Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TERA – aktywacja klucza do head startu grozi utratą kodu i zbanowaniem konta!

144 postów w tym temacie

Nie no jestem załamany urlop wzięty gra na biurku, kasa wydana, a tu taka kupa że się tak wyrażę mam nadzieję że chłopaki z gram.pl o nas dzielnie walczą i dostaniemy jakiś legandary set albo coś w ramach rekompensaty ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 15:05, Galder_Grasfiord napisał:

Słabiutka ta gra, nie prezentuje nic nowego, zupełnie nic. Graficznie także nie zachwyca,
a koreańskie zwierzaki i dziwadła tylko zniechęcają.


Zgadzam się w 100% !

Dobrze, że olałam tą grę i jej nie zamawiałam. Mount strasznie brzydki, zresztą jak cała reszta Tery.
Elin - czyli postać małej dziewczynki z biodrami dorosłej kobiety, ubrana w przykrótkie sukieneczki i wykonująca bardzo sugestywne gesty. To nie jest zdrowe ...

Za to mój urlop dobrze wykorzystany bo świetnie bawię się w GW2 z pre-purchase . Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 22:28, Ilona napisał:

Zgadzam się w 100% !
Dobrze, że olałam tą grę i jej nie zamawiałam. Mount strasznie brzydki, zresztą jak cała
reszta Tery.
Elin - czyli postać małej dziewczynki z biodrami dorosłej kobiety, ubrana w przykrótkie
sukieneczki i wykonująca bardzo sugestywne gesty. To nie jest zdrowe ...
Za to mój urlop dobrze wykorzystany bo świetnie bawię się w GW2 z pre-purchase . Polecam



I co kłamiesz, że się dobrze bawisz skoro np. w chwili obecnej leżą serwery GW2 i nie wiadomo kiedy wstaną. A odnośnie tego, co nie jest zdrowe - co masz na myśli? Skoro to właśnie Tobie przychodzi na myśl, że coś jest niezdrowe to pomyśl, kto w tym momencie jest chory i ma głupie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 23:59, TobiAlex napisał:

I co kłamiesz, że się dobrze bawisz skoro np. w chwili obecnej leżą serwery GW2 i nie
wiadomo kiedy wstaną.

Może jej chodziło o to, że ogólnie się świetnie bawi :P a nie, że teraz w tym momencie ma fajną zabawę hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mamy prosić by ciąć cytaty? Degrad -1 za ignorowanie poleceń Moderatora, jeśli prosimy o cięcie cytatów w jednym temacie to ta prośba obowiązuje we wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 00:08, Braveheart napisał:

Może jej chodziło o to, że ogólnie się świetnie bawi :P a nie, że teraz w tym
momencie ma fajną zabawę hmmmm


Nawet nie zwróciłem uwagi, że to dziewczyna :P Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 00:12, Isildur napisał:

Ile razy mamy prosić by ciąć cytaty? Degrad -1 za ignorowanie poleceń Moderatora,
jeśli prosimy o cięcie cytatów w jednym temacie to ta prośba obowiązuje we wszystkich.


Jeżeli odpowiadam na kogoś tekst to wklejam go całego a nie wyrywam z kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 00:44, TobiAlex napisał:

Jeżeli odpowiadam na kogoś tekst to wklejam go całego a nie wyrywam z kontekstu.


Ok, ale wycinaj proszę cytat posta, na którego odpowiadała osoba, na której post odpowiadasz bo robisz piramidki.

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 11:36, Doktor99 napisał:

Chyba opacznie zrozumiałaś pytanie. Co mają zrobić ludzie którzy kupili mini-preorder
który dawał im dostęp do CBT + OBT + PCC + Headstart i już wklepali swój kod "pudełkowy"
od was czy również dodać to dziwne trialowe konto z mounta?


Nie mam zielonego pojęcia, co się dzieje w takim przypadku. Na logikę, skoro kupiłeś minipreorder od Frogstera, to powinieneś grać na tym do premiery, a potem upgradeować konto kluczem z pudełka - takie informacje powinienieś dostać przy zakupie minipreordera (tak mi się wydaje). Czyli na logikę: po wklepaniu obu kluczy przed premierą możesz mieć problem z graniem po premierze.
Ale to tylko gdybanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2012 o 22:28, Ilona napisał:

Za to mój urlop dobrze wykorzystany bo świetnie bawię się w GW2 z pre-purchase . Polecam


Och, zwracam Ci honor :) Dziś ja się świetnie bawiłem w GW2. Widocznie coś polepszyli z serwerami. GW2 będzie gienialnym mmo, już jest genialnym mmo. Naprawdę dawno się tak dobrze nie bawiłem. Praktycznie każda rzecz w tej grze to jakaś nowości w mmo. Ile to już było killerów WoWa? Zabrakłoby pewnie palców u rąk, ale powiadam Wam, GW2 to jest prawdziwy killer WoWa (i nie chodzi o to, że to różne gry itp. itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam konkretne pytanie...
jestem jednym z tych, którzy zdążyli przeczytać mail''a przed rozpakowaniem gry, więc postanowiłem zastosować się do instrukcji i nie odpalać kodu przed 3-maja.. jednak nurtuje mnie, czy jak odpalę kod zawarty w moim pudełku właśnie w ten dzień, to czy da mi to normalny 30-dniowy dostęp do gry bez przykrych niespodzianek, takich jak nagły ban lub brak bonusów edycji kolekcjonerskiej? czy ten kod na mount''a czy jakoś tak jest mi wtedy potrzebny, czy raczej to ten kod powinienem odpalić 3-ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie powala? hah daj "se" siana jak narazie to jest najlepsza grafika ze wszystkich mmo jakie wyszło z silnikiem na którym można wiele zmieniać, poza tym jak może grafika powalać skoro gra się na minimalnych wymaganiach Oo. Zapomnialem że gry wowo podobne (wraz z wowem) maja lepszą. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest naprawde dobra. Dziewczynki ocenzurowano :) (w OB równierz i krew). A grało się całkiem przyjemnie. Tak więc zanim ktoś się wypowie, proponuję mu zagrać i samemu sprawdzić.
A co do banowania kont ludzi którzy zapłacili za grę... czyżby Ubi chciało zarobić 2 razy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nebuko masz racje :) moim zdaniem zamiana z Pegi 18 na 12 jest tylko czysto marketingowa pewnie pomyśleli "o damy 12 to więcej dzieciaków zacznie grać" przez to bardzo dużo rzeczy zmieniali żeby dostać się na PEGI 12 co mnie bardzo wkurzyło bo skoro się robi grę tak a nie inaczej to jakim prawem ktoś chce ją zmieniać ;/
Ale i tak dla mnie Tera jest piękna, ma ciekawą fabułe ( w dzisiejszych czasach cięzko o coś tak fajnego jak fabuła w mmo) i naprawdę ciekawy system pvp bez targetowania co powodzuje że tak naprawdę walki są randomowę bo nie wiadomo na kogo trafisz. Zawsze mnie irytowało "target healer wszyscy !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem na gram.pl wersję pudełkową z prawem do head startu.Do dnia wczorajszego grałem ( może na szczęście) na tak zwanym mini pre orderze zakupionym wcześniej na oficjalnej stronie gry. Jednak nurtuje mnie problem , czy po tym całym zamieszaniu po wpisaniu klucza z pudełka nie utworzy mi się nowe konto i nie zostanie usunięta moja postać ( max lvl).Mam nadzieję ,że jest ktoś w stanie odpowiedzieć na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować