Zaloguj się, aby obserwować  
EvilShady

Gry MMORPG - ankieta - pomoc z napisaniem pracy licencjackiej

11 postów w tym temacie

Witam, jestem studentem III roku, kierunku Informatyka i Ekonometria na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.
Piszę pracę licencjacką o ewolucji gier MMORPG i tu potrzebna jest mi Wasza pomoc, zapraszam do wypełnienia ankiety o grach MMORPG, analiza jej wyników będzie stanowić cześć praktyczną mojej pracy. Ankieta jest anonimowa, po wypełnieniu 3 strony, proszę pamiętać o kliknięciu w „Zakończ ankietę”.

[m - 007]

Dziękuję!

Pozdrawiam
Piotr Miś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 10:08, Piotroski napisał:

Dziękuję!

Przeważnie jak ktoś daje na tym forum ankietę to słabo rozbudowaną, brakuje odpowiedzi, pytania są dziwnie sformułowane... Ty, imo, trafiłeś w sedno, nie mogę się do niczego przyczepić nawet jeśli bym chciał :) No... może tylko do tego "raid content" w polskiej wersji ankiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpięłam, wypełnię jak z roboty wrócę.

Cieszy mnie, że gry przestają być "niszową" rozrywką a stają się tematem prac naukowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim którzy wypełnili ankietę :). A tych którzy jeszcze tego nie zrobili i tych którzy chcieli by wypełnić ją jeszcze raz, zapraszam do wypełniania wersji angielskiej, ponieważ z polskiej mam już wystarczająco dużo wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować