Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TERA – aktywacja klucza do head startu grozi utratą kodu i zbanowaniem konta!

144 postów w tym temacie

hahahaha epic fail:D wiekszy chyba od Bioware z zakonczeniami w ME3:D


BTW. Odnosze wrazenie ze Ubisoft i EA teraz biora udzial w wyscigu "najwiekszy postrzal we wlasne kolano":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie info powiniście wysyłać każdemu kto kupił u was tą grę na emaila, a nie walić info na stronę główną. Większość osób pracuje i ma skonfigurowane telefony na odbieranie wiadomości email. A tak. Ktoś nie wchodzi na gram.pl ileś czasu, a kupił grę zostanie zbanowany bo będzie chciał zagrać a wy umyjecie ręce bo daliście info na stronę główną serwisu. Oj nieładnie gram. Nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 15:37, KrzysztofT napisał:

Takie info powiniście wysyłać każdemu kto kupił u was tą grę na emaila, a nie walić info
na stronę główną. Większość osób pracuje i ma skonfigurowane telefony na odbieranie wiadomości
email. A tak. Ktoś nie wchodzi na gram.pl ileś czasu, a kupił grę zostanie zbanowany
bo będzie chciał zagrać a wy umyjecie ręce bo daliście info na stronę główną serwisu.
Oj nieładnie gram. Nieładnie.

Wysłaliśmy takie info do wszystkich nabywców TERY na kilka minut przed publikacją newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 15:41, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Wysłaliśmy takie info do wszystkich nabywców TERY na kilka minut przed publikacją newsa.


A to w takim razie przepraszam. Przydałoby się napisać wzmiankę o tym w newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 15:45, Sc22 napisał:

W takim razie co z ludzmi np. takimi jak ja co uzyli kod przed waszym mailem


Gram pewnie jeszcze samemu nie wie co w takim przypadku zrobić, dlatego próbują skontaktować się z Ubisoftem i wyjaśnić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 15:53, Kafar napisał:

ahahahahha świetne ;) w dobie konkurencji MMO :D taki epic fail. Już mogą przechodzić
na F2P :P


Nie tak szybko :) Wyjaśnią sprawę i to tyle. Jeśli by przeszli już teraz na F2P gra by nawet na siebie nie zarobiła :) Niewątpliwe to ogromny fail tuż przed samą premierą gry. Nieciekawie Ubik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE:

Wszyscy, którzy odebrali grę już wczoraj/dzisiaj rano i użyli kodu, powinni zadzwonić do pomocy technicznej Ubis...oftu (tfu!) i dostana nowy kod. Numer telefonu: (22) 306 00 63. Czynny od 16 do 20 dzisiaj.

Info z jednego z for TERA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W szczegółach zamówienia przy Waszym zamówionym produkcie, znajduje się kod na mount. Prosimy założyć konto za pomocą tego klucza i sprawdzić, czy klucz umożliwia wzięcie udziału w headstarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla twórców za banowanie kont za zwykłą próbę aktywacji kodu. Normalni ludzie po prostu daliby komunikat, że bla bla bla, kod jest niepoprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(W szczegółach zamówienia przy Waszym zamówionym produkcie, znajduje się kod na mount. Prosimy założyć konto za pomocą tego klucza i sprawdzić, czy klucz umożliwia wzięcie udziału w headstarcie. )

Ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epic Fail to mało powiedziane. Zapłacić ponad 100 zł i dostać .... hmmm..... pudełko i soczystego bana. Brak kompetencji. Aktywowałem konto przed informacją od gram.pl. Ciekawy jestem ile jeszcze jest takich jak ja. Reklamacja i zwrot gotówki?? Hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 16:14, Markis000 napisał:

Epic Fail to mało powiedziane. Zapłacić ponad 100 zł i dostać .... hmmm..... pudełko
i soczystego bana. Brak kompetencji. Aktywowałem konto przed informacją od gram.pl. Ciekawy
jestem ile jeszcze jest takich jak ja. Reklamacja i zwrot gotówki?? Hmmm....


Markis000 czy masz dostęp do headstartu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 15:41, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Wysłaliśmy takie info do wszystkich nabywców TERY na kilka minut przed publikacją newsa.


Szkoda, że nie wczoraj, bo ja (zresztą nie tylko ja) kod dziś przypisałem do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować