Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolekcja DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3 na PC już w maju!

22 postów w tym temacie

Tak naprawdę to bez tego dodatku, który tak naprawdę nic nie dają oprócz samych map (bez żadnych nowych typów broni, dodatkowej kampanii czy innych) to można sobie grać i nie ma musu żeby to kupować. Tak naprawdę to tęsknię za takim dodatkiem do Call Of Duty jaki nam panowie z Acti zafundowali przy pierwszej części. United Offensive był po prostu genialny. Teraz to są to tylko mapki, a wręcz prosi się o coś grubszego i poważniejszego. A to że fan CoD kupi?

@Sebo1020
No nie wiem... ja jestem fanem CoD i nie kupiłem ANI JEDNEGO DLC do tej gry mimo że mógłbym kupić każde. Po prostu nie jestem wielbicielem polityki rolowania graczy w kupienie 4+2 map za 50 zł. Jakby panowie z Acti dali narzędzia dla community, a potem tak jak panowie z Epic zrobili selekcję najlepszych map i wydali do jak ci wydali Titan Pack do UTIII ze wszystkimi poprawkami to by było o wiele lepiej i wtedy kupiłbym takie DLC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co te pisanie
Niech sobie wsadzą te DLC,
Jesus, jak można za 5 dych wydać 4 mapy i 2 misje >.<
narzekanie że za drogie nie chcesz nie kupuj, ja tam jestem fanem i z chęcią kupie te mapki.
postaw się po stronie twórców tworzenie map też zajmuje czas i pieniądze a twórcy też chcą zarobić a ty byś nie chciał zarobić jak byś był twórcą gier. ps Powrót do Karkand też 4 mapy i nikt nie narzeka a cena 49 zł i ludzie kupują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muradin_07---> W 100% się z tobą zgadzam tylko wiesz to jest twoja opinia i TWOJE pieniądze, za przeproszeniem co ci do wydatków innych ludzi, zwazywszy ze w dzisiejszych czasach czym jest 50zł ?, dla niejednych to są 3-4 paczki fajek i co ciekawe dla takich osób jest to dobry interes lub przelicznik na alkohol "ile to ja bym sobie wódy za to kupił", ludzie dzisiaj kupują taką masę używek oraz bzdurnych gadżetów za takie spore pieniądze i kompletnie nie potrzebnych do życia ze się w głowie nie mieści, ale jak widać takie produkty są robione ponieważ znajdują się do niech odbiorcy, jeden kupuje telefon do dzwonienia za 200-300zł drugi jakiś kombajn za 2-3 tysiące złotych itp, mnie bardziej śmieszy cały jad co do CoD-a oraz ich polityki DLC tak jakby te miliony kopi same się kupiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2012 o 18:18, Sebo1020 napisał:

takie produkty są robione ponieważ znajdują się do niech odbiorcy, jeden kupuje telefon
do dzwonienia za 200-300zł drugi jakiś kombajn za 2-3 tysiące złotych itp, mnie bardziej
śmieszy cały jad co do CoD-a oraz ich polityki DLC tak jakby te miliony kopi same się
kupiły

A mnie śmieszy twoja pseudo logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... mi jest nic do pieniędzy innych. Tylko mówiąc gracze mam na myśli też siebie, bo graczem niewątpliwie jestem, a zwłaszcza wielbicielem CoD. Ja nie sączę jadu dlatego, że CoD jest złyyyyy... że DLC są złeeee... tylko po prostu mówię o swoich odczuciach tym bardzie,j że z serią jestem praktycznie od początku. Widzę, że wcześniej Acti wydało w sumie chyba tylko jeden dodatek, który nawet był lepszy niż podstawka. Teraz- wydaje 2 może 3 map packi 50 zł każdy. Jakby dali mi 1 map pack za 50 zł, ale jakby dodawał naprawdę sporo rzeczy i nie tylko mapy to bym go brał i nie marudził. I dobrze mówisz- sprzedaje się? Tak.... Więc nadal będą to robić i to jest najbardziej smutne w tym wszystkim.

Podsumowując- lubię CoD''a, lubię tego typu gry... ale nigdy nie kupię DLC, bo 5-6 map to nic w porównaniu z tymi dodatkami które pamiętam z przed kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valmar---> hahahahah "uderz w stół a nożyce się odezwa", fajnie by było gdybyś następnym razem podał jakie argumenty OK

Muradin_07--> To super i szanuje twoja opinie ale nie musisz się tłumaczyć dlaczego nie kupisz owego DLC ponieważ to jest twoja decyzja i co ważniejsze nikt cie do tego nie zmusza, co ciekawe chyba wiele osób o tym zapomina ze kupno owych map jest .....dobrowolne, nikt tutaj ludziska nikogo do niczego nie zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tłumaczenie "dlaczego nie kupię DLC" tylko przedstawianie swojego punktu widzenia na sprawę DLC od Acti. Bo zawsze powtarzam jedno: jeżeli DLC będzie naprawdę godne takich pieniędzy to kupię je na stówę. Tylko ono musi być wielkości np. dodatku do Neverwintera... bylektórego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muradin_07---> Ale ja ci dalej powtarzam ok to jest twoja decyzja, masz swoje argumenty które są rzetelna ale nadal jest to twoja opinia bo dla drugiego gracza owe DLC to nie tylko parę mapek ale 100-200 a i nawet więcej godzin spędzonej przy ulubionej grze, sam nie zamierzam owego DLC kopic bo nie mama kasy mam ważniejsze wydatki, ale szanuje decyzje ludzi których na to stać bo to ich kasa a mi nic do tego, podobnie jest z znajomymi którzy nałogowo pala jedni wrzucają w ten "drogi sport" jakieś ideologie próby tłumaczenia się a inni wprost twierdzą ze kupują bo ich na to stać, ze ich to uspokaja i maja wyjebane na zdanie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składnia, kolego. Oczy bolą od twoich wypocin. Co do argumentów - kwestia twojej pokręconej logiki mówi wszystko. Paplasz jakieś głupoty o kasie, że niby to ok, jak ktoś wyda na dlc 200zł, które nic nie oferują, bo uwaga - to jego kasa. A co to ma do rzeczy? Jak ktoś mi na bazarze wciska skarpetki za 500zł i ja to kupię bo mnie stać, to też ok, bo to moja kasa? I co to za bzdurne porównania do nałogów?. Co tu dużo pisać - śmiesznyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 17:48, DamianMass napisał:

postaw się po stronie twórców tworzenie map też zajmuje czas i pieniądze


Na pewno nie aż tyle, żeby 1 mapka kosztowała prawie 10 zł... Sama gra sprzedała się w milionach egzemplarzy, chcesz mi powiedzieć że wyprodukowanie tych mapek kosztowało przynajmniej jeden milion dolarów? Ewidentny wyciągacz kasy, gdyby chodziło o dogodzenie graczom i chęć jedynie małego dodatkowego zarobku, to ów DLC pack wyszedłby za 20 zł... Tutaj chodzi tylko i wyłącznie dorobienie się dużej sumki minimalnym wysiłkiem.

EDIT: Czy mam jeszcze przypomnieć o grach, do których powstawały/powstają setki darmowych map robionych przez graczy, często o wiele lepszych od tych z gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować