Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2014 o 14:42, Hartus napisał:

Najczęstszą przyczyną takiego przeoczenia jest pozostawienie nieprzytomnego ciała na
ziemi. Taki delikwent zazwyczaj kończy jako pokarm dla szczurów i gra zalicza to jako
zabójstwo. :)


Brałem to pod uwagę dlatego zawsze kładę ich do śmietników albo gdzieś, gdzie szczury się nie dostaną, możliwe, że raz zapomniałem =/ Cóż, przynajmniej mogę sobie pozabijać teraz^^ Całą grę mnie korci, aby się pobawić w skrytobójcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2014 o 15:03, Ecko09 napisał:

Brałem to pod uwagę dlatego zawsze kładę ich do śmietników albo gdzieś, gdzie szczury
się nie dostaną, możliwe, że raz zapomniałem =/ Cóż, przynajmniej mogę sobie pozabijać
teraz^^ Całą grę mnie korci, aby się pobawić w skrytobójcę :D

Powiem ci, że genialnie się gra zabijając wszystko :D Zakończenie jest dla mnie troszeczkę słabsze, ale radość z tego jest nieziemska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, ze w misjach można powtarzać poszczególne etapy, jeśli zrobię te 2 etapy idealnie, które zawaliłem to zaliczy mi steam osiągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 15:03, Ecko09 napisał:

Cóż, przynajmniej mogę sobie pozabijać

Wiedziałeś o tym, że możesz na ekranie końcowych statystyk misji kliknąć "powtórz misję" i wtedy na potrzeby acziwów zalicza ci rezultat z tego właśnie powtórzonego przejścia? :P To nie jest tak, że jeden błąd i musisz powtarzać całą grę od początku. Ale jak mimo to zacząłeś kolejną misję, to jednak już za późno.
Ale z powtarzaniem etapów podczas misji to nie wiem o co Ci chodzi :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 18:30, Siriondel napisał:

Wiedziałeś o tym, że możesz na ekranie końcowych statystyk misji kliknąć "powtórz misję"
i wtedy na potrzeby acziwów zalicza ci rezultat z tego właśnie powtórzonego przejścia?
:P To nie jest tak, że jeden błąd i musisz powtarzać całą grę od początku. Ale jak mimo
to zacząłeś kolejną misję, to jednak już za późno.
Ale z powtarzaniem etapów podczas misji to nie wiem o co Ci chodzi :P


Ta, ale nie chciało mi się powtarzać kilka godzin gry -,-''

W menu masz opcję misje i tam możesz sobie wybrać je, żeby ponownie zagrać, pokazuje też statystyki z kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie 3 misji w Knife of Dunwall

Spoiler

Jest jakiś sposób, by nie zabijać Hume''a?

Chciałbym osiągnięcie za przejście gry nikogo nie zabijając -,-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 01:15, Ecko09 napisał:

Pytanie odnośnie 3 misji w Knife of Dunwall

Spoiler

Jest jakiś sposób, by nie zabijać Hume''a?


Chciałbym osiągnięcie za przejście gry nikogo nie zabijając -,-''


Ja po prostu

Spoiler

go ogłuszyłem i schowałem w ciemnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Horse wydaje nowy album Dishonored - The Dunwall Archives.
Będzie on zawierał teksty i dokumenty z gry dodatkowo opatrzone grafikami koncepcyjnymi.
http://uk.ign.com/articles/2014/08/12/exclusive-dishonored-the-dunwall-archives-preview?abthid=53ea85445e5758106e000037

Czyżby chłyt małketingowy przed ogłoszeniem Dishonored 2? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie trochę podczas tego weekendu (jednak się udało) i bardzo się cieszę, że jednak gry nie kupiłem. Nie mówię, że jest zła, po prostu nie jest dla mnie. Jak na skradankę czuję się za bardzo ograniczony, dodatkowo wystarczy jedno "potknięcie" i pozamiatane. Do tego dochodzą jasnowidzący strażnicy - ja rozumiem, że można rozpoznać człowieka na ulicy w biały dzień z kilkunastu metrów, ale w nocy, w ciemnej alejce, rozpoznanie gościa z tej samej odległości zakrawa już na cud - a dokładnie to kilka razy mi się zdarzyło. Brakuje mi opcji wtapiania się w tłum (jak w AC), możliwości udawania, że przecież wcale nas tu nie ma, a jeśli jesteśmy, to akurat śpimy. Skończyłem pierwszą misję i odinstalowałem. Trochę szkoda, bo liczyłem na to, że gra mnie wciągnie... Ale cóż, nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie napiszę, że rozwałka daje sporo frajdy. Są fajne bronie i naprawdę oryginalne czary, którymi można robić kuku wszystkim stojącym głównemu bohaterowi na drodze. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grze mogę wytknąc grze tylko 2 wady . Pierwsza spora fabularna nijakośc . Druga ogromna , gra jest zabójczo krótka ( 8-10 h ) nawet przy typowo skradankowym przechodzeniu to wg mnie max . I dlatego moja ocena to 8+ mimo że calościowo gameplay był na 10 tak samo niektóre misje (choćby ta chyba czwarta na balu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2014 o 20:57, Morrdin napisał:

Ja grze mogę wytknąc grze tylko 2 wady . Pierwsza spora fabularna nijakośc . Druga ogromna
, gra jest zabójczo krótka ( 8-10 h ) nawet przy typowo skradankowym przechodzeniu to
wg mnie max .


A mnie skradanie zajelo 23h. Bez zabijania na bardzo trudnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2014 o 20:33, Kadaj napisał:

A ja od siebie napiszę, że rozwałka daje sporo frajdy.


Pewnie tak, być może moim błędem było skupienie się na bezkrwawym przejściu gry. Ale irytowały mnie trochę niejasności w grze. Na przykład

Spoiler

kwestia zatrucia "bimbrowni", gdzie rzekomo produkowany jest lek przeciwko zarazie... Niby chcę grę przejść bez przemocy, ale w tym przypadku nie mam takiej opcji. Najpierw się zastanawiałem, czy warto to zadanie kończyć, potem się złamałem i sprawdziłem konsekwencje w necie. Okazuje się, że mimo tego, iż przyczyniam się bezpośrednio i pośrednio do śmierci wielu osób, gra tego nie traktuje jako zabójstwa. Kompletnie bez sensu. Powinno być jasno i wyraźnie dane do zrozumienia - albo kończysz to zadanie i wtedy jesteś mordercą, albo odmawiasz jego wykonania (i powinna być do tego odpowiednia opcja dialogowa), utrzymując chaos na niskim poziomie. Nie można jednocześnie zjeść ciastko i mieć ciastko.



Tak czy siak, naprawdę cieszę się z idei darmowych weekendów, pozwalających przetestować grę przed jej kupnem. Jak za starych, dobrych czasów wersji demo :) Teraz poproszę Dark Souls 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ja oszczędziłem i uratowałem wszystkich, których się fabularnie dało, a i tak dostałem najgorsze zakończenie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2014 o 09:30, Jester napisał:

A mnie skradanie zajelo 23h. Bez zabijania na bardzo trudnym.

Grałem skradankowym sposobem( poziomu trudności nie pamiętam ale na 100% był to wyższy niż normal ) , zabijałem jeśli już to po cichu bo chciałem skończyć grę mając chaos na niskim poziomie(inna sprawa że to nie było zbyt trudne ) i za pierwszym razem skończyłem grę w 1 weekend ( 10 h grania ) Gdy za drugim włączyłem "rambo mode " wyłącznie w celu zabawy to czas skrócił się o połowe ale tego drugiego sposobu nie polecam traktować jako " poważnego " przy ocenianiu długości tej gry :D W każdym razie taki DE:HR miał co najmniej 3-krotnie dłuższy gameplay w moim przypadku bo zająl mi już solidnie ponad 30 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam ochotę na powrót do Dunwall i mam teraz pytanko. Jako że zacznę wszystko od początku i jeszcze raz przejdę kampanię to interesuje mnie czy warto zainteresować się dwoma fabularnymi DLC z Daudem. Słyszałem o nich wiele dobrych opinii a jeszcze nie miałem okazji w nie zagrać. Więc wg Was warto czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 11:33, Morrdin napisał:

Ostatnio mam ochotę na powrót do Dunwall i mam teraz pytanko. Jako że zacznę wszystko
od początku i jeszcze raz przejdę kampanię to interesuje mnie czy warto zainteresować
się dwoma fabularnymi DLC z Daudem. Słyszałem o nich wiele dobrych opinii a jeszcze nie
miałem okazji w nie zagrać. Więc wg Was warto czy nie ?


Jak najbardziej warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować