Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard prezentuje ostatnią klasę Diablo III, Wizarda

40 postów w tym temacie

Te animacje są tak słabe że nie moge na to patrzeć. To naprawdę jest diablo 3?... Animacje w diablo 2 byly znacznie lepsze, może nie było ich wiele ale robiły wrażenie a tu? same pixele bez żadnych efektów.
R.I.P Diablo 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 13:47, Wrocu1 napisał:

Te animacje są tak słabe że nie moge na to patrzeć. To naprawdę jest diablo 3?... Animacje
w diablo 2 byly znacznie lepsze, może nie było ich wiele ale robiły wrażenie a tu? same
pixele bez żadnych efektów.
R.I.P Diablo 3


W oknie YouTuba masz taki przycisk "zmień jakość" jak tam klikniesz to możesz sobie wybrać np. 720p, wtedy obraz jest znacznie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 14:06, borys602 napisał:

Nie rozumiem fenomenu blizzarda i diablo...


Bo młody, nierozumny i niedoświadczony jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizard będzie moją trzecią klasą w kolejce do wypróbowania. W pierwszej kolejności leci Demon Hunter, w następnej monk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 14:16, Czaroxxx napisał:

Bo młody, nierozumny i niedoświadczony jesteś.

Pewnie to z pokolenia Crysisa i GTA IV więc się nie dziw, że niektórzy nie rozumieją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba Diablo III, ułatwili wiele rzeczy które w Diablo II mnie wkurzały trochę i szybko mi się nudziła gra, szczególnie PVP mnie wkurzało albo ja rozwalałem typów 1-3 ciosami albo oni mnie. tera wygląda to bardziej wyrównane mam nadzieję że postacie są z balansowane bo na to się zapowiada.
na 1 miejscu mam Barbarzyńce ..Diablo to jedyna gra w której lubię tą klasę w każdej innej biorę albo łucznika albo zabójce, szkoda że w 3 części barbarzyńca nie będzie miał tego szybkiego nawalania bronią ale w zamian jest inny równie ciekawy skill.
na 2 miejscu wizarda, bardzo mi się podoba Diamentowa zbroja to powinno się nazywać Lodowa zbroja ale kit z tym.
reszta klas nie za bardzo mnie interesuje, i mam nadzieję ze wyjdzie dodatek jak do każdej części, 2 nowe klasy + nowe skille dla starych klas + nowy akt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo to najlepsza gra. Closed betę otrzymałem tydzień temu i od tamtego czasu przegrałem 60 godzin. Czyli wychodzi ok. 10 godzin dziennie. Dodam, że całą betę przechodzę w 45 minut. Szkoda, że już się skończyła. Nie mogę się doczekać, gdy wreszcie otrzymam swój egzemplarz na nocnej premierze w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 16:01, Opojek napisał:

Mag strzelający z lasera zabija klimat tej gry. Dobrze że pare mniej cukierkowych postaci
;)

Ty zwiesz to laserem inny nazwie to wiązką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę chilę i faktycznie grafika nie zachwyca. Nie dam za to ponad 100zł nawet.
Dla panów wypowiadających się wcześniej o pokoleniu GTA IV: zaczynałem od Heretic i wiem że tutaj ta grafika jest raczej denna :P Titan Quest jest grą starszą(i duuużo tańszą w dniu premiery) a można by obydwie dać na tym samym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Diablo 3 to trochę taka parodia Diablo.
Grafika komiksowa, wszystko takie... sparodiowane. Przerośnięte, zabawne, ot - czysta rozwałka.
Klimat poprzednich części tutaj nie występuje.
Przez takie animowe przepakowanie postaci i ich mocy klimat po prostu znikł.
Gdy bohater uderza pięścią nawet w pustkę to za nim, przed nim, po bokach, w promieniu 5 metrów kamienne głazy odlatują na 15 metrów.
Fajnie to wygląda, ale własnie - jako parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest idealna do tego tepu opowieści jaką jest Diablo. Grałem w betę na Medium i wszystko wyglądało świetnie oprócz cieni, ciekawe jak będzie na High.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat grafika w D3 nie jest zła, szczególnie jak na H''n''S''a gdzie nie potrzeba jakichś wodotrysków. Szkoda tylko że jest taka komiksowa, ale to też da się znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grafika wam przeszkadza to zagrajcie w torchlight x]
Odnośnie wizarda, to dla mnie jest to fajna postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować