodabnianie tej gry do CoDa poprzez wprowadzanie małych
map, bez pojazdów... Przecież to jest właśnie to, po czym BFa się rozpoznaje czyli walka
w pojazdach lub z pojazdami na olbrzymich mapach... W ostatnim MW sieczka jest tak masakryczna,
że odradzasz się i giniesz, jeden na drugim i właśnie dlatego dość szybko tę grę odstawiłem,
żeby kontunuować grę w BFa.

Cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, ale mam złe przeczucia :s


Pewnie odbierze ten dodatek pewną część gracyz CoD''owi. No i nie jest to obowiązkowe, a zawsze stanowi jakąś alternatywę. Przynajmniej jakiś dodatek, który w przeciwieństwie do PdoK zasługuje na kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 23:44, lRayl napisał:

Jeśli nie bedzie spamu RPG to zapowiada się ciekawie.

Z pewnością powstaną serwery "NO RPG/SMAW/M230/USAS12" i będzie można grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować