Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2014 o 18:26, BoloMaster napisał:

które DLC są warte uwagi?

Wszystkie. Chociaż Knife of Dunwall jest ciupkę fajniejsze od Brigmore Witches, oba są rewelacyjne (poza tym, to jest jedna historia podzielona na dwie części). Dunwall City Trials to czysty gameplay, ale ten jest w końcu tak dobry, że również bawiłem się świetnie mimo braku story. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę DLC przecenione, to jest z okazji, że podstawka też przeceniona i znikną za kilka h tańsze DLC czy to jakaś osobna promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2014 o 16:14, Ecko09 napisał:

Widzę DLC przecenione, to jest z okazji, że podstawka też przeceniona i znikną za kilka
h tańsze DLC czy to jakaś osobna promocja?


Podczas dużych wyprzedaży nie ma osobnych promocji. Z racji tego, że Dishonored dostał się wczoraj do Daily Deala, przeceniona została podstawka, edycja GOTY oraz dodatki. Dziś nowe DD, ale Dishonored wróci do -50% dopiero jutro o 19.00, tak więc jest czas na zastanowienie się i ewentualne kupienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już wraz z oboma fabularnym i dodatkami :D Fajne rozwiązanie btw, że jak już jest Dishonored zainstalowane i kupisz DLC to automatycznie zaczyna się pobierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarza sie - bug, mozna to naprawic edytujac notatnikiem plik installscript.vdf w folderze gry, co dokladnie trzeba usunac nie wiem, musialbys poszukac w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie dot. osiągnięcia Steam:
Czyste ręce: Ukończ grę, nikogo nie zabijając

czy psy mogę zabijać? gram pierwszy raz, jestem pod koniec 2. etapu. Na razie wszystkich ogłuszam, usypiam itd. ale z psami jest ciężko. Szczególnie po opętaniu zaraz atakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zabijać psy, szczury, ryby i te śmieszne plujące "małże". Nie możesz tylko ludzi. Po skończeniu etapu masz statystykę. Jak nie masz ptaszka przy statystyce "didn''t kill anyone", musisz od razu powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ uważaj jak usypiasz przeciwników, którzy stoją przy krawędzi. Zdarza się, że spadają i giną. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 17:46, Siriondel napisał:

Możesz zabijać psy, szczury, ryby i te śmieszne plujące "małże". Nie możesz tylko ludzi.
Po skończeniu etapu masz statystykę. Jak nie masz ptaszka przy statystyce "didn''t kill
anyone", musisz od razu powtarzać.


Zarażonych ludzi też nie można zabijać? Może uda się wbić achievementa za niezabijanie :D Za niewykrywalność nie, bo już w 1 misji zostałem wykryty, a nie zamierzam jej powtarzać, bo spędziłem w niej kilka godzin. Jakoś nie chce mi się jeszcze raz w każdy zakamarek zaglądać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 12:21, Ecko09 napisał:

Zarażonych ludzi też nie można zabijać? Może uda się wbić achievementa za niezabijanie
:D Za niewykrywalność nie, bo już w 1 misji zostałem wykryty, a nie zamierzam jej powtarzać,
bo spędziłem w niej kilka godzin. Jakoś nie chce mi się jeszcze raz w każdy zakamarek
zaglądać itd.


To samo pytanie do wykrycia, można zostać przez płaczków wykrytym czy zarówno unikać wykrycia przez nich jak i zabijania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pytania z pierwszego posta, to tak, zarażonych też nie można zabijać, żeby dostać "Clean Hands". A co do pytania z drugiego, to za niewykrywalność jest przecież jeden acziw, a za nie zabijanie drugi. Wykryć może Corvo każdy, któremu pojawiają się te błyskawice nad głową, czyli oprócz normalnych strażników także psy i zarażeni.

A jeżeli nie dostaniesz teraz acziwa za nie zabijanie, to jaki problem przejść grę drugi raz? :P Ja za pierwszym razem nie zrobiłem ani jednego ani drugiego, po prostu bawiłem się jak chciałem. Natomiast gra dla mnie była tak zajebiaszcza, że przeszedłem ją jeszcze trzy razy i zrobiłem wszystkie acziwy, bawiąc się genialnie. Trzecie przejście gry zajęło mi tylko ok. 2 godziny, misje przechodziłem bez wykrycia w ok. 15 minut, a taką misję numer 6 już tak rozgryzłem, że nawet pięciu minut mi nie zajęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz to ja teraz przechodzę ;p Pierwszy raz grałem po premierze. Tylko, że wtedy to było takie skradanie z okazjonalnym zabijaniem, teraz gram skradanie bez zabijania. Trzecie podejście to pewnie będzie zabijanie jak leci, by zobaczyć zakończenie z wysokim chaosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no to chyba że tak :P Ja właśnie swoje drugie podejście poświęciłem na duży chaos. Czwarte z kolei to już było tylko dla osiągnięcia, przy którym trzeba ukończyć grę bez kupowania i używania żadnej mocy poza podstawowym Blink. Ale właśnie takie skradanie się bez wykrycia i zabijania, to esencja tej gry i super wkrętka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 18:54, Ecko09 napisał:

Zapomniałem spytać, wykrycie jest liczone wtedy, gdy komuś się 3 kreski zapala?

Nie do końca. Trzy kreski mogą się pokazać, ale wykrycie jest wtedy kiedy zmienią kolor na czerwony i zaraz potem rozpierzchną się nad głową NPC. Tu jest dobry obrazek:
http://farm9.staticflickr.com/8503/8428930130_6678710021_h.jpg
Wykrycie, które zablokuje acziwa, to jest dopiero ostatni, czwarty poziom alarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i szlag by to trafił, po ukończeniu misji w zalanej dzielnicy mam 1 zabitą osobe w statystykach, ciekawe jak...

I jeszcze przegapiłem gdzieś 1 obraz Sokołowa =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 14:34, Ecko09 napisał:

No i szlag by to trafił, po ukończeniu misji w zalanej dzielnicy mam 1 zabitą osobe w
statystykach, ciekawe jak...

Najczęstszą przyczyną takiego przeoczenia jest pozostawienie nieprzytomnego ciała na ziemi. Taki delikwent zazwyczaj kończy jako pokarm dla szczurów i gra zalicza to jako zabójstwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować