Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2012 o 19:37, Damianuss1 napisał:

> UWAGA UWAGA!
No no, ale szczerze wolę już fajnego stillbuka niż te karty. Szkoda jednak, że gra nie
ma jakiejś fajnej EK.

Do takiej gry wrzucić te karty, albumik, steelboka i maskę tą z okładki- i piękna EK gotowa :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie autorzy postanowili włożyć całą kasę w doskonałość tej gry :p heheh. Zastanawiam się nad premierą tej gry u nas, widzę, że 12 to piątek. Mam nadzieję, że muve dostanie towar wcześniej i wyśle paczki w czwartek z dostawą na piątek. Łikend zarwany na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 19:59, Damianuss1 napisał:

Pewnie autorzy postanowili włożyć całą kasę w doskonałość tej gry :p heheh. Zastanawiam
się nad premierą tej gry u nas, widzę, że 12 to piątek. Mam nadzieję, że muve dostanie
towar wcześniej i wyśle paczki w czwartek z dostawą na piątek. Łikend zarwany na całego.


Muve przeważnie wysyła gry dzień przed premierą (czasem nawet wcześniej). Aczkolwiek ostatnio dali du** przy Dark Souls bo wysłali w piątek.

Ogólnie to każdy sklep chyba wysyła dzień przed premierą i tak jest od dawna.

Taka mała uwaga do konsolowych graczy. W najnowszych reklamach okładki na PS3/360 nie mają angielskiej wersji językowej, tylko PL/CZE/RUS. Warto więc dla pewności zapytać w sklepie, jeśli ktoś chce grę w pełni po angielsku.

http://sklep.muve.pl/uploads/banners/Dishonored_landing-page_MUVE_955x400_3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 20:26, tytacz napisał:

Muve przeważnie wysyła gry dzień przed premierą (czasem nawet wcześniej).
Aczkolwiek ostatnio dali du** przy Dark Souls bo wysłali w piątek.

Mój "Borderlands 2" był do odbioru w punkcie odbioru osobistego w piątek i to dopiero po 20.00. Więc niestety zdrarza im się czasem "fu**up". Ciekawe jak będzie tym razem, skoro od niedawna mają tę swoją "Darmodostawę"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jestem bardzo ciekaw, kiedy mi wyślą - ja, oprócz " Dishonored " zamówiłem jeszcze " Torchlight 2 " / to już powinni mieć / i dwa filmy na Blu-Ray, których dostępność to 7 dni roboczych .... przelewu dokonałem w ub. wtorek a potwierdzenie przyszło we czwartek - ciekawe, czy wyrobią się do piątku, czy przyślą dopiero w poniedziałek, wtorek? / kurier /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2012 o 21:29, lis_23 napisał:

Heh, jestem bardzo ciekaw, kiedy mi wyślą - ja, oprócz " Dishonored " zamówiłem jeszcze
" Torchlight 2 " / to już powinni mieć / i dwa filmy na Blu-Ray, których dostępność to
7 dni roboczych .... przelewu dokonałem w ub. wtorek a potwierdzenie przyszło we czwartek
- ciekawe, czy wyrobią się do piątku, czy przyślą dopiero w poniedziałek, wtorek? / kurier
/.


Przy kupnie kilku rzeczy w jednym zamówieniu całość wyślą jak będą mieć wszystko na magazynie. Nie wiem czy dobrze zrobiłeś wrzucając do jednego zamówienia te filmy.

Ewentualnie poproś ich w mailu, żeby zrobili z tego osobne zamówienie (powołaj się na aktualnie trwającą darmodostawę ;)). Potwierdzili tylko to, że otrzymali od Ciebie kasę. Jak będziesz miał status "Zrealizowane" to znaczy, że wysłali paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2012 o 21:33, tytacz napisał:


Przy kupnie kilku rzeczy w jednym zamówieniu całość wyślą jak będą mieć wszystko na magazynie.
Nie wiem czy dobrze zrobiłeś wrzucając do jednego zamówienia te filmy.

Ewentualnie poproś ich w mailu, żeby zrobili z tego osobne zamówienie (powołaj się na
aktualnie trwającą darmodostawę ;)). Potwierdzili tylko to, że otrzymali od Ciebie kasę.
Jak będziesz miał status "Zrealizowane" to znaczy, że wysłali paczkę.


Właśnie nie wiedziałem, czy mogę złożyć tyle oddzielnych zamówień w związku z tą " darmodostawą " i wolałem złożyć jedno, żeby nie robić im kłopotu .... cóż, napiszę do nich, żeby ewentualnie gry wysłali osobno a filmy, osobno - o ile na filmy będzie trzeba poczekać dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 13:18, Harrolfo napisał:

Jest jakaś wzmianka o optymalizacji?


The only thing I can’t vouch for is performance: Bethesda aren’t letting code out of their office at time of writing, so I’ve only played it on a 2.8GHz Core i7 with a 2GB GeForce GTX 670 graphics card. On that setup – contain your shock – it ran smoothly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 13:18, Harrolfo napisał:

Jest jakaś wzmianka o optymalizacji?

O ile dobrze pamiętam Twoją konfigurację, to Tobie spokojnie powinno działać na średnio-wysokich ustawieniach. Ja mma problem z moim Radeonem Mobility HD 5650. Oficjalnie w minimalnych jest minimum HD 5850... Nawet na Notebookchek.pl nie otrzymałem sensownej rady, hehehehe... Trzymaj się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 14:14, thx11 napisał:

> Jest jakaś wzmianka o optymalizacji?

The only thing I can’t vouch for is performance: Bethesda aren’t letting
code out of their office at time of writing, so I’ve only played it on a 2.8GHz
Core i7 with a 2GB GeForce GTX 670 graphics card. On that setup – contain your
shock – it ran smoothly.


Czyli potrzeba takiego procka i takiej karty, żeby grać na maxa? - nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 14:49, lis_23 napisał:

Czyli potrzeba takiego procka i takiej karty, żeby grać na maxa? - nie wierzę.

Raczej chodziło oto, że mógł grać tylko na takiej konfiguracji.
Oczywiście kazdy powinien być zszokowany tym, że gra chodzi na tym kompie, płynnie ;)
Czyli dalej w zasadzie nie mamy nic o optymalizacji ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 14:55, Zgreed66 napisał:

Czyli dalej w zasadzie nie mamy nic o optymalizacji ;d

Jak czytałem tą recke PC Gamera. Autor wspomniał o opcji ustawienia Field of View (zasięg widzenia), oraz możliwości wyłączenia cieni szczurów. Więc jakieś tam nadzieje są :)

EDIT: Linczem zarzuce ;)
http://www.pcgamer.com/review/dishonored-review/3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować