Zaloguj się, aby obserwować  
Jedimax

Call of Duty: Black Ops 2

120 postów w tym temacie

Przez większość weekendu grałem na Nuketown,dziś odpalam grę i okazało się że wcięło mapę.Ma ktoś podobny problem czy tylko jam mam takiego pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 22:50, calwert napisał:

Przez większość weekendu grałem na Nuketown,dziś odpalam grę i okazało się że wcięło
mapę.Ma ktoś podobny problem czy tylko jam mam takiego pecha.


Nie tylko Ty. Też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 22:50, calwert napisał:

Przez większość weekendu grałem na Nuketown,dziś odpalam grę i okazało się że wcięło
mapę.Ma ktoś podobny problem czy tylko jam mam takiego pecha.

Chyba wszyscy.
Mi tez wcięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to właśnie kupiłem pre-ordera żeby mieć ta mapę a oni że to tylko na specjalne okazje?Cholerni oszuści i złodzieje,bo inaczej tego nie można nazwać.Zamiast za 130 mogłem kupić za 119.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy że mapa znikneła. Postanowiłem to sprawdzic czy sobie ktoś jaj nie robi. Niestety mapy nie ma. Co za złodzieje. Żebym wiedział że tak będzie to bym nie kupował pre-ordera tylko bym chwile poczekał i bym kupił za jakieś 90 zł a nie jak na gramie 130 zł. Swoją drogą to myślałem że to będą osobne kody na Nuke Town 2025 a to jeden kod (czasami kody są przy zamówieniu do pobrania). Często tak jest ale co się okazało takie egzemplarze podobnież trafiły do sklepów za niższą cenę. Wkurzyłem się. Żeby nie było nie mam pretensji do gramu bo mogłem nie kupować ale takie głupie trochę pisanie że tylko w pre-orderze mapa a tu już po mapie oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziom, którzy kupili pre-ordera tylko dla tej mapy trochę współczuję, bo w dniu premiery można było kupić za 99zł i to na dodatek z tą mapą. Pozostaje mieć nadzieje, że jednak ją przywrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja, kupujesz pre order gry by pograć na jednej z lepszych map a tu dupa, dobrze że nie kupiłem. Poczekam aż będzie za pół ceny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,
mam olbrzymi problem z przejsciem singla. Non stop skrypty mi nie zaladywuja sie i gra ciagle mi crashuje. Mam olbrzymią prożbę do Was. Niech ktoś wrzuci na jakiś serwer z danymi folder z saveami po przejściu całej tej gry. całość mało waży chyba mniej niż 1 MB a mi by to niesamowicie pomogło.
BŁAGAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jakaś totalna porażka.Dziś wyszedł patch który wywala STEAM-a.Podczas uruchamiania gry pojawia się komunikat "Przygotowanie do uruchomienia..." trwa to dosyć chwilę a potem zamyka STEAM.Inne gry działają normalnie.Najpierw DLC a teraz to.Zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jakieś dwa dni temu kupiłem BO2, moim zdaniem gra jest dobra, jeżeli jest ktoś chętny na granie, jakieś testowanie etc, zapraszać na Steamie nick, StiaN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za spam, ale jak wieczorem wchodzę pograć, dość często mnie rozłącza, wtedy jest bardzo duzo ludzi ok 45 tysiecy online, to moze byc powod tego ze jest tyle ludzi, czy tego ze mam slabego neta? ( radiowka 2 MB). rano, po 12, wszystko dziala, ale wieczorem jak siedzi duzo ludzi. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście nie mam żadnych problemów :) Po łatce umożliwiającej ustawienie FOV na poziomie 90 jest świetnie. Nuketown osobno "zniknęło", ale wciąż jest w grach publicznych na specjalnej, bonusowej playliście z małymi mapkami (tylko dla posiadaczy Nuketown). IMO super sprawa + możliwość ustawienia w grach niestandardowych ze znajomymi/botami :) Co ciekawe, nie spotkałem jeszcze żadnego cheatera, więc albo mam wyjątkowe szczęście, albo Treyarch faktycznie coś z tym robi (chociaż obstawiam na szczęście i prędzej czy później doświadczę). Strasznie podobają mi się mapki w multi, sa naprawdę świetne. Generalnie - od multi nie sposób się oderwać, singla jeszcze nie ukończyłem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak to dokładnie jest z tym trybem prestiżu ?
Osiągnąłem 1 poziom prestiżu i są 3 opcje do wyboru, ale ja tego nie czaje za bardzo.
Jak użyjemy np. 1 z tych 3 opcji to reszty już nie można wybrać ? Az przy następnym Prestiżu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lagi w tej grze to nieporozumienie. Strzelam w typa a tu nic. Oczywiście ja ginę bo on mnie trafił a na kamerze nawet nie widać żebym strzelił. No po prostu rewelacja. Jeszcze mam takie pytanko. Czy komuś udało się zdobyć z tych wyższych kill streak? Powiedzmy samolot VTOL, K9 czy ostatni rój dronów. Ja kiedyś byłem blisko VTOL-a ale to tylko raz. Jestem ciekaw czy komuś się udało bo nawet jak polikwiduje się sporo przeciwników, zrobi zadania (przejmuje flagi, rozbraja bomby itd) to i tak jest problem bo najczęściej ktoś Ci wyskoczy a tobie zabraknie jeszcze amunicji i masz lipę bo zaczynasz od początku. Nie wydaje się wam że trochę za dużo punktów chcą za to? Z jednej strony dobrze bo nie ma ktoś sporej przewagi i rzadko się zdarza to używać. Choć ja w żadnym meczu tego nie spotkałem. Czy nie uważacie że to trochę głupie?. Jest coś ale nikt praktycznie tego nie użyje. To po co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 15:15, LukaszR50 napisał:

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, jak to dokładnie jest z tym trybem prestiżu ?

Jest tak - dobijasz do 55 poziomu, grasz trochę dłużej i klikasz "Tryb Prestiżu". Po tym zaczynasz od 1 poziomu i do 55.

Dnia 24.11.2012 o 15:15, LukaszR50 napisał:

Osiągnąłem 1 poziom prestiżu i są 3 opcje do wyboru, ale ja tego nie czaje za bardzo.

Te trzy opcje to:
- dodatkowa własna klasa
- zwrot wszystkich żetonów odblokowania
- wyczyszczenie wszystkich statystyk (domyślnie wszystkie statystyki przenoszą się z prestiżu na prestiż)
Aha, przy każdym prestiży dostaje się 1 żeton odblokowania stałego, pozwalający na odblokowanie 1 rzeczy na stałe (nie trzeba wbijać poziomów).

Dnia 24.11.2012 o 15:15, LukaszR50 napisał:

Jak użyjemy np. 1 z tych 3 opcji to reszty już nie można wybrać ? Az przy następnym Prestiżu
?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 20:18, zerohunter napisał:

Da się przejść misję jakoś inaczej, żeby Harper nie poparzył sobie gęby?


Musisz jechać najbliżej prawej strony jak się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK a wie ktoś jak się toczy dalej rozgrywka jak np.

Spoiler

zabijamy Harpera, albo nie zabijamy Briggsa, i czy jak odrazu zabijemy Menendeza to wtedy on nie zabija Woodsa?



Ale to na końcu to jakaś masakra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować