Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2012 o 16:58, Ciekawski94 napisał:

Coś mi się wydaje, że ten Dishonored to bedzię na jeden raz i koniec.


A skąd te wnioski, skoro ostatni trailer pokazał, że w każdej sytuacji można się zachować na kilka różnych sposobów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 16:58, Ciekawski94 napisał:

Coś mi się wydaje, że ten Dishonored to bedzię na jeden raz i koniec.

Najpewniej masz rację. Można przejść na rambo i cichcem :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 17:04, pawbuk napisał:

> Coś mi się wydaje, że ten Dishonored to bedzię na jeden raz i koniec.

A skąd te wnioski, skoro ostatni trailer pokazał, że w każdej sytuacji można się zachować
na kilka różnych sposobów? :)


Po prostu mam takie przeczucia do różnych gier, i coś mi się wydaje, że tydzień po premierze o Dishonored już nikt nie będzie pamiętał. W ogóle to samo było w najnowszym Deus Ex grę można było przechodzić na różne sposoby a tytuł ten i tak był nawet monotonny. Ale mogę się mylić.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 17:07, Ciekawski94 napisał:

Po prostu mam takie przeczucia do różnych gier, i coś mi się wydaje, że tydzień po premierze
o Dishonored już nikt nie będzie pamiętał. W ogóle to samo było w najnowszym Deus Ex
grę można było przechodzić na różne sposoby a tytuł ten i tak był nawet monotonny. Ale
mogę się mylić.

Wiesz co, przeszedłem Deus Ex już raz i mam zamiar po raz kolejny, tym razem już nikogo starając się nie zabijać :) nie wiem jak będzie z Dishonored, może będe kilka razy przechodził pojedyncze misje, które mi się podobają? :D fajnie by było gdyby wprowadzili spis misji, podobnie jak w CoDach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 16:53, thx11 napisał:

FoV to pole widzenia - nie zasięg a to różnica spora.

Tak. Wiem, że sie inaczej tłumaczy. Po prostu tak mam i przesiadka na pole nie wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 21:05, thx11 napisał:

Fov nie ma wpływu na optymalizację.

Generalnie tak samo jak cień od szczurów. Raczej chodziło mi o ilość opcji aby ocenić jakość "portu".
Choć w sumie koleś tu też się powtarza. Heh

Dnia 08.10.2012 o 21:05, thx11 napisał:

Wygląda na to, że z optymalizacją nie powinno być kłopotów

Bo ja wiem? Ten lapek na najsłabszego nie wyglada ;p
Jego specyfikacja też.
http://www.msi.com/product/nb/GT70-0NC.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 21:31, Zgreed66 napisał:

Patrzyłem na test tego laptopa w 3D Marku 11, na stronie benchmarka
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/gramy-na-laptopie-msi-gt70/strona/18147.html
Wynik 3.5tys. podobny do desktopowego Radeona 6850/troche nizszy od GTX 560
http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html

Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się sprzęt jest mocny, ale opierałem się na tym fragmencie: ...but the recommended requirements are actually pretty low. The game is powered by the Unreal Engine 3 and Havok, so if you’ve run similar games on the same engine you’ll likely be just fine here. I na tej recenzji: http://www.youtube.com/watch?v=INPKd4JGtsk&feature=player_detailpage#t=64s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tak będzie, bo Bulletstorm i (przede wszystkim) Spec Ops: The Line chodziły mi bardzo fajnie. A tutaj jeszcze na ekranie stosunkowo niewiele się dzieje, a gra ma dość wolne tempo akcji, więc pewnie nie będzie jakiejś tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 21:49, thx11 napisał:

Zgadza się sprzęt jest mocny, ale opierałem się na tym fragmencie:
...but the recommended requirements are actually pretty low. The game is powered
by the Unreal Engine 3 and Havok, so if you’ve run similar games on the same engine
you’ll likely be just fine here.
I na tej recenzji: http://www.youtube.com/watch?v=INPKd4JGtsk&feature=player_detailpage#t=64s

Kurczę, ciekawe czy gra pójdzie na ździebko słabszych kartach. Zarówno w minimalnych, jak i zalecanych ma tę samą kartę: Radeon HD 5850...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 22:04, Janek_Izdebski napisał:

Kurczę, ciekawe czy gra pójdzie na ździebko słabszych kartach. Zarówno w minimalnych,
jak i zalecanych ma tę samą kartę: Radeon HD 5850...

Dla ciebie ważniejsza jest druga cześc wypowiedzi ;)
Czyli sam moge sie spodziewać, ze odpale tyle ile mogę powłączać, heh ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Originally Posted by AmosTheCat
Here''s what an Associate Producer at Arkane Studios said on the Bethesda Blog for Dishonored:

"Depending on your playstyle, Dishonored will rely more heavily on CPU or GPU: play it super stealthy, combining together a lot of powers affecting your vision (such as Blink or Dark Vision) not to get caught, and you''ll find yourself GPU bound pretty quickly on lower end cards. On the opposite, play it the brutal way, alerting and fighting every single AI on a map at the same time, and your CPU will suffer, especially if the game runs with 2 threads only.

The min spec were quite high on purpose, so that people experience a constantly smooth and stable game. Most of the time, the game will run great on lower systems for sure - especially if you give a try to lower display resolutions such as 1280x720 (720p) or 1280x800 - but you may experience framerate drops in some spots, which might end up hurting your gaming experience.

Edit: Our goal was to ensure 100% that if you have these specs, you will not only be able to launch the game but it will run smoothly on your PC. We''re fighting against the legacy of min specs being the specs at which the game launches but then runs miserably for some of the users."

As well as this comment:

"On PC the game will let you choose either FXAA or MLAA; up to you to see which one you like best !


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2012 o 22:11, Zgreed66 napisał:

Dla ciebie ważniejsza jest druga cześc wypowiedzi ;)
Czyli sam moge sie spodziewać, ze odpale tyle ile mogę powłączać, heh ;p

Ale przyznasz, że Arkane/Bethesda zrobili doprowadzili do kuriozalnej sytuacji. Nigdy przedtem nie widziałem zarówno w minimalnych, jak i zalecanych wymaganiach tej samej karty...

Zgreed66, rozumiem, że według Ciebie na moim Radku Mobility HD 5650 gra powinna pójść, tylko powinienem zmiejszyć rozdziałkę i powyłączać zbędne "ficzery", tak?

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować