Zaloguj się, aby obserwować  
Phobos_s

Dishonored - Temat ogólny

460 postów w tym temacie

Gdzie znajdę piąte zabezpieczenie w misji Ostatni bal Lady Boyle? Znalazłem już koło stróżówki (zaraz po tym jak odźwierny nas wpuszcza), drugi przy strażnikach na podwórzu i dwa (?) w magazynie z tranem w samej posiadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu wygląda z wersją od Cenegi, sama aktywacja musi odbyć się na terenie Polski czy wręcz na grę nałożona jest blokada, gdy próbujemy grać zagranicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 20:00, paraGaladh napisał:

Jak to w końcu wygląda z wersją od Cenegi, sama aktywacja musi odbyć się na terenie Polski
czy wręcz na grę nałożona jest blokada, gdy próbujemy grać zagranicą?


Grę musisz odblokować na Steam na terenie Polski. Jak już masz ją przypisaną do konta możesz grać gdzie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 10:31, Phobos_s napisał:

Grę musisz odblokować na Steam na terenie Polski. Jak już masz ją przypisaną do konta
możesz grać gdzie chcesz.


Mhm, dzięki. Tak czy siak, będę ją raczej łapał w jakiś promocjach w zagranicznych cyfrowych sklepach, bo niespecjalnie mam ochotę na pakowanie się w wersję RHCP - poczytałem o niej ostatnio, nasuwa się tylko jedno pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym działaniem na XP? Na niektórych forach pisze, że działa, a na innych, że nie?
Może to ktoś potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problemy z Dishonored to niech zobaczy moje filmy. Przejde gre 2 razy (bez zabijania i z zabijaniem) oraz pokarze w filmach praktycnie wszystko z tej gry zaczynając od przejścia aż po różne ciekawoski i znajdźki. Zapraszam:[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 17:23, maniekk napisał:

Jak to jest z tym działaniem na XP? Na niektórych forach pisze, że działa, a na innych,
że nie?
Może to ktoś potwierdzić?


Działa bez problemu. Ja gram na XP SP3.
Pisałem o tym zaraz po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 21:31, Armair napisał:

Jeśli ktoś ma problemy z Dishonored to niech zobaczy moje filmy. Przejde gre 2 razy (bez
zabijania i z zabijaniem) oraz pokarze w filmach praktycnie wszystko z tej gry zaczynając
od przejścia aż po różne ciekawoski i znajdźki. Zapraszam:[m]

Witaj, chcesz się pochwalić swoimi filmami zrób to w tym wątku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8695&u=1193

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, przechodzę grę już po raz drugi, tym razem chcę nie używać żadnych dodatkowych umiejętności, nikogo nie zabić(poza celami) i nie zostać wykryrtym.
No więc problem:
W pierwszej misji w której trzeba zabić Campbella(chyba tak się to pisze) przeszedłem cały poziom nie zabijając ani nie zostając wykrytym. Jednak w podsumowaniu poziomu napisało mi że jednak kogoś zabiłem. Przeszedłem poziom ponownie, tym razem absolutnie nikogo nie zabiłem (tylko przyduszania ew.) i znowu nie zaliczyło mi "nie zabij nikogo". Ktoś wie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 17:40, Evertsen_Dante napisał:

Szczury mogą zjeść nieprzytomnego strażnika. Z tego co pamiętam gra liczy trupa na Twoje
konto wtedy.


Dzięki, spróbuję z tą wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podziałało :( nieprzytomnych przeciwników kładłem nawet na dachach i nadal to samo. Spróbuję jeszcze raz przejść poziom nie obezwładniając nikogo :P jeśli to nie podziała to nie wiem co by podziałało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The Knife of Dunwall DLC" jest dostępne na Steam za 9,9€. Oczywiście posiadając wersję RHCP po dodaniu dodatku do koszyka i próbie zapłaty otrzymujemy komunikat, że nie posiadamy podstawki. A na Muve.pl i fan page''u Muve na FB nie ma żadnej informacji o tym dodatku pasującym do cenegowej podstawki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 10:50, Janek_Izdebski napisał:

"The Knife of Dunwall DLC" jest dostępne na Steam za 9,9€. Oczywiście posiadając
wersję RHCP po dodaniu dodatku do koszyka i próbie zapłaty otrzymujemy komunikat, że
nie posiadamy podstawki. A na Muve.pl i fan page''u Muve na FB nie ma żadnej informacji
o tym dodatku pasującym do cenegowej podstawki... :(


Czyli znowu Cenega poleciała w uja i wycofała się z wydania tego dodatku? Jakiś czas temu było info, że to i poprzednie DLC będzie dostępne w jednym packu w dniu światowej premiery najnowszego DLC. Dobrze, że mam wersję ROW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować