Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek: Blokada używanych gier świetnym rozwiązaniem

123 postów w tym temacie

heh jak nie zadziała kupno z drugiej reki to zadziała torrent lub inne serwisy ;) Przecież to jest oczywiste. Każdy wiem że drogą do zachęty kupna na pewno nie jest zakazywanie, utrudnianie i blokowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem, jak kupię obraz od malarza artysty,to też zakazać sprzadaży,niby też wartość intelektualna,artystyczna itp.Pozamykać domy aukcyjne,a jak ktoś chce takie dzieło ,to niech od nowa maluje ! :) Pazernośc ludzka nie zna granic...heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 19:04, rzepek napisał:

Ja tylko przypomnę że, to samo studio miało pomysł z płatnymi demami. Ja juz wtedy podziękowałem
tym panom i nie gram w ich gry.


Całe trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 19:09, MisticGohan_MODED napisał:

Trzy słowa dla tego pana... nie trzeba zgadywać jakie :P

Jeśli liczyć "w" jako słowo, to nawet cztery xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu z tu obecnych krytykujących wyzysk i całą niesprawiedliwość świata, wydało gry / pracuje w tej branży...

Przecież likwidacja rynku wtórnego działa całkiem sprawnie w przypadku pc i nikt nie podnosi krzyku, przynajmniej do czasu aż ktoś z branży nie powie wprost ze to by im się opłacało - bo chyba tylko wg młodych idealistów firmy działają nie po to żeby zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 19:18, gmx napisał:

Ciekawe ilu z tu obecnych krytykujących wyzysk i całą niesprawiedliwość świata, wydało
gry / pracuje w tej branży...

Popatrz, że nie napisałem też książki-bestsellera, ani nie nakręciłem żadnego filmu, a jednak takowe daje się odsprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 19:18, gmx napisał:

Ciekawe ilu z tu obecnych krytykujących wyzysk i całą niesprawiedliwość świata, wydało
gry / pracuje w tej branży...

Krótko: Ich prawo kombinować jak więcej na nas zarobić. Nasze prawo kombinować jak najtaniej kupić ich produkt (kupić, nie ukraść).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 19:24, Skull3 napisał:

To ja już Cryshitowi 3 podziękuję :)


Proszę używać pełnej normalnej nazwy firmy, która nie obraża lub nie ubliża nikomu...

EDIT: Przepraszam źle przeczytałem, myślałem, że chodzi o Crytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 19:37, ast44 napisał:

Powiem krótko.Niech ten frajer spie...A nawiasem mówiąc taka polityka o ile dobrze się
orientuję może łamać prawo...


nie w przypadku dystrybucji cyfrowej, chyba pół roku temu była na to nagonka w prasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy kupował na potęgę filmów i gier, miesiąc w miesiąc. Nówek, w sklepie internetowym miał rabat nie byle jaki - wszyscy wokół korzystali z tego :). Po krótkim czasie (miesiąc, góra dwa) te produkty sprzedawał na aukcjach. Za odzyskane pieniądze kupował... kolejne nówki. Jeśli nie będzie mógł ich sprzedać, to cóż, niechybnie drastycznie ograniczy kupno. Jak i tysiące jemu podobnych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować