Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TERA – aktywacja klucza do head startu grozi utratą kodu i zbanowaniem konta!

144 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2012 o 21:37, Tenebrael napisał:

Frogster jak na razie raz za razem pokazywał, że uporać to oni się potrafią jedynie z
robieniem kaszany za plecami graczy. Podobne jazdy są w RoM, gdzie nawet na rozwiązanie
najprostszych problemów gracze czekają nieraz tygodniami. A Ty liczysz, że załatwią sprawę
w tydzień, w dodatku tydzień pełen świąt i dni wolnych? Zazdroszczę optymizmu...


Pamiętaj, że święta są tylko w Polsce, więc Ubisoft FR / Frogster niech zapierdziela na maksa.

Dnia 27.04.2012 o 21:37, Tenebrael napisał:


Uzyskanie nowego klucza też nie rozwiązuje problemu, bo sprawia, że stare konto idzie
się grzmocić. A co za tym idzie, cała idea Head Startu i PCC przestaje mieć rację bytu.


Dokładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamówione EK ale niestety musiałem je anulować i zrobiłem to z żalem.Ale widząc co się teraz dzieje,to do diaska,cieszę się.A że Ubsyf macza w niej swoje lepkie macki to nie wiedziałem.Stad też i radość podwójna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli kupiłem ze sklepu Frogster mini-preorder co mi dawał dostęp do CBT i head startu, to czy mam zrobić tak samo jak jak opisaliście tutaj żeby mi nie stworzyło 2 kont ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście zadzwonię jutro do Ubisoft i poproszę o zwrot pieniędzy.

Otrzymany produkt nie zgadza się z produktem zamówionym

Zamówiłem produkt który miał działać przed premierowo, a nie działa.

Każdy może powołać się na prawa konsumenckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jaja... Wróciłem do domu, odpalam gierkę, gram sobie dobre kilka godzin, jestem zafascynowany, a tu proszę, moje konto może teraz zostać zbanowane. Czemu tak późno jest o tym powiedziane? Nie winię serwisu Gram.pl, tylko wydawców TERY, którzy nie pisnęli słowem przed wydarzeniem. Ponadto, nie dostałem żadnego klucza na mounta, gdyż ,,nie zrealizowano'''' mojego zamówienia. Żartujecie sobie z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest takie. Czy mogę żądać zwrotu gotówki i odesłać grę. nie obchodzi mnie ktos zawinił ja wzięłem specjalnie urlop żeby brać udzieł w headstarcie. Poza tym gwarantowano 37 dni rozgrywki z headstartem. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 22:18, Gizmo100 napisał:

A jeśli kupiłem ze sklepu Frogster mini-preorder co mi dawał dostęp do CBT i head startu,
to czy mam zrobić tak samo jak jak opisaliście tutaj żeby mi nie stworzyło 2 kont ?

Raczej nie - w informacji podaliśmy co robić w przypadku zamówienia wersji pudełkowej.
W przypadku zakupu klucza bezpośrednio od Frogstera wszystko powinno działać dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 23:22, Rastamon napisał:

Ponadto, nie dostałem żadnego klucza na mounta, gdyż ,,nie
zrealizowano'''' mojego zamówienia. Żartujecie sobie z tym?

Klucz na mounta możesz pobrać z poziomu szczegółów zamówienia, niezależnie od jego statusu - patrz żółta ramka:
http://www.gram.pl/news_8ArhGuy0_Aktualizacja_TERA_8211_aktywacja_klucza_do_head_startu_grozi_utrata_kodu_i_zbanowaniem_konta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 00:29, viper123 napisał:

Moje pytanie jest takie. Czy mogę żądać zwrotu gotówki i odesłać grę. nie obchodzi mnie
ktos zawinił ja wzięłem specjalnie urlop żeby brać udzieł w headstarcie. Poza tym gwarantowano
37 dni rozgrywki z headstartem. Proszę o odpowiedź.

Będziemy rozmawiać z Ubisoftem i logiczne jest, że graczom należy się rekompensata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 08:24, akne napisał:

Raczej nie - w informacji podaliśmy co robić w przypadku zamówienia wersji pudełkowej.
W przypadku zakupu klucza bezpośrednio od Frogstera wszystko powinno działać dobrze.


Chyba opacznie zrozumiałaś pytanie. Co mają zrobić ludzie którzy kupili mini-preorder który dawał im dostęp do CBT + OBT + PCC + Headstart i już wklepali swój kod "pudełkowy" od was czy również dodać to dziwne trialowe konto z mounta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 11:36, Doktor99 napisał:

Chyba opacznie zrozumiałaś pytanie. Co mają zrobić ludzie którzy kupili mini-preorder
który dawał im dostęp do CBT + OBT + PCC + Headstart i już wklepali swój kod "pudełkowy"
od was czy również dodać to dziwne trialowe konto z mounta?


I tak i nie, w moim przypadku udało mi się nie wpisywać i chce wiedzieć czy mogę wpisać ten kod na mounta(żeby go mieć oczywiście)bezpiecznie przed premiera a dopiero po premierze kod na 30 dni, i w przypadku kolegi który wpisał kod na 30 dni na koncie z mini pre orderu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Kupiłam klucz ze strony frogstera za 5 eu. Mam konto na mojego maila głównego. Pytanie moje brzmi.
1. Macie może informacje czy po head starcie kluczem z pudełka Edycji Kolekcjonerskiej mogę upgradować konto i grać dalej bez obaw, że konto zostanie usunięte lub postacie z niej?
2. Chciałam się upewnić, że klucz z pudełka na tej małej kartce to jest ten główny klucz gry xD Bo w innych grach były na książeczce ewentualnie na płycie ;P
3. jak wpisze ten kod z pudełka to będę miała wszystkie dostępne rzeczy internetowe z EK czy muszę z waszej strony z "zamówienia" wpisać ten kod?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 15:05, Galder_Grasfiord napisał:

Słabiutka ta gra, nie prezentuje nic nowego, zupełnie nic. Graficznie także nie zachwyca,
a koreańskie zwierzaki i dziwadła tylko zniechęcają.


Przede wszystkim jak Ci się nie podoba, to nie pisz w miejscu, który jest kompletnie o czym innym. Po drugie w tym przypadku nie masz racji w każdym z aspektów. Po pierwsze jedna z pierwszych gier non-target ze świetną mechaniką (AoC też miał non-target, ale to co tam było, to wołało o pomstę do nieba). Do tego pełno innych rzeczy, których nie chce mi się wymieniać, bo zapewne obejrzałeś 3 gameplaye, zagrałeś 4h bety i uważasz, że wszystko wiesz. Graficznie? Graficznie jest świetnie, mało tego, ta gra pokazuje, że UE3 radzi sobie także z wielkimi otwartymi przestrzeniami.

Sorki za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 15:05, Galder_Grasfiord napisał:

Słabiutka ta gra, nie prezentuje nic nowego, zupełnie nic. Graficznie także nie zachwyca,
a koreańskie zwierzaki i dziwadła tylko zniechęcają.


<sarkazm> Dzięki za wniesienie czegoś konstruktywnego do tego topicu oraz podparcie swoich tez niezbitymi dowodami oraz powtarzalnymi wynikami.</>

Srsly, zalecam przeczytać regulamin:

Staraj się pisać konkretnie i na temat.

(oraz to co napisał TobiAlex)

Ja, tak jak i kilka osób wypowiadających się przede mną zarejestrowałem klucz z pudełka przed otrzymaniem maila informującego o zaistniałej sytuacji.
Jak narazie wszystko jest OK, mam dostęp do headstartu, a status konta wyświetla poprawnie edycję kolekcjonerską. Z dodaniem kodu na mounta wstrzymam się jednak do jakichś konkretnych informacji od Ubi albo Frogstera, mając nadzieję, że naprawią buga ze zdublowaniem konta właśnie po przypisaniu tego kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem: wczoraj odebrałem przesyłke (na szczęście zdążyłem odpakować i nacieszyć oko, zanim dostałem maila ostrzegawczego) i dzisiaj, kiedy próbuje wpisać kod z faktury na stronie moich zamówień do TERY, wyskakuje komunikat "Wystąpił błąd podczas przypisywania kodu/kodów do zamówienia", "Wystąpił błąd podczas próby pobrania kodu.", skontaktuj się z D.o.k. - to po pierwsze.

A druga sprawa: nie aktywowałem jeszcze swojego konta na stronie oficjalnej, żeby uniknąć problemów z grą i tu też pytanie: Czy to ma jakieś znaczenie odnośnie tego head startu? Bo z wiadomości od gramu wyczytałem, że jestem proszony o wpisanie klucza na mounta, którego de facto nie mogę pobrać. I co tu teraz zrobić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 19:03, azmage napisał:

Ja mam inny problem: wczoraj odebrałem przesyłke (na szczęście zdążyłem odpakować i nacieszyć
oko, zanim dostałem maila ostrzegawczego) i dzisiaj, kiedy próbuje wpisać kod z faktury
na stronie moich zamówień do TERY, wyskakuje komunikat "Wystąpił błąd podczas przypisywania
kodu/kodów do zamówienia", "Wystąpił błąd podczas próby pobrania kodu.", skontaktuj się
z D.o.k. - to po pierwsze.

A druga sprawa: nie aktywowałem jeszcze swojego konta na stronie oficjalnej, żeby uniknąć
problemów z grą i tu też pytanie: Czy to ma jakieś znaczenie odnośnie tego head startu?
Bo z wiadomości od gramu wyczytałem, że jestem proszony o wpisanie klucza na mounta,
którego de facto nie mogę pobrać. I co tu teraz zrobić? ;)


Mam ten sam problem łącznie z kodem na mounta informacja jest na sama "Code invalid"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować