Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z UEFA Euro 2012 Poland-Ukraine - muzyka w serii FIFA

12 postów w tym temacie

2000 - zdecydowanie! Ta gra była epicka. Intro genialne, do tej pory pamiętam jak genialnie zbudowano w nim napięcie i wprzęgnięto tą piosenkę Robbiego Williamsa. No i sama gra, te klasyczne zespoły, meczyk pomiędzy Realem z lat 50.tych a Brazylią a''la 1970, tam to było możliwe. Aż chyba odpalę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapamiętam jedno- w FIFA 07 jedną z piosenek na soundtracku była piosenka Fly Epik High. Wtedy nie znałem koreańskiej muzyki i wtedy już mi się ta piosenka podobała. W sumie dopiero od 07 zacząłem grać w FIFA i mi się za bardzo nie podobała. Wolałem PES''a... do momentu zagrania sobie w 11-tkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszy soundtrack był w FIFIE 2004(pewnie dlatego że bardzo dużo w nią grałem). Ale później każda kolejna cześć miała mniej tych fajnych utworów. Najbardziej przypadł mi soundtrack w FIFA 09(Mój powrót 4-letni po PES''ie) utwór Duffy - Mercy był bardzo chwytliwy i do zapamiętana a każda kolejna część nie miała może wgniatających w fotel utworów ale coraz bardziej jakbym to nazwał "ambitnych" przez FIFE w sumie poznałem Gorillaz co mogę do teraz się wstydzić że ich nie znałem a zostałem ich fanem. Przed premierą FIFA 12 miałem nadzieję że trafi Foster the People i obstawiałem że będzie to właśnie "Call It What You Want" mogli też wstawić do FIFA 12 GROUPLOVE ''Colours ale oryginalna wersja jest bardziej klimatyczna. Obstawiałem że do UEFA EURO 2012 trafi M83 - Midnight City ale pewnie do FIFY 13 już nie trafi ta piosenka. Ale jednego jestem pewien ten kto odpowiada co rok za muzykę w FIFE ma dobry gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zabawne, bo jak dla mnie instrumentalna ścieżka dźwiękowa z FIFY 2002 WC była jedną z lepszych. Szkoda, że autor nie weźmie pod uwagę gustów innych ludzi i tworzy zupełnie subiektywny obraz sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także uważam, że ścieżka dźwiękowa do World Cup 2002 była kapitalna. Cała FIFA zrobiona wtedy z okazji tych mistrzostw świata to prawdziwy majstersztyk. Te sekwencje po strzeleniu ważnego gola, klimat mistrzostw, oprawa wszystkich meczy, a szczególnie finałowego - rewelacja. Całość dopełniała właśnie GENIALNA muzyka orkiestry symfonicznej. Jeden z lepszych pomysłów EA w ogóle w mojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie Blur nie zrobił wrażenia w przeciwieństwie do Chumbawamba i Fatboy Slim, których płyty bardzo polubiłem, Tubthumper (1997) i You’ve Come a Long Way, Baby (1998). W nowe piłki nie gram, ale w międzyczasie kilka boksów od EA sprawdziłem, też niezłe ścieżki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować