Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard prezentuje ostatnią klasę Diablo III, Wizarda

40 postów w tym temacie

Jako fan poprzednich części już nie mogę się doczekać, zapowiada się rewelacyjnie, urlop już zaplanowany. Witch Doctor na pierwszą linię, ale Wizard jakoś średnio mi się na razie widzi. Kilka milionów pęknie w pierwszy tydzień... no ale może się mylę, bo przecież słaba grafika, kolorowe to i za drogie i jakieś lasery...Miłego narzekania życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tłumaczenie "czarownica" które występuje w materiałach na stronie d III(miedzy innymi opowiadanie) jest oficjalne i będzie stosowane w polskiej wersji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 17:43, Apusan napisał:

Czy tłumaczenie "czarownica" które występuje w materiałach na stronie d III(miedzy innymi
opowiadanie) jest oficjalne i będzie stosowane w polskiej wersji ?


Cóż, sama historia bohatera mówi o brudnym magu. Polskie oficjalne tłumaczenie klasy to Czarownik, więc żeński odpowiednik to, tak - Czarownica. Nawet w opowiadaniu na stronie głównej można znaleźć takie własnie tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystkich klas które jakby nie patrzeć są równie cudowne to właśnie ta wywarła największe wrażenie na mnie:) Choć może to dlatego iż gra czarodziejką dawała mi najwięcej frajdy ze wszystkich klas z dwójki (w jedynce mag jakoś nie sprawił mi aż tyle frajdy) tak więc z ciekawości chciałbym zobaczyć jak to wyjdzie w "praniu" w następnej części:P
PS Czy ten czerwony laser nie wydaje się wam jakoś znajomy? Tylko niemogę sobie przypomnieć gdzie go jeszcze widziałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2012 o 18:05, SlaVio2 napisał:

PS Czy ten czerwony laser nie wydaje się wam jakoś znajomy? Tylko niemogę sobie przypomnieć
gdzie go jeszcze widziałem:P


Pewnie nie o to chodzi, ale ten laser przypomina troche wiazke promieni jednej z broni w prey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh - taki ze mnie maturzysta, że się nie uczę i nie opracowuję ( mam nadzieję, że jednak zacznę) prezentacji i nie mam bladego pojęcia o harmonogramie matur ( wszystko na stronie szkoły)... Ale bez względu na wszystko - po premierze czytam i oglądam jak najwięcej, a wstawki filmowe obowiązkowo do oglądnięcia i może nawet pobrania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę i Wizard jest chyba najnudniejszą i najbardziej zrytą postacią w tej grze. Podobają mi się Witch Doctor i Monk, i w takiej kolejności będę nimi grał w Diablo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 17:20, SarenkaB napisał:

Akurat grafika w D3 nie jest zła, szczególnie jak na H''n''S''a gdzie nie potrzeba jakichś
wodotrysków. Szkoda tylko że jest taka komiksowa, ale to też da się znieść.

Jeśli tu są "komiksy" To co jest w "Torczlajcie" ?? :3
Tam to są dopiero kreskówki i komiksy ;/ [Mimo iż taki koncept mają od początku to "Torchlight" wygląda jak przejście z gier dla dzieci do wieku 9-10 lat by grając w bardziej mroczniejsze gry nie miały koszmarów po nocach ;)]
Ludzie zrzędzą na grafę a gry Blizza właśnie takie są. Za 5-7 lat wciąż będzie się w nią miło i przyjemnie grało.
Patrzcie chociażby SC1 [który to już tyle ma lat a do dziś cieszy oko] [ze SC2 jest/będzie to samo. Za 10 lat wciąż w drugą część będzie miło pograć a grafika nie będzie odrzucać nawet w dobie hiper mega teselacji ze wsparciem DX13 czy Bóg wie czego jeszcze. Blizzard ma podejście rodem z Apple - Prostota i elegancja. Ot

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 18:57, Valmar napisał:

E tam. Jak d3, to tylko z Barbem :f

Zapomnij!
Mnich koksa równie dobrze co Barbar. Mimo iż grając w betę Barbem miałem niezłą frajdę z ciosania mobów to jednak największe "ochy" i "achy" oraz WOWY! zebrał u mnie Monk i Wizard :) Of kors only female :P
Mnich, ze tak powiem walczy z "klasą". Nie mam nic do barba gdyż to rasowy brudny, brutalny wojownik i taki ma być. Każdy i tak znajdzie postać dla siebie

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% co do tego że gry Blizzarda wolno się starzeją jeśli chodzi o grafikę, tak samo pewnie będzie z D3 ale mimo wszystko, wszystko jest tam jakieś takie sterylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wizard podobal i jesli mialbym grac w D3 to napewno bym jego wybral na pierwsza postac. W sumie to zawsze w wiekszosci gier wybieram maga/czarodzieja, po prostu ta klasa zawsze trafia do mnie najbardziej.

Co do grafiki w grach blizza, kolega wyzej trafil w setno, blizz nigdy nie stawial na fotorealistyczna grafike i choc zawsze istniala pewna rzesza ludzi ktorzy za tym nieprzepadali, to nawet oni nie moga zaprzeczyc ponadczasowosci grafiki ktora prezentuja twory blizzarda. Te gry nawet po kilku latach potrafia cieszyc oko, przykladow nie podaje bo tak jest praktycznie z kazda gierka zamieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 19:17, SarenkaB napisał:

Zgadzam się w 100% co do tego że gry Blizzarda wolno się starzeją jeśli chodzi o grafikę,
tak samo pewnie będzie z D3 ale mimo wszystko, wszystko jest tam jakieś takie sterylne.

Mnie ta grafika też z początku jakoś nie podchodziła. Czuć trochę tych cukierków nie powiem. Ale jak naoglądałem się różnych gameplays i innych Lets Playsów gdzie na końcu doszła możliwość zagrania w samą betę, to jak się przyjrzałem bardziej i dokładniej to zmieniłem zdanie. Można powiedzieć, że nie jest źle, da się przełknąć to. Ale jest to ale... że mogło być lepiej :). Jedni w tym widzą klimat inni wręcz przeciwnie.. trudno.
Gry Blizzarda już takie są. Przyznam szczerze, że nie wiem jak oni je robią, że stają się one tak ponad czasowe i zdobywają taki statusy. Nie mają na koncie iluś tam gier jak EA czy BW lecz kilka znanych całemu światu porządnych tytułów gdzie można by się pokusić o stwierdzenie, że zdefiniowały gatunek. Mimo iż ich polityka cenowa jest jaka jest, to jednak warto wydać te 20-30zł więcej za porządny "towar" ;-) bo byle shitu to oni nie dają. Nie jestem jakimś mega zaślepionym fanboyem "Zamieci" ale za pewne rzeczy ich po prostu szanuję i kredyt zaufania mają u mnie zawsze. Kto wie może za jakiś czas dadzą moda który poprawia tekstury coś jak zrobiła Betha do Skyrima, ale pewnie zanim to zrobią to jeszcze trochę minie [a jeśli już będą mieli taki zamiar] to pewnie wcześniej się zapytają o to graczy co sądzą o takowym pomyśle i czy w ogóle tego chcą!. W wielu kwestiach już nie raz się graczy pytali czy tak czy tak a może jeszcze inaczej. A ewentualne flamewary na ich forach potrafią szybko rozwiązać :).
To samo było w przypadku czasu trwania Laddera w Diablo 2. Dali proste głosowanie ile sezon ma trwać i tyle.
Oczywiście wszystkie sklepy co sprzedają itemy [zawodowi bociaże] jak i inni co widzą zarobek na D2 narobili tyle kont aby ladder trwał tylko 6 miechów =/. Strasznie krótko. Ale trudno chcieli głosowania Blizzard im dał, klamka zapadła :)
+ się im też należy za to, że dają graczom prawdziwe dodatki do gier o których chyba większość innych firm zapomniała na rzecz panującej mody jaką jest DLC ;/. A dodatki dają nie byle jakie, które często zmieniają oblicze gry.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 13:47, Wrocu1 napisał:

Te animacje są tak słabe że nie moge na to patrzeć. To naprawdę jest diablo 3?... Animacje
w diablo 2 byly znacznie lepsze, może nie było ich wiele ale robiły wrażenie a tu? same
pixele bez żadnych efektów.
R.I.P Diablo 3


My chyba w 2 rozne gry gralismy ;)
Te animacje przy gargantuicznej rozdzielczosci w oryginalnym d2 to pikus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 13:47, Wrocu1 napisał:

a tu? same pixele bez żadnych efektów.

Zalecam pójcie do okulisty choć wyczuwam w tym poście również prowokację ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 23:35, Opojek napisał:

Laser wiązka...gdzie stary dobry fireball?

NI MA! :D [A jak jest to pewnie zastąpione czymś innym tudzież podobnym]
Wielu ludzi powie gdzie stare dobre diablo.... odeśle ich do Diablo I. I po kłopocie. Chcesz to nie graj wiele się zmieniło i tyle. Life Goes On kiedyś 2Pac śpiewał.

Dnia 06.05.2012 o 23:35, Opojek napisał:

Oj dobra dobra. Miałem tu na myśli coś ala jak w tym Harrym Potterze, Wiesz co mam na myśli.
http://www.youtube.com/watch?v=L-Qm27bhaYw#t=3m17s
Nie jest to wcale takie złe.

Pozdrawiam

PS: Korzystaj z opcji odpowiedź. Pojawia się ten button w każdym prawym górnym rogu każdego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować