Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Właśnie ukońvzyłem grę i pluje sobie w brodę bo strasznie się na nią napaliłem a wyszło jak wyszło. Z jednej strony naprawdę klimatyczny świat, dużo elementów z Thiefa i Deus Exa (skradanie się i wiele ścieżek), z drugiej beznadziejna fabuła, raptem jeden zwrot akcji, który wcale nie powala bo da się przewidzieć, z resztą miałem wrażenie, ze gdzie to już widziałem bądż o tym czytałem... Bohater też taki bez wyrazu. A cienie wcale nie są ciemne tylko szare... Fajne za to jest to o czym już wspomniałem, czyli wiele ścieżek do wyboru, szkoda tylko, że mało jest misji które zapadają w pamięć. Jedyna naprawdę fajna to bal maskowy. I brak jakiegoś szczególnego soundtracku. W Deus Ex: HR kopał, a tu nic. (wiem, może to trochę inne gry ale trochę wspólnego mają) Na pochwałę zasługuję oprawa graficzna, ma swój styl. I jakoś tak wyczuwa się w tym ducha Half-Life''a :) Mam nadzieję, że jeśli zostanie stworzna kolejna część, to twórcy postarają sie o scenarzystę trochę lepszego niż dotychczas. Bo gdyby Dishonored miał lepszą fabułę, wystawiłbym 8+ albo nawet 9, a tak co najwyżej 7+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 11:30, karolekx23x napisał:

Czy warto zagrac w gre? Ile godzin zabawy daje?


Gra według mnie bardzo dobra. Wciągnięty fabułą przeszedłem ją w 10-12godzin. Styl średnio-skradankowy. Zdarzały się walki, ale starałem się grać cicho i nietypowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do misji 2.


Spoiler

Dokładnie chodzi o babunie i tych bandytów dobijających się do drzwi.Jaki jest najleposzy sposób żeby ich załatwić?Bo niestety szybko gine kiedy plują ogniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Zanim otworzysz drzwi postaw jakieś pułapki przed tymi drzwiami. Kiedy tylko wejdą wyciągnij spluwę i zastrzel tego, który przeżył. Ja np zrobiłem tak :p, ale można to oczywiście rozegrać na wiele innych sposobów. Kiedy pukają możesz też wyjść góra przez balkon i załatwić ich z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem ukończyłem grę po raz pierwszy, po kilkunastu mniej więcej godzinnych sesjach.

Ogólnie nie jest najgorzej, choć wydawało mi się, że im bliżej końca było, tym się prościej robiło. I zakończenie, to IMO generalnie najsłabsza strona gry. Grając jako cichy, dobry asasyn grało mi się wyśmienicie. ;)

Obecnie gram po raz drugi, tym razem zabijając wszystkich, kogo się da. Grając tym stylem, przejdę grę w klika godzin. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pułapka na futrynie, szybki strzał z kuszy w DRUGIEGO nie ranionego, dobicie dwóch ostatnich- pistolet+miecz.
Chociaż pułapka zabija chyba natychmiastowo to problemu nie będzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna informacja jaką w tej chwili mam to ten wpis na Facebooku cytowany w newsie, którego podałem. Nie ma tam wyszczególnionej żadnej platformy, więc mniemam, że chodzi o wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wersji na Xboxa 360,dokładnie misja 7.
Chodzi o zabicie Dauda.Otóz podkradam się do niego niezauważony za plecy,ale nie mogę wykonac na nim egzekucji(nie ma nawet symbolizującego tą czynność znaczka z przyciskiem RT),jest tylko przyduszenie i złodziejstwo.To jakiś bug czy tak musi być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 08:56, Damianuss1 napisał:

Grał ktoś w Dunwall City Trials może? Opłaca się to w ogóle brać?

Pooglądaj sobie na YT filmiki i sam oceń:
Masz 2 naboje do pistoletu, granat, beczkę z tranem i zabij co najmniej 8 z 10 osób w pokoju w zatrzymanym czasie na 5s.
Użyj przeskoku do poruszania się po mapie i zaliczania punktów kontrolnych na czas.
Ukradnij przedmiot z pomieszczenia w określonym czasie i pozostając niezauważony.
Jak dla mnie strata czasu i lepiej czekać na DLC rozszerzające wątek Douda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować