Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops II oficjalnie! Znamy datę premiery, wyciekły pierwsze screeny

72 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2012 o 17:30, Piotr13PL napisał:

Chyba nie trzeba
przypominać jak to było z pierwszym MW, nieprawdaż? ; )

Nom:
przed - "Łee, kupa, nowoczesność, co to jest?"
kiedy zapowiedziano World at War - "II WŚ? Łee, nowoczesność lepsza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 18:08, TobiAlex napisał:

ajst90 niezłe spostrzeżenie. Zrzynka jak nie wiem co.

Oezu, obie gry symulujące walkę w niedalekiej przyszłości używają dronów i broni, które armia USA planuje wprowadzić w niedalekiej przyszłości.

Faktycznie, Ghost Recon pierwszy na to wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

futurystyczność w CoD? mam do tego spore wątpliwości :/ nie dziwiłbym się gdyby seria od początku podążała w takim kierunku (jak np. Crysis) bo na na pewno obyło by się bez zgrzytów, no ale taki scenariusz... cóż, mam jedynie nadzieję, że będzie pozytywnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna jak gadałem z kumplami na temat serii CoD mówiłem im, ze w końcu przeniosą akcję w niedaleką przyszłość. I jak widać wiszą mi piwo. Chciałbym żeby jednak nie przeginali z tym futuryzmem. Nie powinni dawać tam jakichś laserów i td. Dla serii byłby to chyba zbyt duży przeskok w kwestii wykorzystanej w grze techniki i td. Zarówno tej grywalnej jak i tego co zobaczymy w tle. Dlatego akcja osadzona w tym czasie jest moim zdaniem dobrym pomysłem i dobra furtka do powolnej migracji z Modern Warfare na Future Warfare.

Co mnie martwi po tym co widzę na screenie to fakt, ze silnik pozostaje raczej ten sam - czyli niestety o żadnej graficznej rewolucji (dla serii) nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna jak gadałem z kumplami na temat serii CoD mówiłem im, ze w końcu przeniosą akcję w niedaleką przyszłość. I jak widać wiszą mi piwo. Chciałbym żeby jednak nie przeginali z tym futuryzmem. Nie powinni dawać tam jakichś laserów i td. Dla serii byłby to chyba zbyt duży przeskok w kwestii wykorzystanej w grze techniki i td. Zarówno tej grywalnej jak i tego co zobaczymy w tle. Dlatego akcja osadzona w tym czasie jest moim zdaniem dobrym pomysłem i dobra furtka do powolnej migracji z Modern Warfare na Future Warfare.

Co mnie martwi po tym co widzę na screenie to fakt, ze silnik pozostaje raczej ten sam - czyli niestety o żadnej graficznej rewolucji (dla serii) nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to po cod 5 tylko Black Ops mi się podobał (fabuła i zombie miały to coś :) ).Teraz jednak jeśli te zdjęcia są prawdziwe (szczególnie to ostatnie),to przenoszenie fabuły do przyszłości jakoś mi się nie widzi,nawet jeśli oznacza to powiew świeżości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 20:12, zadymek napisał:

A ja mam pytanie do posiadaczy/graczy Black Ops: tak właściwie ile jest typowych black
operations w tej grze?

Hmm, są:

Spoiler

Zamach na Castro


Spoiler

Wysadzenie Sojuza II


Spoiler

Porwanie chemika - twórcy gazu Nova 6


Spoiler

Wysadzenie podwodnej platformy służącej do rozpoczęcia inwazji na USA


Innych nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 18:34, CristianoRonaldo napisał:

futurystyczność w CoD? mam do tego spore wątpliwości :/ nie dziwiłbym się gdyby seria
od początku podążała w takim kierunku (jak np. Crysis) bo na na pewno obyło by się bez
zgrzytów, no ale taki scenariusz... cóż, mam jedynie nadzieję, że będzie pozytywnie :]


W każdym CoDzie od zawsze było pełno futurystyczności, nihil novi sub sole :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 20:55, Lisun napisał:

Innych nie pamiętam.

Chodzi mi o sam gameplay. Jak bardzo "covert" jest?
Tak w skali od "All Ghillied Up"(10) do Mile High Club(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 22:06, zadymek napisał:

> Innych nie pamiętam.
Chodzi mi o sam gameplay. Jak bardzo "covert" jest?
Tak w skali od "All Ghillied Up"(10) do Mile High Club(1)

Muszę powiedzieć, że 3.
Dużo strzelania, mało skradania (tylko momenty - jedna z misji w Wietnamie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 22:09, Lisun napisał:

Muszę powiedzieć, że 3.
Dużo strzelania, mało skradania (tylko momenty - jedna z misji w Wietnamie)

W takim razie niczego nadzwyczajnego się po BO2 nie spodziewam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować