Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2013 o 18:20, Evertsen_Dante napisał:

Czy Steamowa wersja The Knife of Dunwall jest już zgodna z pudełkową
wersją Dishonored?

Tak, wszystkie DLC są już znią zgodne. Kupując DLC na Steam, do konta zostaną przypisane z dopiskiem RHCP.

BTW, na dniach Cenega wyda podstawkę "Dishonored" w serii New Premium Games w sugerowanej cenie 59 zł.

W tym samym czasie ukaże się PC-towe zbiorcze wydanie DLC "Dunwall City Trials" oraz "The Knife of Dunwall" za ok. 40 zł. Wydaje oczywiście Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2013 o 19:28, Janek_Izdebski napisał:

Tak, wszystkie DLC są już znią zgodne. Kupując DLC na Steam, do konta zostaną przypisane
z dopiskiem RHCP.


Czyli rozumiem, że napisy są?

Dnia 20.06.2013 o 19:28, Janek_Izdebski napisał:

BTW, na dniach Cenega wyda podstawkę "Dishonored" w serii New Premium Games w sugerowanej
cenie 59 zł.


Fajnie, nie dość, że gra przyjemna to i jest to ostatnia tania edycja, która jakoś wygląda.

Dnia 20.06.2013 o 19:28, Janek_Izdebski napisał:

W tym samym czasie ukaże się PC-towe zbiorcze wydanie DLC "Dunwall City Trials" oraz
"The Knife of Dunwall" za ok. 40 zł. Wydaje oczywiście Cenega.


No właśnie to przed chwilą obczaiłem. Teraz rozkimna co wziąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2013 o 20:12, Evertsen_Dante napisał:

Czyli rozumiem, że napisy są?

Tak.

Dnia 20.06.2013 o 20:12, Evertsen_Dante napisał:

Fajnie, nie dość, że gra przyjemna to i jest to ostatnia tania edycja, która jakoś wygląda.

Jak ktoś lubi te grubaśne pudełka Blu-Ray z Logo New Premium Games, to tak. :D

Dnia 20.06.2013 o 20:12, Evertsen_Dante napisał:

No właśnie to przed chwilą obczaiłem. Teraz rozkimna co wziąć :)

To już musisz sam zdecydować: albo kupić zbiorczy pakiet DLC na Muve albo poczekać na Steam Summer Sale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 00:13, Hartus napisał:

Rozumiem, że na wersji WW nie ma możliwości włączenia polskich napisów?
Taki sam cyrk jak z Falloutami i Skyrimem?

Raczej nie będzie takiej moliwości. Tak samo jak w wersji RHCP, nie ma języków: francuskiego, włoskiego, niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy dodatek do "Dishonored" ma przy zakupie na Steam dopisek "RU + CIS" i można go kupić tylko dla siebie. Poprzednie 3 dodatki kupowane na Steam miały dopisek "RHCP" i można je było giftować. Niestety nie wiem, czy to pomyłka czy zamierzona decyzja Beth/ZeniMaxu/Valve. Nie wiem także, jakie konsekwencje ta decyzja przyniesie odnośnie wersji językowej dodatku oraz kompatybilności z podstawką oraz z poprzednimi DLC. Może ktoś mógłby rozwiać powyższe wątpliwości? Będę wdzięczny za konstruktywne sugstie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien, zapewne banalny problemik ;)

mam chyba pierwszą misję po wstępie, ucieczce z więzienia i mam moc teleportacji ale nie bardzo potrafię jej używać i nie wiem, jak się przenieść na jakiś balkon, w. położone miejsce, itp. i ciągle mnie łapią strażnicy
wiem, że to jest na pewno b. proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 19:57, lis_23 napisał:

mam chyba pierwszą misję po wstępie, ucieczce z więzienia i mam moc teleportacji ale
nie bardzo potrafię jej używać i nie wiem, jak się przenieść na jakiś balkon, w. położone
miejsce, itp. i ciągle mnie łapią strażnicy
wiem, że to jest na pewno b. proste ;)


Przytrzymaj prawy przycisk myszki. Będzie pokazany znacznik do miejsa, w które możesz się przeteleportować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2013 o 20:07, Wojman napisał:

Przytrzymaj prawy przycisk myszki. Będzie pokazany znacznik do miejsa, w które możesz
się przeteleportować.


Dzięki, spróbuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem trochę odświeżyć temat informacją dla osób które chciałyby zakupić: Dishonored: The Brigmore Witches przez Steam ale nie mają pewności czy wersja ta jest z polskimi napisami bo chcieliby w takową zagrać. Zatem potwierdzam że DLC kupione przez tą platformę posiada polską wersje językową ponieważ sam zakupiłem ten dodatek dziś w wyprzedaży świątecznej steam. Zamieściłem tą informację ponieważ przeglądałem wiele stron i nie mogłem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi o polską wersję DLC więc myślę że takie małe info może się przydać osobą które będą zdezorientowane czy jak kupią tą grę przez steam to będzie ona w rodzimej wersji.
Pozdrawiam !


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam takie pytanie otóż niedawno zauważyłem, że pomimo ogłuszania wszystkich(robię to na pewno, bo potem chrapią), w podsumowaniu misji pojawia się informacja tylko o osobach zabitych. Wiecie czym to jest spowodowane? Gram na oryginale(steam), bez żadnych trainerów, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Albo jeśli strzeliłeś do kogoś środkiem usypiającym, on spadł z (nawet niewielkiej) wysokości, to też zazwyczaj umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować