Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

League of Legends wkrótce z trybem obserwatora

18 postów w tym temacie

Warto dodać, że tryb obserwatora był dostępny już od jakiegoś czasu, ale wyłącznie przy custom games. Teraz zostanie po prostu rozszerzony i ulepszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 21:12, Undertaker napisał:

Ta, tyle że doty 2 jako takiej nie ma... Beta nie dla każdego, a ja nie gram, bo i po
co? Nawet nie wprowadzili XP za mecze.


Lvl blokujacy niezbedne rzeczy nie jest czyms szczegolnie potrzebnym by grac w dobra gre. A i beta jest dla kazdego, kto sie zapisal, nie czeka sie dluzej niz 2 miesiace, a online srednio jest 50 tysiecy graczy, mimo fazy zamknietej bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ta gra to wieczna beta. Coś jak Realm of the Titans od Aeria Games. Ja tam zacznę grać dopiero jak odblokują możliwość zdobywania poziomów gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, bardzo dobrze, niech groźba doty 2 kopie lol''a w tyłek, bo inaczej Riot by tylko kupony odcinał zamiast grę usprawniać.

Co prawda ja już w lol''a nie gram bo kto przy zdrowych zmysłach posiadający klucz do doty 2 by grał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 10:42, Valium napisał:

Lvl blokujacy niezbedne rzeczy nie jest czyms szczegolnie potrzebnym by grac w dobra
gre. A i beta jest dla kazdego, kto sie zapisal, nie czeka sie dluzej niz 2 miesiace,
a online srednio jest 50 tysiecy graczy, mimo fazy zamknietej bety.


Ja zapisałem się na betę doty2, a nie dostałem zaproszenia i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 22:43, Smash-PL napisał:

Co prawda ja już w lol''a nie gram bo kto przy zdrowych zmysłach posiadający klucz do
doty 2 by grał :D.


Podnosi rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować