Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2012 o 14:06, Mercuror napisał:

Oh ty... :P No nic, jakoś sam sie przemęczę.

A od piątku to dopiero będzie "młócka" na całego! ;) "Dishonored" + "XCOM" to mieszanka wybuchowa plus gwarantowane kilka wieczorów pod rząd bez opuszczania chaty... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 14:33, Damianuss1 napisał:

No i jest, mało tego w paczce miałem jeszcze inną grę "Dyplomacja", nie w moich klimatach,
ale darowanemu... steelbook jest przekozacki.

Mógłbyś obadać, czy w Dishonored od Cenegi jest PEŁNA angielska wersja językowa? Czy może dziwnym trafem po przestawieniu konsoli na angielski aktywują się rosyjskie napisy? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji miałem do wyboru też opcję "English". Zresztą, teraz widze, że na samym pudełku i płycie jest inforamcja, że gra jest dostępna też po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 18:24, Henrar napisał:

Mi chodzi o wersje konsolowe, nie PCtowe. O tej ostatniej już wiem i tym bardziej nie
chce kupować wersji od Cenegi.

Aha, no spoko, że obecność pełnej angielskiej wersji językowej cię zniechęca.

A, już widzę czemu. Damn, muszę sobie wyrobić nawyk patrzenia na nick wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 15:00, barsum napisał:

Chyba mają mało miejsca w magazynie, bo kumplowi Kangurka Kao wysłali. :D Ciekawe co
ja dostanę, gra powinna przyjść do piątku. :)


Ja już mam grę u siebie, naprawdę bardzo ładnie wydana - steelbook - miodzio :D też mi przysłali z Kangurkiem Kao - szansa, że zagram jest zerowa, ale i tak miło :D a pudełko od Kangurka strasznie grube - często edycje specjalne są mniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 18:25, Mercuror napisał:

Aha, no spoko, że obecność pełnej angielskiej wersji językowej cię zniechęca.
A, już widzę czemu. Damn, muszę sobie wyrobić nawyk patrzenia na nick wcześniej.

Znowu wycieczki osobiste, ale postaram się wytłumaczyć ci to łopatologicznie, byś zrozumiał:
This version only contains English, Russian, Hungarian, Czech, and Polish languages

Dorzucam jeszcze linka: http://store.steampowered.com/app/205100/

Mam przypominać, które gry miały takie coś na steamowym profilu i jakie jaja to powodowało, czy sobie sam poszukasz takich informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 18:32, pawbuk napisał:

przysłali z Kangurkiem Kao - szansa, że zagram jest zerowa, ale i tak miło :D

Jak jesteś z Kielc, to mogę się z Tobą zamienić na Onimusha 3. W kangurka Kao mój 6-letni syn pewnie z chęcią zagra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 18:47, Abi_Dalzim napisał:

> przysłali z Kangurkiem Kao - szansa, że zagram jest zerowa, ale i tak miło :D
Jak jesteś z Kielc, to mogę się z Tobą zamienić na Onimusha 3. W kangurka Kao mój 6-letni
syn pewnie z chęcią zagra :)


Akurat z Krakowa jestem, więc będzie ciężko :D na dzieci jeszcze mam czas (przynajmniej ja tak uważam), małych kuzynów brak, a ja już trochę za duży jestem na takie gry, więc nie mam co zrobić z tym Kangurkiem :D a na allegro za 3 zł nie mam ochoty tego wrzucać, zwłaszcza, że nie sprzedaję nigdy swoich gierek :D no nic, pochwalę się kumplom na studiach, że mam w kolekcji TAKĄ grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 18:46, Henrar napisał:

Znowu wycieczki osobiste, ale postaram się wytłumaczyć ci to łopatologicznie, byś zrozumiał:

Z powietrza się nie wzięły, ale widać, że mężnie odbijasz piłeczkę takowych wycieczek.

Dnia 10.10.2012 o 18:46, Henrar napisał:

Mam przypominać, które gry miały takie coś na steamowym profilu i jakie jaja to powodowało,
czy sobie sam poszukasz takich informacji?

Przypomnij mi, bo za cholerę nie pamiętam jakie "jaja" to powodowało.

@thx11 - pewnie do folderu gry, ale dużo ci to nie da, bo brakuje kilku pliczków i/lub reszta jest zakodowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 19:32, Mercuror napisał:

Przypomnij mi, bo za cholerę nie pamiętam jakie "jaja" to powodowało.

Mam nadzieję, że taki tytuł jak Fallout: New Vegas coś ci mówi. Bo inaczej nawet mi się nie chce tego tłumaczyć. Use google.

Dnia 10.10.2012 o 19:32, Mercuror napisał:

Z powietrza się nie wzięły,

Cały czas pokazujesz zaiście niski poziom kultury osobistej, ale co tam. Aż dziw bierze, że moderatorzy jeszcze nie zrobili z tym porządku. Koniec off-topa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 19:54, Henrar napisał:

> Przypomnij mi, bo za cholerę nie pamiętam jakie "jaja" to powodowało.
Mam nadzieję, że taki tytuł jak Fallout: New Vegas coś ci mówi. Bo inaczej nawet mi się
nie chce tego tłumaczyć. Use google.

O ile dobrze pamiętam to nawaliła Cenega i nie miało to dużo wspólnego z wersją językową na Steamie, która, jeśli wybrało się angielską, w pełni współdziałała z DLC.

Dnia 10.10.2012 o 19:54, Henrar napisał:

Cały czas pokazujesz zaiście niski poziom kultury osobistej, ale co tam. Aż dziw bierze,
że moderatorzy jeszcze nie zrobili z tym porządku. Koniec off-topa.

Najwyraźniej tylko tobie wydaje się, że stwierdzenie, że taka i taka reakcja kojarzy mi się jednoznacznie z jedną osobą zasługuje na jakąkolwiek karę. A off-topa nie ma póki prowadzimy wyżej dyskusję na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 21:57, Mercuror napisał:

O ile dobrze pamiętam to nawaliła Cenega i nie miało to dużo wspólnego z wersją językową
na Steamie, która, jeśli wybrało się angielską, w pełni współdziałała z DLC.

Same DLC z kolei były blokowane i bez zabaw z wyjazdem za granicę (lub giftem) nie było jak tych DLC dostać.
Z patchami było dokładnie to samo - wersja angielska u nas była inna od wersji zachodniej i za Chiny nic nie działało.
Tak więc nie kupię Dishonored na PC, dopóki się nie upewnię, że wszystko chodzi i nie ma żadnych problemów. A po moich doświadczeniach z Cenegą, ostatnich jajach z Sleeping Dogs czy chociażby wpadce z XCOMem jestem praktycznie pewny, że coś z tą wersją będzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 22:03, Henrar napisał:

Same DLC z kolei były blokowane i bez zabaw z wyjazdem za granicę (lub giftem) nie było
jak tych DLC dostać.
Z patchami było dokładnie to samo - wersja angielska u nas była inna od wersji zachodniej
i za Chiny nic nie działało.
Tak więc nie kupię Dishonored na PC, dopóki się nie upewnię, że wszystko chodzi i nie
ma żadnych problemów. A po moich doświadczeniach z Cenegą, ostatnich jajach z Sleeping
Dogs czy chociażby wpadce z XCOMem jestem praktycznie pewny, że coś z tą wersją będzie
nie tak.

No dobrze, ale wszystko co piszesz nie występowało, jeśli miałeś zainstalowaną wersję angielską i dorwałeś DLC od innych użytkowników Steama, a nie Cenegi. Więc sama możliwość instalacji takiej wersji to spory plus, a nie minus czy coś, co mogłoby zniechęcić do zakupu.

Jak inna od wersji zachodniej? Na Steamie przecież pliki są takie same i Cenega nie ma na nie zbyt wielkiego wpływu, przynajmniej na te angielskie. Takiej akcji już w ogólę nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na konsole wygląda dość biednie, jeśli chodzi o oprawę graficzną .. cóż fizyka gry, też nie jest zachwycająca. Daleka od tej chociaż, co była w FEAR 2 >.>. Mam nadzieję, że wersja na PC, będzie o wiele lepsza. Jak ktoś już testuje, to niech da znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować