Zaloguj się, aby obserwować  
Jedimax

Call of Duty: Black Ops 2

120 postów w tym temacie

Dnia 1 maja 2012 roku została oficjalnie potwierdzona produkcja squela ostatniego dzieła Treyarchu. Z dotychczasowych informacji wiemy, że akcja ma się dziać w dość niedalekiej przyszłości oraz pojawią się drony. Na oficjalnej stronie jest pare materiałów dźwiękowych sugerujących nam co może znaleźć się w najnowszej części.
Pierwszy trailer ma zostać pokazany w przerwie podczas meczu na TNT.

P.S Nieoficjalnie mówi się o nowym silniku, choć po screenach widać, iż może to być zaledwie ulepszony silnik IW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się spodobało przeniesienie CoD do teraźniejszości jako Modern Warfare. Bardzo też chciałem zobaczyć nieodległą przyszłość jak w Crysie czy GRAW. Bardziej myślałem o CoD Future Warfare jednak Black Ops 2 też może być bo nie rozchodzi się o tytuł tylko o treść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mechanika i silnik na którym gra będzie działać to (niestety) rzeczy oczywiste. Zawiodłem się trochę bo liczyłem na to, że znów zobaczę po tych wszystkich latach WWII - takie tradycyjne; w zniszczonych europejskich miastach :)

Ale może jeszcze zostaniemy miło zaskoczeni. Reveal trailer już niedługo!

20120501214011

20120501214015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo przenoszenie akcji w przyszłość mnie nie odrzuciło, ale gra znów "w tych samych szatach" już tak. Na to najwyższy czas, ale jak widać Acti chce ciągnąć ile się da, z czegoś, co już większości się przejadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 03:29, Chaak napisał:

Nikt nie napisał więc wrzucam, pierwszy trailer: http://youtu.be/x3tedlWs1XY


Spoiler

Konie?

Naprawdę pasują do całego settingu :D

Tak swoją drogą: zombie mode potwierdzony. - "Biggest and most ambitious Zombies ever" Mark Lamia. Już leją wodę. A sama gra pewnie będzie "Biggest, most ambitious Call of Duty game ever!"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze informacje (mogą być spoilery):
a) Powrócą stare postacie (np. Woods - trailer)
b) część wydarzeń rozegra się w latach 80 XX wieku, akcja głównej porcji rozgrywki to 2025 rok
c) Zombie powrócą
d) fabuła będzie nieliniowa (!)
e) bohaterem gry jest David Mason, syn Aleksa.
f) Reznov się pojawi. Znowu.
g) główny zły - niejaki Martinez
h) pojawi się postać kobieca (!) - pilot o nazwisku Anderson
i) drony będą miały znaczącą rolę w gameplay''u
j) pojawi się misja na koniu (trailer) - Treyarch wzięło nawet konia na sesje motion capture
m) powrócą segmenty z pojazdami
n) pojawią się misje Strike Force - niezwiązane z główną fabułą misje, w których będzie można włączyć coś na zasadzie "trybu generalskiego" (jak w RTS) i wydawać rozkazy swoim jednostkom(!)
o) misje w stylu Strike Force pojawią się także w kampanii
p) multiplayer jest w całości zlokalizowany w 2025 roku
r) Treyarch twierdzi, że traktują społeczność esportową poważnie (cokolwiek to znaczy)
s) Treyarch stara się wycisnąć z silnika ostatnie soki. Celują w "PC quality graphics running at 60 FPS on a console." Wg. autora, całkiem zgrabnie im to wyszło.
t) jedna z map zlokalizowana jest w Jemenie, druga w zrujnowanym Los Angeles.
u) wracając do zombie - ma być ich jeszcze więcej - zarówno przeciwników, jak i trybów rozgrywki. Zombie będą także w coopie - Strike Force i kampania to tylko single.

Źródło: kotaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, trailer mnie nastawił pozytywnie, jeśli to co tu jest wypisane będzie w grze to szykuje się naprawdę niezła gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 07:36, Henrar napisał:

f) Reznov się pojawi. Znowu.

Normalnie kapitan Price gier od Treyarcha :P.

Dnia 02.05.2012 o 07:36, Henrar napisał:

s) Treyarch stara się wycisnąć z silnika ostatnie soki. Celują w "PC quality graphics
running at 60 FPS on a console." Wg. autora, całkiem zgrabnie im to wyszło.

OK, oby tylko nie zwalili optymalizacji na PC jak to zrobili w pierwszym Black Opsie i będzie dobrze.
Znalazłem rozszerzony nieco trailer, z komentarzami m.in. żołnierza sił specjalnych czy eksperta od wojny przyszłości:
http://www.youtube.com/watch?v=DcbAMLpR36E&feature=g-u-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... trailer trochę mnie zachęcił ;] Nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać. Czekam na kolejne info ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 10:13, Lisun napisał:

Normalnie kapitan Price gier od Treyarcha :P.

Racja. :P Wszak śmiem twierdzić, że to jego przodek or something, bo Reznov musiałby mieć ok. 125 lat. :P

Dnia 02.05.2012 o 10:13, Lisun napisał:

OK, oby tylko nie zwalili optymalizacji na PC jak to zrobili w pierwszym Black Opsie
i będzie dobrze.

Oj tak, Treyarch ma do tego pecha powiedzmy - już w WaWie było coś nie tak, o BO nie wspominając.
Bałem się, że przeniesie akcji w przyszłość będzie strzałem w kolano (vide BF2142), ale w sumie przyszłość niedaleka, więc stare dobre pukawki będą. Uff. :)
Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście boję się o tryb multiplayer. Czuję, że seria zjada już swój własny ogon... Pamiętam ile czasu przegrałem w MW2 - od groma. BO szybko mnie znudziło, podczas ogrywania MW3 wróciła do mnie iskierka nadzieji, że można przy tej grze spędzić trochę czasu. Nadzieja okazała się złudna, bo zaprzestałem gry już na 6 prestiżu. Ogólnie niech wróci stara dobra zabawa z quickscopami i trickshotami jak w MW2 to będą zadowolony. Życzę sobie Intervention, throwing knife''a i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 11:18, mtsach napisał:

Jakby ktoś miał wątpliwości, czy gra wykorzysta Steama – już jest w ofercie: http://store.steampowered.com/app/202970/?snr=1_4_4__105_2



Ta i znowu jak ostatnio na allegro pojawia się Steam keye za 50 zl pewnie. Tak zeby nabywca pudelka było łatwiej zdecydować:) na zakup:( . Btw trochę nie w temacie jak to wo gole możliwe ? ( wg opisów przy ostatnim black ops to niby legalne klucze ale coś mi się wierzyć nie chce)

eot

Jak będzie tak dobry jak ostatni black ops to kupie mimo ze sztampowy itd tylko tyle ze teraz raczej na wersje xboxowa się zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 17:24, Ponury666 napisał:

Btw trochę nie w temacie jak to wo gole możliwe ?

Dnia 03.05.2012 o 17:24, Ponury666 napisał:

to niby legalne klucze ale coś mi się wierzyć nie chce


Klucze kupowane hurtem np. w Rosji lub Azji

Co do legalności to i tak i nie

Nie zostały nikomu ukradzione ani kupione za pieniądze z kradzionych kart (całe konta Steam często są w ten sposób zdobywane i sprzedawane )
ale kody z Azji używane w Europie łamią EULA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować