Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze ufundowali Shadowrun Returns. Jak dużym sukcesem okazała się zbiórka?

11 postów w tym temacie

Dołożyłem się ;) Wierzę, że będzie to świetny projekt. 3D jest przereklamowane, projekty 2D wymagają mniej inwestycji wszelakiego rodzaju a pozwalają wcielić w życie więcej pomysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem bardzo co z tego wyjdzie. Nawet zastanawiałem się nad dołożeniem się do tego projektu ale Kickstarter Wasteland 2 miał pierwszeństwo.
Poza tym jakoś jest dla mnie odrobinę mniej pewny :)
Ale jak już będzie premiera to Shadowrun Returns to chętnie zakupię ten tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro potrzebowali 400 tysięcy, a zebrali 1,9 miliona, to bardziej pasowałoby tu sformułowanie "prawie pięciokrotnie większą sumę" niż "ponad czterokrotnie większą sumę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 13:57, Tomekku napisał:

To może zbiórka teraz na nowego System Shock''a? :]

Nie ma, nie było i nie będzie - oryginalny twórcy są zbyt "bogaci" na Kickstartera a sama marka należy do EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może tak zbiórka na Mirror''s Edge 2 ? A tak już z innej beczki. Nie dość że pojawiła się nowa moda na to by gracze sponsorowali produkcje gier to jeszcze pewnie będzie trzeba zapłacić za nią przy zakupie. To chyba już przekracza granice dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 22:05, Ximos napisał:

To może tak zbiórka na Mirror''s Edge 2 ?

Nie, bo to EA a samo DICE jest ich studiem wewnętrznym

Dnia 30.04.2012 o 22:05, Ximos napisał:

A tak już z innej beczki. Nie dość że pojawiła
się nowa moda na to by gracze sponsorowali produkcje gier to jeszcze pewnie będzie trzeba
zapłacić za nią przy zakupie. To chyba już przekracza granice dobrego smaku.

Jasna cholera, tyle razy już o tym pisano. Po wpłacie określonej kwoty (15 dolarów) dostajesz także grę, którą fundujesz. Przy odpowiednio większych wpłatach możesz dostać także Edycję Kolekcjonerską z podpisami twórców (przykład), własną postać w grze, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 19:34, maniekk napisał:

A kiedy producent dostaje kasę z kickstartera? Po zakończeniu zbiórki, czy na raty?

Po zakończeniu, i tylko przy osiągnięciu celu. Wtedy jest też pobierana z kont "wspieraczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 22:45, Dared00 napisał:

> A kiedy producent dostaje kasę z kickstartera? Po zakończeniu zbiórki, czy na raty?

Po zakończeniu, i tylko przy osiągnięciu celu. Wtedy jest też pobierana z kont "wspieraczy".


Hmm, bo obawiam się jak łatwo można by naciągnąć graczy na kasę i zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować