Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak Diablo III reklamuje się w telewizji

63 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2012 o 17:55, Azazell napisał:

Co to za aniol w tym filmie? Można nim grać?

Lol... ciekawe pytanie
Kilka postów wyżej napisałem kto w jakiej sekundzie się pojawia.... =.=
Są dwa Anioły!. Jeden To Imperius... nim raczej nie można grać. Drugi to Tyrael nim również grac nie można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 17:55, Azazell napisał:

Co to za aniol w tym filmie? Można nim grać?


Prawdopodobnie

Spoiler

Imperius

. A grać bedziemy bohaterami, a nie aniołami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 17:58, Wojman napisał:

Prawdopodobnie

Spoiler

Imperius

. A grać bedziemy bohaterami, a nie aniołami. :)


Łeee szkoda, ja w sumie głównie grywałem w Diablo 1 fajowy klimat bo Diablo 2 znudził mi się w 3-4 akcie .. Niestety fajna gierka ale na dłuższa metę nudzi. Może D3 zadowoli Bo słyszałem, że jest tu fabuła ;) itp. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj z tym gadaniem zeby producenci gier w ktorych sa dobre CGI robili filmy. Po co z tworu wyzszego schodzic na twor nizszy? (interaktywnosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 18:08, Valium napisał:

Dajcie spokoj z tym gadaniem zeby producenci gier w ktorych sa dobre CGI robili filmy.
Po co z tworu wyzszego schodzic na twor nizszy? (interaktywnosc)

Bo może niektórzy ludzie mają dosyć animacji jakimi nas zalewa chociażby Pixar ? Mimo iż są kierowane do wszystkich grup wiekowych to jednak wygląda to jak dla dzieci oraz za dużo już tego. Z innej beczki.. patrz chociażby Final Fantasy. :) słabe było ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narzekacie, że premiera dopiero 15. a przecież ja maturki bym nie zdał jakby D3 wyszło wcześniejj :DDD

filmik super, jak każda produkcja blizzarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale czy ta reklama będzie np na polsacie lub tvn? W ogóle to kicha, że gry są słabo reklamowane u nas w tv. . Mass Effect 3, Risen 2 zero reklamy w tv ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 19:50, Azazell napisał:

Dobra ale czy ta reklama będzie np na polsacie lub tvn? W ogóle to kicha, że gry są słabo
reklamowane u nas w tv. . Mass Effect 3, Risen 2 zero reklamy w tv ;/


Bo to nie Diablo3 !! Sorr - do kultu diabełka to ME jeszcze brakuje, Risen może bliżej - ale nazwa juz nie ta (Gothic)...


@ SarenkaB

Ja się byciem fanboyem blizza nie wstydzę, nawet "the lost vikings" mam w oryginale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 20:09, Martimat napisał:

Bo to nie Diablo3 !! Sorr - do kultu diabełka to ME jeszcze brakuje, Risen może bliżej


Co rozumiesz pod pojęciem kultu? Popularności ? Bo Diablo ma przewagę w 2 elementach: lepsze wsparcie marketingowe + jest to gra dla niemal kazdego gracza.. W niej nie trzeba myśleć idziesz i tłuczesz a takie gry kocha z 80% graczy na świecie. To samo jest z CoD czy Battlefield.

Według mnie szkoda, że tak jest bo ja wolę ambitniejsze produkcje typu Gothic 1,2 Risen a nawet bardziej złożone produkcje jak Civilization.

Mimo to czasami warto pobawić się w takie gry jak Diablo .. Typowa gra do wyładowania napięcia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama pójdzie pewnie na NG i Discovery Channel.Tam zawsze lecą reklamy gier.
Co do niej samej to fajna,tylko mi jeszcze apetyt podkręca.Byle do piętnastego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dość ciekawe - Blizzard jako jedna z niewielu firm robi gry, które reklamy nie potrzebują i jednocześnie jako jedna z niewielu na reklamę stawia (WoW, Diablo, etc.).

Przy okazji pokazuje jak robić reklamy bo materiał jest bardzo krótki, a niesamowicie zachęcający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 23:13, Keroth napisał:

Przy okazji pokazuje jak robić reklamy bo materiał jest bardzo krótki, a niesamowicie
zachęcający.


No nie wiem, gdybym nie był fanem, to chyba tej reklamy bym nawet nie zapamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 23:17, Berkel napisał:

No nie wiem, gdybym nie był fanem, to chyba tej reklamy bym nawet nie zapamiętał.


Mi generalnie chodzi porównawczo - zobacz np. reklama WoT która jest w Polskiej telewizji. Na tle tej reklamy IMO wysiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamę pierwszej ligi PvP w diablo 3 można zobaczeć wpisując na youtube "Diablo III Clan League Promotion video "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 20:18, Azazell napisał:

Co rozumiesz pod pojęciem kultu? Popularności ? Bo Diablo ma przewagę w 2 elementach:
lepsze wsparcie marketingowe + jest to gra dla niemal kazdego gracza.. W niej nie trzeba
myśleć idziesz i tłuczesz a takie gry kocha z 80% graczy na świecie. To samo jest z CoD
czy Battlefield.


Ja uwielbiam klimat i otoczkę (szczególnie książki - seria "Sin War"). W Diablo 1 się zagrywałem, dwójkę kupiłem w dniu premiery... i po roku przestałem grać. Znów grałem w D1, renesans D2 nastał rok temu - jak nie dostałem się do betatestów D3.

W bardziej złożonych gierek lubię Civ1 ( !! tak tak, jeszcze na Amidze się grało), Herołsów, Wiedzmina, Fallouta... BG nigdy nie skończyłem - jakoś tak.

Kult - w dokładnym sensie. Jeżeli chodzi o FPSy - te najłatwiej zawsze wojują rynek, więc to naturalne :/ A co do reszty gier, które są kultowe: WoW, Starcraft, Warcraft ... coś mi się wydaje, że to wszystko od jednego wydawcy - ba - KULTOWEGO Wydawcy!

Jakie to typowe ... takie czasy, ale wyjątkowo (jako fanboy) nie mam tego światu za złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować